Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mám 2 dny zpoždění, MS a příznaky nikde. Co si myslíte?

luciebelohradska31
10. zář 2019

Ahoj holky mám na vás dotaz co si myslíte o mých tehu testech jsou dělaný z odpolední moči. Mám dva dny spozdeni a MS nikde ani kapička.

hezz17
10. zář 2019

Já nic nevidím.

krystofovaa
10. zář 2019

Něco tam málo je, ale při zpoždění už jsem měla viditelné čárky

chumlee71
10. zář 2019

Nic nevidím 🧐

hance89
10. zář 2019

Možná tam něco je

luciebelohradska31
autor
10. zář 2019

@krystofovaa no tak každá jsme jiná skusim zítra test out z ranní moči

hankaviki
10. zář 2019

Nic

baru7889
10. zář 2019

@luciebelohradska31 já měla minulý měsíc stejný problém. 3 dny jsem meškala a testy byly pořád negativní. Nakonec jsem to dostala se šestidenním zpožděním, ale spousta slečen mi psalo, že to může být u někoho na testu vidět i třeba déle než po týdnu meškání, takže bych ještě počkala a uvidíš.

no1
10. zář 2019

@luciebelohradska31 jednou jsem měla zpoždění i týden a nic z toho, přitom ms byla celou dobu jako hodinky..

nazka
10. zář 2019

@luciebelohradska31 zkus, já tam neměla taky nic 2 dny po vynechani a další už jo

hermij
10. zář 2019

Máš zjištěnou ovulaci, kdy proběhla? Bez ovulace neproběhne menstruace. MS následuje zhruba 2 týdny po ovulaci, pokud ovulace dorazila později, tak i MS logicky dorazí později. Pro mě jsou testy bílé, můžeš být třeba těhotná, ale krátce po ovulaci, anebo během pár dní dorazí MS. Anebo ovulace neproběhla, netuším, jaký jsi měla cyklus.

luciebelohradska31
autor
10. zář 2019

@hermij já mám cyklus 27 dní ovulaci jsem měla 27 srpna to vím určitě mám cyklus vždy pravidelný jak hodinky... Vždy dva dny před MS vím že to dostanu ale tenhle měsíc jsem si fakt nebyla jistá

hermij
10. zář 2019

@luciebelohradska31 Pravidelnost nemusí platit vždy. Přece jenom léto, výkyvy počasí, stresy, dovolená... Příznaky jako pobolívání podbřišku, špinění, tažný bílkový hlen, napětí v prsou apod. sice provází ovulaci, ale mohou se objevit i v případě, že se tělo teprve k ovulaci chystá. Prostě to tak někdy bývá... Takže klidně i týden před vlastní ovulací. Stejně tak ovulační testy mohou být pozitivní i týden před ovulací. Nejspolehlivější je bazální teplota (anebo ultrazvuk dělaný denně). Pokud by u tebe opravdu byla ovulace 27.8., tak dnes máš 14. den luteální fáze, pokud správně počítám, a to je naprosto zdravá délka. Já jsem měla párkrát i 17 dní, což je horní strop. Tudíž stále je to v pořádku. Těhu test by byl již dávno pozitivní (pokud ovulace skutečně proběhla), takže za tohoto předpokladu bych očekávala do pátku MS. Pokud nedorazí, tak ovulace proběhla později.

baru7889
12. zář 2019

@luciebelohradska31 no tak jak to dopadlo?

luciebelohradska31
autor
12. zář 2019

@baru7889 ahoj tak MS dnes přišla tak bohužel nic no teď nevím kdy mám ovulaci skrz tohle snažení takže ani nepočítám že by se mohlo další měsíc podařit

hermij
12. zář 2019

@luciebelohradska31 Lucko, tak kup bazální teploměr a hned po skončení menstruace začni měřit. Základní info zde: https://www.rodina.cz/scripts/k.asp?serial=27. Ráda pomůžu s vyhodnocením, pokud si s tím nebudeš vědět rady. Ovulace je cca. dva týdny před menstruací, takže podle délky toho uplynulého cyklu můžeš usuzovat, že byla zhruba ty dva týdny zpátky.

luciebelohradska31
autor
13. zář 2019

@hermij to je dobrý děkuji já nějak nestávám každej den ve stejnou hodinu a hned vylezu z postele takže ovulační testy jsou pro mě snad jediná metoda snažím se teprve 2 měsíce takže to vůbec neřeším

blueyonder
13. zář 2019

@luciebelohradska31 každopádně u mě to pokaždé bylo vidět až po 7mi vynechánych dnech, dřív bych si test nedělala.

Sem začni psát odpověď...

Odešli