Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

svoba
28. bře 2010

jinak držim všem moc palce!!!

jajkaz
28. bře 2010

Svoba, my už to budeme mít skoro 4 roky. Se 2 zamlklými potraty ☹ Od posledního potratu rok a 3 měsíce...

jajkaz
28. bře 2010

Ale jednou se to podařit musí!!! 😉

svoba
28. bře 2010

jasně. musíme myslet pozitivně 😉
já jsem netrpělivá. hlavně pořád na to myslim a je mi smutno. žádná kamarádka neměla problémy. chjo 😒

alienka24
28. bře 2010

já budu mít v dubnu 3 roky od vysazení HA, první rok jsem ani tak neřešila těhotenství jako spíš upravu cyklu anebo abych vůbec dostávala ms

inza
29. bře 2010

svoba: cca 2 roky. urcite se to podari, musime verit a myslet pozitivne 😀

svoba
29. bře 2010

jojo. to si taky stále říkám. ale už mi to občas leze na nervy. ted se ještě zvýšil tlak v okolí, tak nevim, jak dlouho to vydržim. 😒
zrovna jsem tři dny necvičila, protože jsem měla menses. mám bolesti a křeče, i když piju kontryhel.

inza
29. bře 2010

jo jo tlaky v okoli jsou hrozne a vek taky pomalu leti a leti.....Kontryhel je dobry,a le bohuzel ne na vsechno pusobi. ja zase kdyz chci dneska cvicit tak to nejde, protoze kdyz si lehnu na zem tak prijde psisko a ze si jako udeme hrat a zacina ne me vrstvit sve plysaku..... 😀

svoba
29. bře 2010

naše fenka děla to samy 🙂 já ji musim zavřít za dveře a stejně tam dělá čurbes. ona to bere jako hru. ale já se nedám a cvičim stejně.
mně na bolesti nezabralo, vyjma prášků, nikdy nic. a to jsem bylinkama prolezlá až až.
rodina už šílí a bombardujou mě dotazama, o kolegyních v práci nemluvě, kamarádky už to naštěstí vzdaly. staraj se o svý děti. plánujou další a tak. a já furt nic. ☹

inza
29. bře 2010

tak ja kdyz zavru nasi obludu tak dela bordel, piska atd takze to moc nejde. Tak kdyz se snazim cvicit a on se nademne sehne tak mu fouknu na ucho a chvili da pokoj. Propste je to hravej pes.
Ja odpovidam ze tomu nechavame volny prubeh a nicemu se nebranime....proste az to prijde tak to prijde 😀

svoba
29. bře 2010

my máme dospívající štěně, takže cvičení je u nás taky zábava. manžel posiluju (dělá kliky) a taky cvičí ty dva cviky od mojžíšky. ale máme to rozdělený. oba bysme se sem asi nevešli. takže psa má u sebe ten druhej a zabaví ho na tu chvilku. jak říkám, já to extra nepřeháním. jsme lenoch. cvičim 10min denně. nebo min čtyřikrát týdně.

inza
29. bře 2010

tak to my uz mame zaslouzileho 5 leteho otce, ale porad je stejne trhlej jako kdyz byl stene takze fakt nekdy docela psycho. dneska stekal na LP desky 🙂. dneska ale cviceni nehrozi. I kdyz manza je doma tak jakmile jdu na zem tak pes je proste u me a nehrozi ze by ho mnz odvolal. Ted si ke mne dokonce leh a to tesne vedle ze proste cvicit nejde. Jinak ja jsem taky lenoh na domaci cviceni a ted to je taky tak cca 10 min denne

svoba
29. bře 2010

no, já dřív sportovala, dnes jen občasně běhám. ono taky při škole to bylo jednodušší. dneska přijdu z práce, nakoupim, vyvenčim, poklidim, uvařima a usínám u telky v deset 😎

inza
30. bře 2010

svoba: koukam ze to mame obdobne. Ja tez pri skole sportovala a ted tak max. chodim behat, obcas kolo...jinak psisko nekdy teda treba vychazka na 3 hodiny. Ted teda z prace neprichazim, protoze jsem momentalne bez prace, ale jinak tez nakoupit, poklidit a pak padnout. Nas pes me cviceni doved k dokonalosti. Spi a jakmile lehnu na zem tak prijde a lehne si vedle me 😀 a cumi na me a snazi se me oliznout 😀

