• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Metoda podle Mojžíšové

5. března 2016 
sasii.....na tohle by ses měla zeptat spíš fyzioterapeutky na té první mobilizaci, jenom ona pozná jak to s tebou vypadá, kolik máš bloků v těle apod., a jestli se teda můžete eventuelně snažit nebo bude lepší pár měsíců počkat :wink:
11. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, jenže v době, kdy já půjdu na mobilizaci žeber, páteře atd., tak už budu mít ovulaci.. nebo po ní.... a do té doby s ní mluvit nebudu...prootže je v zahraničí..tak hledám odbornou radu jinde... :slight_smile: Jestli to risknout ten měsíc a nebo radši neriskovat a nesnažit se.... :( Alienko, tobě teda taky pomohla Mojžíška? Všichni tady jí cvičíte?
11. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jí cvičila asi rok a určitě mi pomohla, jedna z velmi důležitých věcí, alespon pro mě :wink:

no a já nevim no, já bejt tebou tak to radši nechám být a nesnažím se
11. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A měla si nějaký problém, na který ti pomohla, třeba neprůchodný vejcovod nebo tak?
11. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla hodně bolestivé pánevní dno, měla jsem bolesti při styku a celkově mě skoro furt bolelo břicho, bolestivou a nepravidelnou ms a záda mě hodně bolela
11. čer 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ono pokud je vejcovod uplně neprůchodný tak cvičení nepomůže, pokud se jedná jen o nějaké stažení díky zatuhlosti svalů tak to cvičení pomáhá hodně, celkově se ta malá pánev prokrví a tím to pak funguje tak jak má :wink:
11. čer 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za info.. :slight_smile: No, mně zjistili, že jeden je průchodný a u druhého se jim nepodařilo zjistit, nebo´t byl snad právě ve spazmu a tekutina neprošla..tak chci zkusit cvičit... :slight_smile:
11. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasiii....já myslím že tím určitě nemůžeš nic ztratit....spíš naopak jen získat, držím palce :wink:
12. čer 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sasii: mne rekli, ze tak cca pul roku mam s miminem pockat. Ale co, to jeste vydrzim. Je to sice docela dlouha doba, ale rychle to utece a kdovi, treba se mi to spravi rychleji. Cvicim teda opravdu dvakrat denne a hodne zodpovedne, panev se pomalu ale jiste rovna. Uz je to videt i na pohled, ze mam lepsi drzeni tela.
14. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co je, uz zadna z vas necvici nebo jste uz vsechny tehotny? :slight_smile:
29. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já cvičím a jsem těhotná :grinning:
29. čer 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienka, ja vim :slight_smile: Je to skvele, jak se citis?

Dneska okolo pate rano jsem to dostala, vzbudily me sice bolesti a nemohla jsem pak usnout, ale je to nesrovnatelne lepsi a da se to snest. Poprve za cely zivot jsem se obesla bez valetolu (podotykam, ze mi nejaky paraleny, nurofeny a ibuprofeny nikdy nepomohly a valetoly jsem nekdy musela mit dva a i tak mi ne vzdy zabraly). Takze parada, na cviceni nedam dopustit. Jen se mi posouva mobilizace kostrce o mesic, doktorka ma pristi 2 tydny dovolenou. Stejne mam s miminem jeste par mesicu radeji pockat.
30. čer 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no upřímě dneska je mi děsně, jsem unavená a je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a s těma bolestma je to dobrý že se to zlepšuje :wink:
30. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
martina_z: ja cvicim, ale ted to tak trosku flakam. Nejak nestiham
1. črc 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nabízím zbytek čaje Mojžíšové 600g za 290,- vč. poštovného
6. črc 2010 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacku....gratuluju k těhulkování :wink: :wink:
6. črc 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 já tobě taky :slight_smile:
7. črc 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek: muzu se zeptat co je je zac ten caj a zda pomaha? diky
7. črc 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám že to tu je nějaké mrtvé, nikdo necvičí?

inza...jinak čaj od mojžíšové je bylinkový čaj na podporu těhu, já ho taky pila a je i relativně chutově dobrej :wink:
14. črc 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ali, jak se daří? Já se přiznám, docela to flákám, ale se zády jsem ok :wink: Včera jsem byla těhuplavčit a bylo to super :dizzy_face:
14. črc 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz....dobře se daří :slight_smile: já ted na cvíčo taky neměla čas, ale dneska si zacvičím aspon na záda :wink: a na plavání se taky chystám ale asi budu chodit normálně plavat do bazénu
14. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky! jak se máte? co miminka? já necvičim, jen čekám, až se budeme moct zase snažit.
14. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja to ted v techto vedrech taky flakam. Nejak se k tomu cviceni nemuzu dokopat. Proste to nejde
15. črc 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem vzdala celou mojžíšku. jinak večer chodim běhat, potřebuju shodit. mám toho ted hodně. ale asi zase začnu.
15. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já cvičím alespon na záda, a za chvíli asi začnu chodit plavat do bazénu
15. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 - ty jsi poctivka. já nemám sílu a vůli. jsem už zklamaná vším :unamused:
15. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba.....já už si na to fakt zvykla a hlavně mě to fakt na ty záda pomáhá, takže to je spíš tím

no a bez síly a vůle jde cokoliv těžko ...
15. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky uz nemam na to cvico nejak silu. Ale souhlas ze me to na zada taky docela dobre pomahalo
15. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže mě to ani právě nepomáhalo. i moje mojžíška říkala, že jsem ok. no, já chodim každý týden na akupunkturu. já už zkusila všechno. a nic ...
15. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba....já za tři roky zkusila taky všechno možný, no člověk nesmí přestat věřit :wink: ale koukala jsem že jsi i v tématu ureoplasma ... mě jí našli taky totiž a po přeléčení a kontrolních stěrech se do dvou měsíců povedlo :wink:
15. črc 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek