MACA. Pomohla někomu?

nicolettaf
9. zář 2019

Zdravím, pomohla někomu tato MACA https://botanic.cz/maca-peruanska-prasek-z-korene? Dnes mi přišla, tak jsem zvědavá 🙂

makiska1
9. zář 2019

@nicolettaf u nás ji užíval manžel... před prvním těhotenstvím mu nevyšel spermiogram úplně ideálně, takze teď když jsme plánovali druhé tak už 4 měsíce předem ho nasadil... No a mimi vyšlo na první pokus, jsem 13tt

hermij
10. zář 2019

Maca je výborná bylinka, v Česku všichni básní jen o kontryheli, ale ten bych třeba snažilkám vůbec nedoporučila, zato Macu jo a snad u všech. Lze ji užívat i při endometrióze a PCOS. Působí na endokrinní systém (osa hypothalamus-nadledvinky-štítnice-vaječníky), stimuluje růst folikulů a podporuje přirozenou ovulaci, vyživuje zrající vajíčka, navyšuje sekreci děložního čípku (důležité pro přežití spermií po milování), podporuje hormonální rovnováhu - nenavyšuje zbytečně hladiny ani estrogenů a ani progesteronu, pomáhá v prokrvení malé pánve... A výborná je i pro muže - zlepšuje mobilitu spermií, počet i kvalitu (prokázáno vědeckou studií) a posiluje produkci testosteronu. Takže ať slouží 🙏👍💃

hanicka2310
10. zář 2019

Kde se dá prosím koupit?

makiska1
10. zář 2019

@hanicka2310 kdekoliv v lékárně, mrkněte na vitaharmony maca, tu užíval manžel ...

hanicka2310
10. zář 2019

@makiska1 myslíte tuhle?

makiska1
10. zář 2019

@hanicka2310 jojo to je ona

hanicka2310
16. zář 2019

@makiska1 může ji užívat i žena?

hermij
16. zář 2019

@hanicka2310 Žena i muž. Podobně jako třeba bylinku kotvičník, která je rovněž vhodná k podpoře snah o početí.

makiska1
16. zář 2019

@hanicka2310 určitě, jak píše @hermij ...

xxxx8
14. dub 2022

Ahoj, osobní zkušenost s Macou nemám. ale vím, že kamarádka s přítelem užívali. A teď mají krásnou dcerku. nevím, zda tomu napomohla Maca, ale je to dost možné, protože se snažili docela dlouho a zkoušeli dost věcí. Nakonec se jim to povedlo právě po tom, co vyzkoušeli Macu 🙂. Dost zajímavého se o ní dá přečíst ještě tady https://zivotavyziva.cz/maca-peruanska/, navíc jsou tam rovnou i recenze na jednotlivé produkty. Snad to někomu pomůže.