svoba
30. bře 2010

já dělám občas doma, taky si někdy dopřávám dlouhanánský procházky. do lesa, polí a tak. ted jsem kupodivu najela na režim, že cvičim víckrát za den. ráno jdu na 15min běhat, odpol před domácíma povinnostma si zacvičim mojžíšku (jen pár minut) či večer. koukala jsem ted na sebe do zrcadla, že se asi fakt míň hrbim. hurááá! už mi z toho neúspěšného čekání na mimi hrabe, tak se pozoruju. :-P
naše fenka taky vždycky zbystří, jakmile jdu na zem. hledá, jestli mi tam něco nevypadlo a tak. no, a když nic nenajde, bere to jako hru. a je veselá, že si s ní jdu hrát 🙂

alienka24
30. bře 2010

tak u nás si teda zvěř už zvykla, akorát teda když si připravím deku na parkety a nejdu hned cvičit tak mi to ty moje obludy zmuchlaj a berou to jako nejlepší hračku dne 😉

inza
30. bře 2010

tak to ja musim jenom na parkety. Deku dat nemuzu, protoze jinak by se tam pes nastehoval. Ja ted spise rano mojzisku a kolem poledne beh. Odpo pes a vychazka s nim. Co ted zacalo byt dele videt a tepleji tak to asi zase bude na dlouho s nim venku. No to ja se radsi nepozoruju to bych se asi lekla sama sebe 😢

alienka24
30. bře 2010

no já si ted k mojžíšce přidala jumping a to je taky fajn, ono vůbec ted jak je lepší počasí tak člověk nen tak línej jako v zimě kdy je furt tma 😉

inza
30. bře 2010

me se treba zima libi a bavi me behat ve snehu a pak lyze atd....Nemam rada nejak leto

alienka24
30. bře 2010

tak to já mám uplně opačně, zimu nemám ráda, málo světla a zima ve městě je uplně o ničem, neříkám být někde na chalupě na horách, to je paráda 😎
a léto miluju, slunce, teplo, moře nejlépe k tomu 😎 no jenže letos holt dovča u moře nebude 😝

inza
30. bře 2010

me teda nevadi zima ani ve meste. More ja moc nemusim a pokud leto tak nekde v horach 😀

alienka24
30. bře 2010

nojo tak každej máme rád to svoje 😉 😀 no my letos budeme mít taky dovolenou relativě na horách a v zimě a hlavně už za tři týdny 😵

jajkaz
30. bře 2010

Ahojky,
holky, berte to tak, že aspoň nebudou pláže a zimní střediska přeplněné tak moc, jako kdyby se tam nacpali úplně všichni 😀 Já mám ráda sluníčko, ale tak max. 25 stupňů, s tím jsem spokojená. Letos jsme pořídili běžky a jsou-li dobré podmínky, tak je to super 😉 Mě doma u cvičení žádnej hafan nezlobí. Ale připomněly jste mi - byly jsme v sobotu u švagrové na předváděčce matrací, dek apod. První, kdo se v tom usídlil byla Betynka (malej, bílej hafan, jen nevím co to je) 😉 A líbilo se jí to. No kupte hafanovi matraci za 14 ticíc 😀

svoba
30. bře 2010

se psama je, koukám, sranda všude. ta naše zpozorní i třeba, když se převlíknu do tepláků. je natěšená, že se bude něco dít, že se jde ven a tak. psi jsou hrozně bezprostřední. jako děti 😀

inza
30. bře 2010

no my tak letos dovcu maximalne na chalupe v Krkonosich a budeme drit v Jizerkach 😀 Je bezky jsou super a nejlepe s hafanem co beha mezi mnou a manzou a tomu vepredu skace na zada a tomu vzadu zase beha pres spicky bezek a pak to nema chybu.
Svoba: ten nas to same jakmile se jde clovek prevliknout tak i z hlubokeho bezvedomi najednou staji u nas a mysli si ze se jde hned ven. Jeste kdyby treba cvicil za me....Je kdyby nam sli deti stejne jako jenmu jeho potomstvo (3* s neoriginalni hafanovou a 1* original) 😀

alienka24
30. bře 2010

inza....ty jsi z jizerek? nebo jak si to mám vyložit? 😉

inza
30. bře 2010

alienka24: zatim ne, ale koupili jsme tam barak a ted rekonstruujeme a az to doplacame tak se tam budeme stehovat 🙂

alienka24
30. bře 2010

jo tááák a můžu se zeptat kde přesně? já jen že jsem tady ze severu 😉

alienka24
30. bře 2010

ale teda samo že mi to psát nemusíš, já jen tak, že tady bydlím od narození tak mě to zajímá 😉

inza
30. bře 2010

alienka24: kousek za Jabloncem smerem na Bedrichov. No chteli jsme se stehovat letos, ale to asi nevyjde tak pristi rok. 😀