• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Metoda podle Mojžíšové

5. března 2016 
vyborne, tak nam pak podej same dobre zpravicky :grinning:
fajn, že vam snazeni tak dobre vyslo na vikend :wink:
17. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja jsem v patek taky absolvovala mobilizaci, chodim k te stejne terapeutce jako Beruska, timto ji zdravim :slight_smile: Byla moc mila, prokrupala me, rikala, ze docela dobry, jenom musim jeste zlepsit dychani pri cviceni.Snazit se muzeme a mam prijit zase za mesic pred ovulaci. Tak uvidime no, jeste jsem s ni probirala tak nejak proc se vlastne nedari, kdyz je to v podstate ok a doporucila mi jednu psycholozku nebo psychiatricku, no nevim a ze ji zavola ze se ji ozvu. Tak nevim, nejsem si moc jista co s ni budu probirat. Uz jste nekdy takhle nekde byly? No, jdu cvicit...
17. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu do hajan, zacvičila jsem si po sexíku a doufám že ráno mi dr. řekne že mi folíky už praskli :wink: :grinning:
17. led 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem přijela od dr. a mám teda 4folikuly o velikosti 25mm, prej už jsou na prasknutí takže mi byl projistotu píchnut pregnyl aby opravdu praskli, do 24hodin tak snad prasknou a jestli budu mít čtyřčata tak mě klepne :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko, nebudeš, ale i dvojčátka by byla docela sranda :grinning: ..je to muj sen..
ty toho svého miláčka tento vikend umiluješ :grinning:
jejda, držím pěstičky!!!
18. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko, manžel včera bodal Pregnyl na tři folikuly :wink: Ale u mě by byl zázrak i jediný :unamused:
18. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt že víkend byl snaživý tak doufám že se nějaký ty mršky dopracovali až tam kam mají a čekají na vajco :slight_smile: :grinning: no a dneska se to asi posichruje asi ještě
18. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli instrukce - neděle Pregnyl, 36 hodin po něm nastává ovulace, takže snažení pondělí a úterý. Ale chlap si nedal říct, takže to snažení probíhá od včerejška taky permanentně :grinning:
18. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no ten můj je celej štastnej z toho snažení :slight_smile: :grinning: :grinning: prej klidně celej měsíc, no mě akorát vadí jak mě to břicho bolí a mám ho nafouklý, no mě dneska řekal že by měli prasknout už dneska když jsou 25mm a kdyby mě to břicho furt bolelo tak mám ve středu přijet na kontrolu projistotu
18. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně ten Pregnyl píchaj už na 18 mm, do týhle velikosti mi nikdy nedorostly (ani bez Pregnylu) :wink:
18. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se bojím aby praskli, ale snad jo ne? naposled jsem je měla 24mm a taky cysty nevznikly tak to snad bude i tedka
18. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jo, ten Pregnyl je celkem jistota :slight_smile: Akorát pak moc brzo netestuj... V albu mám bezva čárku Pregnylovku, 11 dní po injekci (a těhu to stopro být nemohlo). Měla jsem sice vyšší dávku, ale stejně :unamused:
18. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
len...jo to vím že se pregnyl drží v těle :unamused: ale testík si asi udělám at aspon vidím jak maj ty // vypadat :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ony se tak neukážou každému, někdo je tam za dva dny nemá :wink: To jenom já jsem takovej exot, 11 dní by se to fakt držet nemělo :grinning:
18. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak doufám,že vám to vyjde.Já stejně nechápu,že dr.naplánuje snaženíčko na dva dny a přitom nám říkal,že než se vytvoří další kvalitní spermijky,tak to trvá dva dny.
18. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
berusko...no ono se tohle říká hlavně u těch párů kde je spermio špatný, nebo horší, za předpokladu že je spermio v cajku tak bz chlap měl mít nějaký zdravý spermoně furt :slight_smile: :wink:
18. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,no my máme spermio ok a stejně nám to říkal.
A kdy budete testovat,kdy se těšit na dobré zprávičky?
Holky a ten clostík je na podporu,aby se vytvořilo víc vajíček?Nebo máte nějaký jiný problém?Já přemýšlím,že až nám rehabka povolí snaženíčko,že bych se taky šla domluvit s dr.zda by mi ho nenasadil.
18. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru...no tak mě se folíky nějak sami moc nechtěli tvořit no jeden čas takže kvůli tomu, aby se fakt nějaký udělali :slight_smile:
no a testoovat no nevim, až když budu mít zpoždění
18. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko, to je blbost, spermie se tvoří asi 70 dní a dozrávají postupně a průběžně :wink: Jesně, pokud se pomilujete 2-x za sebou, tak podruhé už je koncentrace o něco nižší, ale z vlastní zkušenosti (a taky jsem na to četla nějakou studii) - o co jich bylo míň, o to byly živější, hezčí a pohyblivější :grinning:
Jasně, pokud je to spermio hodně tristní, doporučují pár dní abstinenci a pak to s pomocí doktorů načasovat pomalu na hodiny (nebo ještě lépe IUI), ale v domácích podmínkách kolem ovulace čím častěji, tím lépe :wink: Protože tam dopravím ty spermie nejen po nějaké abstinenci, ale ještě třeba další tři dávky, sice ve slabší koncentraci, ale souhrnně jich tam bude určitě víc než jen z jednoho sexu :grinning:
18. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to musí být Ali!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
No zkusím se potom domluvit,myslím že s clostíkem je větší šance.
Jináč teď si čtu zprávy a je mi smutno z té maminky jak zabila svoji měsíční dceru,prý laktační psychoza.Co my bychom za mimi dali,že?
18. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
len....jojo prostě se tam furt posílají nový bojovníčci a obnovují řady padlých :slight_smile: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já neberu Clostil, ale Tamoxifen. To je teda lék na rakovinu prsu, ale jeho vedlejším účinkem je právě dozrávání více folikulů. S ovulací jsem nikdy problém neměla, takže jsem tyhle léky roky odmítala, jenomže teď jsem ve fázi čekání na dárkyni nebo zázrak, tak když bude víc folikulů, snad bude i větší šance na jedno jediný dobrý vajíčko :unamused:
Jo, testovala bych, až kdyby byla MS pár dní zpožděná, tak nejdřív 14-16 dní od ovulace (kterou mám dnes), ale to ještě nikdy nenastalo, takže prakticky na testech šetřím ve velkým :grinning:
18. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
len...moc bych ti ten zázrak přála :wink: a s tou dárkyní už jste se teda rozhodli definitivně že do toho jdete?
18. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jsme zapsaný v tom seznamu, kde se čeká 2-3 roky, takže zatím času dost :grinning:
18. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len díky za vysvětlení,já jsem jenom psala co mi řekl doktor.Nechápu,myslela jsem že o tom něco ví. :slight_smile:
A můžu se teda ještě na něco zeptat,když sexujeme,tak ze mně vždy nějaké sperma vyteče,jen doufám,že tam něco zůstane.Dá se něco proti tomu dělat?
18. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, neboj, s tímhle názorem se setkávám pořád, i od doktorů :wink: Ale u nás v CARu se opravdu razí, že čím častěji, tím líp, dokonce jsme dělali spermiogram asi po 4 dnech, kdy jsme se milovali denně, no a jak jsem psala - bylo jich míň, ale hezčí a živější :grinning: Dokonce jsem jednou měla prováděný PKT při IUI, což vyžadovalo ráno se pomilovat a hned poté odevzdat vzorek na to IUI, no a i ten vzorek byl OK :wink:
18. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák, zpět k tématu diskuze :grinning:

Volala jsem Mojžíšce, jak na tom jsem a co dál se cvičením. V podstatě mi řekla, že cvičení je fajn, že v tom můžu i nadále pokračovat, abych si udržela figuru, ale že si nebudeme nic namlouvat, v mém případě mi prostě k otěhotnění dedopomůže. Ale že můžu cvičit dál a kdybych kdykoliv cokoliv potřebovala, bolela mě záda nebo tak, mám se k ní objednat a ráda mi pomůže :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc díky za vysvětlení,to my když jsme snažilkovali,tak jsme se snažili obden,kvůli těm spermijkám,ale teď vím,že můžeme i denně,takže až nám to povolí,tak na to najedeme a to by v tom byl čert,aby to nevyšlo.
18. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko, čistě dle chuti :wink: Pokud teda chuť není dvakrát do měsíce :grinning:
18. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek