Zdravím, mam prosbu, mam ovulaci? Nebo teprve přijde a po jaké dobe. Dokladam foto moc dekuju
aj bych to brala za pozitivni test.. vlitla bych na to dneska I zitra.. pro jistotu.. 😵 😵
jj vlitnete na to 🙂 zarucenej kluk ! 🙂
Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.Důležité je také znát příznaky těhotenství.Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.Kdy a jak používat těhotenský test?Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.
aj bych to brala za pozitivni test.. vlitla bych na to dneska I zitra.. pro jistotu.. 😵 😵