Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

alienka24
2. bře 2010

a nějakýho bacila domů mates asi taky přitáhnul tak se už třetí den prolejvám zázvorovým čajem

jajkaz
2. bře 2010

No nazdar, tak to bude asi řádná chřipajzna, ne? Nebo jsi někde prochladla? Tak snad tě to brzy přestane trápit... Kamarádka říkala, že prý ten zázvorový čaj pomáhá, ale taky že zrovna chutný není....

alienka24
2. bře 2010

a to mě zase chutná, na chřipajznu to není, na to mám až moc velkej apetit 😀 no to prochladnutí nevylučuju ale zase se to snažím hlídat takže fakt nevim, ale hlavně at už se to neopakuje páč to bylo fakt děsný

jajkaz
2. bře 2010

Tento týden máme téma Moje oblíbená kniha a byli jsme se s dětmi podívat do Knihkupectví 😀 Byly nadšené. Ve čtvrtek půjdeme do knihovny 😉

alienka24
2. bře 2010

no však březen je taky měsícem knihy 😉

jajkaz
2. bře 2010

No jo a je třeba už v dětech tohle podporovat 😉 🙂

alienka24
2. bře 2010

no zrovna včera se o tom mluvilo u nás v radiu a tam paní radila že prostě pokud denně bude rodič dítěti číst třeba 20minut od útlého věku tak že ono prostě bude knihu brát jako běžnou součást života

jajkaz
2. bře 2010

To je pravda, o tom to je. Taky ve školce dětem pohádky raději čteme z knihy. I když i některá CD jsou krásně namluvená. To se pak i já ztrácím v pohádkových představách... Někdy mám co dělat, abych neusnula 😀

alienka24
2. bře 2010

no je to hodně o rodičích no, jestli dětem ukážou svět knížek a fantazie, ve škole se to pak už málokomu povede aby do toho spadnul a stal se z něj milovník knih

jajkaz
6. bře 2010

Dobré ránko,
já jsem se dnes ráno vzbudila do 4 denního volníčka (máme prázdniny, tak s víkedem mi vyjdou 4 krásné dny). Kolem opět sníh a zima jak v Rusku 😀 Docela bych si přála, aby do pondělka připadlo ještě tak 20 cm, abychom ještě naposledy vyjeli na běžkách 😉
Doufám v to až na pondělí, jelikož mě trápí mrcha 😝 , ale řádně. Asi po té pondělní Mojžíšce je to vážně více prokrvené, tak to podle toho taky vypadá... Ani jsem včera nebyla schopna cvičit. ☹ Přiznávám se...

b.e.r.u.s.k.a
6. bře 2010

jajkaz tak to jsme byli dvě,já to včera taky vynechala.Měli jsme oslavu a o půl dvanácté se mi fakt nechtělo ☹

jajkaz
6. bře 2010

Beru, když se to nestane pravidlem a příště to vezmeš o to zodpovědněji, budiž nám odpuštěno 😉

b.e.r.u.s.k.a
6. bře 2010

Moje řeč jajkaz.Dnes to odcvičím o to poctivěji 🙂

albao
7. bře 2010

Ahojte!

Neviete mi poradit nejakeho fyzioterapeuta v Bratislave na Mojzisku? Cviky cvicim sama doma uz dlho, ale tie mobilizacie mi nikto nerobil ☹

janaol
7. bře 2010

Ahoj holky, nejste tu některá z Olomouce? Byla doba, kdy jsem cvičila "mojžíšku" a chodila na pravidelné kontroly a potom jsme podstoupily 1 IVF, bohužel to nedopadlo, a já se totálně sesypala. Trvalo to 2 roky, než jsem začala opět uvažovat o tom, že to zkusíme znovu, ale chtěla bych se vrátit i ke cvičení. Nemáte některá kontakt na nějakou rehabku, která tuto metodu cvičí? Díky moc za odpověď.

b.e.r.u.s.k.a
7. bře 2010

Janaol já chodím k fyzioterapeutce Yvoně Onderkové a pracoviště má na Vídeňské a Jánského.Telefon najdeš na jejich stránkách http://www.rehabilitace-olomouc.cz/

janaol
7. bře 2010

Beruško, moc díky. Tak to jesuper, to mám kousíček z domu. Určitě se k ní objednám.
🙂

b.e.r.u.s.k.a
7. bře 2010

není zač janaol a kde bydlíš,že to máš blízko někde na Nových sadech nebo blízko Vídeňské

janaol
9. bře 2010

Skoro na proti Jánského, na Povlu. Ale teď mám strašný frmol v práci, tak to budu muset ještě chvilku odložit - a opět výmluvy 😔 A roky utíkají, už nemůžu čekat. Koukám sem tam na Vás v Reprofitu, a mám alespoň jasno co se týká CAR. Fertimed už NIKDY.

maticap.
11. bře 2010

Ahojte, som tu nova - teda staronova, chodim na IUI forum... Chcem vas poprosit o radu - neviete o niekom kto precvicuje Mojzisovu v Trencine a jeho okoli???? 😉
Zacala som cvicit sama doma, no bola by som radsej pod dohladom, resp. odborna rada by tiez neskodila 🙂

b.e.r.u.s.k.a
15. bře 2010

čauky,tady je pusto prázdno a já se chtěla pochlubit,že mám za sebou další mobilizaci a dostala jsem pochvalu,že už je to mnohem lepší 😵 Ale na snaženíčko to ještě není 😒

kajka39
16. bře 2010

maticap- skus sa pozriet na stranku rehabil. ambulancie dr.Samekovej v Trencine 🙂 http://www.erctrencin.sk/ambulancia/index.php?p...

reivka
16. bře 2010

ahojte, v NR asi môžem o takomto niečom len snívať, čo?

katapola
16. bře 2010

ahoj holky, jen krátká zpráva. Po půl roce cvičení jsem poprvé měla záda a všechny kosti tam, kde mají být. Nebylo potřeba nic odblokovávat. Takže já i rehabka jsme měly velkou radost. Těhotná sice zatím nejsem, ale aspoň mě nebolívají záda a je to fajn pocit vědět, že to cvičení k něčemu je.

maticap.
19. bře 2010

kajka39, diky, viem o tom, no sokovala ma ta cena - 25 eur za jednu hodinu 😖 , kde Ta podla ich stranky naucia prvu skupinu cvikov. Keby som aspon vedela, ze je fakt dobra... ved v profesijnom zivotopise nema ani uvedene, ze nieco take niekto z ich amb. studoval .... 😒 Ale aj tak dakujem 😀 !

maticap.
19. bře 2010

kajka39, diky, viem o tom, no sokovala ma ta cena - 25 eur za jednu hodinu 😖 , kde Ta podla ich stranky naucia prvu skupinu cvikov. A potom treba tusim este 5 sedeni... Keby som aspon vedela, ze je fakt dobra... Ale aj tak dakujem! 😀

maticap.
19. bře 2010

kajka, ako vidis, svoj prispevok som opravila - ale neskorooooo - takze to tu mate odo mna dvojmo 😵 Jasne, ze som medzitym nasla, ze dr. absolvovala specialnu pripravu v rehabilitačnej liečbe podľa Mojžíšovej... tak pardooon 😉

eculi
22. bře 2010

Ahoj holky, dostala jsem na vás tip, že byste mi mohly poradit. Neznáte někoho, kdo by se věnoval této metodě v Benešově, v blízkém okolí nebo v Praze? Díky moc.

alienka24
22. bře 2010

ahoj holky, tak jsem byla minulý týden ve čtvrtek na mobilizaci a proběhlo to naprosto super, skoro ve mě nekřupalo a proběhlo to uplně parádně takže jsem dostala pochvalu 😉 😵

inza
25. bře 2010

Ahoj. Muzu se zeptat jak Vam sly cviky teto metody? Nejake figle treba na prvni cvik? Me to nejak nejde ☹