• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Metoda podle Mojžíšové

5. března 2016 
svoba: jj muze. Bud ta RHB ma primo smlouvu s pojistovnou na hrazeni mojzisky(to ma napr. ta kam chodim ja) a nebo pokud se tak rehabka normalni tak lze domluvit ze dr ti to napise treba na bolest zad, kolen, kloubu atd... jako cviceni ci rhb a ty se s ni domluvis ze misto toho budete cvicit mojzisku. :grinning:
20. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba, mě cvičení také hradí pojišťovna. Důležité je doporučení od odborného lékaře, v mém případě gynekoložky.
20. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na poukazu bylo přímo napsáno i cvičení podle mojžíšové...
20. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to jsou mi noviny. na to mě nikdo neupozornil. dík, holky! zkusim to zjistit. ale muj gynekolog je takovej pohodář a řekl mi, ať měřim bazální teplotu a čekám. tak si vše hledám sama.
21. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba: mylsim ze to muze napsat i obvodacka, ortoped, chirurg... a pak zalezi jak ty se domluvis s mojziskou. My jsme treba byly domluveny ze me muzou napsat RHB na zapesti a my budem cvicit mojzisku. Je to vse o dohode
21. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, já se zrovna dozvěděla výsledek druhého spermia, tak asi problém nalezen. smiřuju se s IVF. takže mě už asi mojžíška nepomůže. :frowning2:
21. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze manza ma spatne spermio? I kdyz pujdes na IVF tak ti ta mijziska uskodit nemuze. Taky ji doporucuji cvicit. Vis kam by jste sli?
21. dub 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba-jestli tě můžu uklidnit,tak manža taky neměl spermio žádná sláva a hele,máme krásného kluka přirozeně!!!!A to jsme podstoupili 3xIVF.Jinak co byly se mnou v lázních další 2 holčiny,cvičily mojžíšku a hned po lázních šly na IVF a obě mají dítě.Takže na tom asi něco bude.Já jen můžu doporučit-mít udělané veškerá vyšetření-spermio,genetiku,ovulaci(krev+ultrazvuk),taky laparo(kvůli endometriose)-tam byl náš největší problém.Já jsem měla už hodně velká tělíska po břiše.Takže zpětně si myslím,že mi neměli ani IVF doporučit a nejdříve léčit endometriosu.A hlavně nikam zbytečně nespěchat!!!
21. dub 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: my už ted chodíme do gestu v praze.
pampusik: díky za podporu! cičit budu dál, asi budu i do léta chodit na akupunkturu, mám nakoupený bylinný čaje. já už nějak nedoufám. ted mě čeká genetika a laparoskopie, zatim u mě vše ok. jen holt ten manžel ne. a bere to dost zle. bolí mě to.
21. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě doporučo na mojžíšku obvoďačka napsat nemohla, prý jen odborné pracoviště typu gynda nebo rehabilitace/chirurgie a to kvůli mobilizacím co se dělají. Takže jsem šla za svou gyn, mám jí stejnou jako v CARu a ta napsala...
21. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba: hele muj manza taky nemel spermio nic moc rtesp pomale "ocasky", malo a jeste deformovane vice nez je zahodno. Tak ted papka vitaminy a trosku to pomohlo resp ma jichg vice a jsou mene lini :grinning: . Doporucuji se na to selen, zinek a vitamin E, pak jeste vcelku neni spatny koren Maca. Tovis chlapy toto berou hure. Ten muj se s tim ale vcelku dobre vyrovnal

ja tam kam chodim tak tam muzes i od obvodacky a napsane na cokoliv a s nima se pak dohodnes na spravnem cviceni
21. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem dnes byla na kontrole na gyndě - vše ok. máme 7mm, odpovídáme 6+4 (podle měsíčků by mělo být 6+7, tak snad to není takový rozdíl) :wink:
Dál jsem byla na Mojžíšovce a tam jsem kromě gratulace taky dostala pochvalu a že teď už jen udržíme ten dobrý stav, takže mám pozměněné cviky a ani nemusím tolik. Jen abychom uhlídali to dobré :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: manžel tohle všechno papká a pije čajíky a cvičí ty dva cviky z mojžíšky a nic. pořád blbý.
jajkza: gratuluju!
21. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz: velka gratulace a ticha zavist :wink: :slight_smile:

svoba: a co nebyl treba nejak nemocny ci nemel stres. To se vsechno velice rychle projevi ve spermonech.
21. dub 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: ve stresu je kvuli praci neustale. oba jsme malo nemocni. dnešek jsem celej probulela, bolí mě hlava. tak si pujdu zacvičit :slight_smile:
21. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba: no prave ze ten stres tomu moc nepomaha. spermoni se tvori dva mesice :wink: JJ jdi to pekne vypotit, vybehat. Me teda nekdy pomaha ze si treba sednu jenom nekde k vode a koukam do ni a to me vcelku uklidnuje :grinning:
21. dub 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba-hlavně klid a manžovi taky řekni,ať není zklamán.Třeba mu řekni o mojemmanžovi-nám opravdu tvrdili,že normálně mít děti nebudeme.....
21. dub 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampusik: a na laparoskopii tě poslali lékaři? já si teda o ní asi řeknu. jojo, zázraky se dějí. ale nevěřim, že by zrovna nás potkalo štěstí. ale třeba to vyřeší fakt IVF. začla jsme uklízet. to je taky dobrej sport :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na laparo mě poslal můj gyndař,byla to diagnostická laparo a zjistili mi endometriosu.No a možná,že ti IVF pomůže.Mám samé dobré příběhy ze života,tak poslouchej.Moje kámoška se s manžou snažili už dlouhou dobu-skoro roky-a nakonec jeli do CARu a tam podstoupili xinseminaci a nic z toho.Pak šli do IVF a taky nic.Já jim radila,ať nejdou hned do dalšího pokusu a ejhle-kámoška čeká v září mimi.Pomohly jí paradoxně ty hormony při IVF.A to prý neměla ovulaci,takže nezoufej.Všechno zlé je k něčemu dobré.Když tak tě budu povzbuzovat. :wink:
21. dub 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
me teda na laparo zatim dr neposlal. :cry:

svoba: nezoufej, kdyz to nepujde doma tak se Vam urcite podari za "asistence" :wink:
21. dub 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza-je možnéže mě dr.poslal na laparo,páč jsem prodělala závažnou operaci.Měla jsem v břichu víc jak litr krve a asi po rku jsem se dozvěděla,že mi pan primář vzal 4/5 vaječníku,ikdyž mi do očí tvrdil,že co se týče ženských orgánů,na nic nesahal,že je vše tak jak bylo.
Jak říkám-já jsem fakticky exot.My máme Filípka podle mě i za odměnu,za to všechno,čím jsme si prošli.
21. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkuju moc! za podporu! tak já teda přestanu blbnout a kašlu na to. čeká mě ještě průchodnost a pak se během léta budem snažit sami (v létě to jde samo) - chceme na dovolenou do jižních čech i s pejskem, takže se to třeba někde u rybníka povede (jen aby to pak nebyl nějakej malej vodník :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) no, na podzim IVF. jenže já se toho děsně bojim. injekce, tloustnutí. je to pro mě stres.
pampusik: věřim tomu, že dobrym lidem se jednou dobré musí vrátit. řídím se tím. :sunglasses:
22. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoba, my jsme byli v jižních Čechách loni a bylo to strašně nádherý :dizzy_face: Strašně moc se nám tam líbilo -až na ty komáry :confounded: :grinning:
23. dub 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz: a kde jste byli? potřebujeme doporučení. musíme sehnat nějaký penzionek či kemp s chatkama pro nás dva i pejska :sunglasses:
23. dub 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli ve Veselí nad Lužnicí v privátu. http://www.veseli.cz/vismo/o_utvar.asp?id_org=18068&id_u=16054&p1=35424 Není to žádný superluxus, ale klídeček, levné, diskrétní. A hlavně to Veselí je tak nějak skoro uprostřed - všude kousek. A může se s pejskem. Má to pod palcem pán, který sprostředkovává ubytování pro více privátů. Zkusím to najít a pisnout. Měli jsme pro sebe ložnici, koupelničku se sprcháčem a wc a kuchyňku. Majitelé velice příjemní a vstřícní. A mají teda taky hafana, milého a hodného. Líbilo se nám to.
23. dub 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to našla konkrétně - http://www.chaty-jiznicechy.prodej.net/ Je to 4. Marie
23. dub 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouknu na to. Díky! :grinning:
24. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá to moc pěkně. už ted jsme natěšená.
24. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba: jinak na jihu Cech sezenes ubytka naprosto v pohode. Taky je super okolo Trebone a vlastne podel cele Luznice a v okoli Trebonksych rybniku. Jinak pokud by jste se dostali treba do Trebone tak doporucuji krome navstevy zamku, hrobky... i navstevu pivovaru :grinning:
26. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky! jsem zpět. v lázních super. jen se ted děsim tý práce. :confounded:
2. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek