Měření bazální teploty. Jak při 3směnném provozu?

wladimira
18. lis 2020

Dobrý den ahoj mám ještě jednu otázku jak měřit bazalni teplotu při 3-směnném provozu ?? Asi bych měřila logicky po probuzení i když to nebude ve stejný čas ?

andelka
18. lis 2020

Tak trismenny nevím, měřila jsem při dvou směnném a dalo se. Musíš to vyzkoušet. A vždycky si psát poznámky.
Ano, měří se po probuzení,po aspoň 5h spánku. Ideálně ve stejnou dobu. Ráno to ještě jde, ale měření po probuzení po noční možná nebude možné brát v potaz. Každopádně vyzkoušej. Já jsem měřila při ranní kolem 4:30-5h. A při odpolední v 6:30 a bylo to v pohodě.

ireniq
18. lis 2020

Vždycky je potřeba měřit po souvislém spánku. Nezbude ti nic jiného, nez to vyzkoušet,l a uvidíš, jestli to bude dávat nějaký smysl (jestli ti to ukáže ovulaci), nebo jestli z toho nic nebude... A určitě si poznamenavej i ostatní příznaky, ovulace je s jistotou potvrzena jen trvalym vzestupem teploty, ale i z ostatních znaků můžeš něco vypozorovat a dát si to dohromady. Já měřila pri dvanactkach a celkem mi krivka vycházela, ale mela jsem celkově dost pravidelny cyklus.

wladimira
autor
18. lis 2020

@ireniq moc děkuji zkusím to vždy po probuzení plus budu zkoušet ovu testy