Máte během ovulace větší chuť na sex?

saidy
13. únor 2017

Zajímalo by mě, jestli na sobě pozorujete nějaké výraznější zvýšení chuti na sex okolo ovulace a jak dlouho to trvá? Posledních pár dnů (od 11 DC, dneska jsem 14DC) bych se milovala snad v kuse. Manžel už si ze mě dělal srandu, jestli má přinést kýbl studené vody, že by mě zchladil. Máte to tak někdo? 🙂

lentilkah
13. únor 2017

@saidy Ja ano, vetsinou den pred ovulaci.

snehurka22
13. únor 2017

Já to mám taky, díky tomu i poznám ovulaci 🙂))

alvapkota
13. únor 2017

já zase vůbec ne, tak doufám, že ovuluji, protože příznaky jsou

elamozna
13. únor 2017

Ano. 🙂

snehurka22
14. únor 2017

Každá žena má jiné příznaky, ale ani žádné mít nemusíš. Je to různé, do revize jsem taky žádné neměla, a teď mam snad všechny 🙂

lentilkah
14. únor 2017

@snehurka22 Me se po ni pridala bolestivost ☹

snehurka22
14. únor 2017

@lentilkah to mě taky, uplně cítim kde se co děje, jak to bolí. Myslela jsem, že nám to pomůže aspoň znovu otěhotnět, ale zatím nic ☹

lentilkah
14. únor 2017

@snehurka22 Ja jsem teprve 2 mesice po, ale v breznu uz to chceme zkusit. Jak dlouho vam to nejde? ☹

maruberu
14. únor 2017

Ahoj holky, taky to tak mám ☺ Ale k druhému miminku to zatím nepomohlo. (První jsme měli, ani nevíme jak 😃)

snehurka22
15. únor 2017

no pořádně jsme to zkoušeli jen jednou, ale předtím se nám to povedlo na poprvé, tak jsem myslela, že teď to tak taky bude a nic. Já už jsem 4 měsíce po revizi. Tak nebudu zoufat a snad to vyjde příště. Teď jsem si koupila ovu testy, tak snad pomůžou 🙂 Měla jsem ale problémy s prolaktinem v krvi, tak se snažím na to nemyslet a nemít nervy ;)

lentilkah
15. únor 2017

@snehurka22 Testy jsou dobra vec, nam se s nima predtim zadarilo. Mela jsem rozhazeny cyklus, tak se nam pri volnem prubehu nedarilo trefit ovulaci.

alvapkota
15. únor 2017

Já jsem po revizi už víc než rok a taky pořád nic

snehurka22
15. únor 2017

@lentilkah tak doufám, že nám pomůžou.. 🙂 Tak ať se Vám brzy znovu zadaří ;)

@alvapkota no a dělali ti třeba hormonální profil nebo nějaké vyšetření, že se tak dlouho nedaří...?

alvapkota
16. únor 2017

hormonální profil ne, ale dostala jsem clostil a proveru, protože nedozrávají vajíčka. Jednou se již zadařilo ale neúspěšně tak to snad není úplně ztraceno. Je mi sice už 33, ale snažím se myslet pozitivně.

snehurka22
21. únor 2017

možná bych se na ten hormonální profil zeptala doktora. Stačí zvýšený prolaktin a otěhotnění se nedaří (mám zkušenosti) ;)

danicka84
14. dub 2017

Taky to tak mam, 3-4 dny. Pak konec jako kdyz utne.

valeriem
15. dub 2017

Jj, taky, cca 4 dny. To mi vzdy prijdou vsichni chlapy tak nejak "pritazlivejsi" 😅

panceta
24. dub 2017

🙏 Můžu se zeptat, má tu někdo zkušenosti s ovu krvácením?? stává se Vám to??