• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Metoda podle Mojžíšové

5. března 2016 
Týjo, 5 - 10 km. To bych pak ušetřila za autobus do práce. Jen nevím, jestli by pro mě nebylo výhodnější tam i přespávat :grinning:
Aby pak zbyly síly na snaženíčko :wink:
22. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi. snažit se zatim nemůžem. ale počkejte na podzim. to z postele nevylezem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to myšleno časově volně, ne teď hned... :wink: A na podzim, kdo by lezl z postele, až spustí to hnusné ubrečené a chladné počasí... to je přece v postýlce nejlíp :grinning:
22. črc 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
v říjnu prosím džet palce! to bude dobrá konstelace hvězd :grinning: to z tý postele vážně nevylezem, ať bude počasí jakýkol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba....připomeneš mi to prosím ještě na konci září? :wink:
22. črc 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi. určitě. páč na začátku října se budem děsně snažit a to sem nebudu vůbec chodit. musim myslet pozitivně a doufat :wink:
22. črc 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tě beru za slovo ju? :wink:
22. črc 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si už i říkala, že snad půjdu zapálit svíčku do kostela, aby se to povedlo. nikdy jsem nikomu neublížila a snažim se pomáhat, tak si říkám, že by se nad náma mohl tam někde nahoře někdo smilovat. je to prostě osud!
22. črc 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba...no hele ještě můžu doporučit knížky typu, jak si správně přát... a podobně, je toho ted hodně
22. črc 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádka už mě na jedno takový sezení (meditaci) vzala. učili nás tam neříkat CHCI, ale PŘEJU SI. a důvěřovat ve Stvořitele....já pokorně čekám. jen si občas postesknu.
22. črc 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak až na toho stvořitele bych to asi zkousla :grinning: ale já do týhle literatury občas koukám, ono na tom něco je :wink:
22. črc 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty už máš tu ureoplasmu doléčenou? teda jestli nevadí že se ptám
22. črc 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nejsem věřící. něco jsem si z toho vzala, něco hned vypustila. ureaplasma - čekám na výsledky. ty budou příští týden. tak snad je dost času na přeléčení atb. ještě zkusim tu štítnou žlázu a dám už se všim pokoj. kamarádka se mě onehdá zeptala, kdy už půjdem na ivf. že nám to nejde. bylo mi z toho smutno. jako bysme byli nějací vadní. :frowning2:
22. črc 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak budu držet palce aby ta urea dopadla negativně, no a mě taky část kamarádů posílala na ivf a část mi zas udělovala cenné rady typu, to sspolu musíte hodně souložit, nesmíš na to myslet, atd. občas fakt na pěst, zvlášt od těch který s tím v životě problémy neměli a ani nevědí o co jde :unamused: ale těm to ani nevysvětlíš
22. črc 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba....i když ted mi došlo že nevím jestli to jsou první testy na ureu nebo už kontrolní :sweat_smile: pardon
22. črc 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo. taky mám kamarádku, tkerá otěhotněla měsíc po vynechání antiko a ted mi klidně řekne: nemysli na to, ono to půjde pak samo...musíme si projít hodně bolestí. já jsem zase ale díky tomu silnější. i ten potrat jsem zvládla bez velkýho litování a bulení.
22. črc 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 první. proč? je to důležitý?
22. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš, že jinak nezvládnem podzimní snažilkování? já se asi picnu. a to jsem si to vydupala sama, nikdo mě nikam neposlal. ba ani mě moc po revizi neprohlíželi, žádný testy, vyjma hcg-zbytkovýho a utz.
22. črc 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zas vidím na té kamarádce, že sice otěhotněla hned, ale zase neměla štěstí na partnera a zůstala s dítětem sama, on každý máme nějaký osud, já třeba věřila tomu že se povede,ale že holt to nebude hned no, že mám užasnýho chlapa s kterým jsme dlouho a jsme si vzájemně oporou tak holt jsme si museli na to další štěstí krapet počkat aby jsme to asi neměli tak jednoduchý :wink:
22. črc 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jen jestli víš že jí máš nebo nemáš, tak jsem to myslela, a neboj kdybys jí měla tak léčba je tak na 20dní atb pro oba partnery a pak po 3týdnech od dobrání kontrolní test, někdy dřív, takže to stíháte :wink:
22. črc 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš doufám, že jsem tě ted nějak nevyděsila nebo tak něco :sweat_smile:
22. črc 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevyděsila. uvidim příští týden. ono problémů může být víc.
to je hezký. taky mám skvělýho chlapa. budu si tedy myslet, že je to stejné i u nás. já zase věřim celý život na to, že vše zlé je k něčemu dobré. má nás to něčemu naučit. mě to opravdu posílilo.
22. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba....jo tohle zastávám taky, člověk se opravdu stává silnějším a opravdové problémy pak dokáže řešit a nezhroutí se z toho :wink:
a určitě to tak je, prostě holt si máte ještě chvíli užít a vážit sami sebe a osud vás trochu potrápí a o to krásnější pak pro vás to miminko bude a já věřím, že přijde :wink:
22. črc 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a u nás je to takový uplně magický jak já tvrdím :grinning: páč 16.2. budeme mít s manželem 10let výročí a porodit bych měla nějak v únoru takže takovej krásnej dárek k tomu že spolu jsme tak dlouho štastní :wink: no prdlá no :grinning:
22. črc 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc matějovi když jsme byli na islandu zemřel dědeček, takže já i věřím tomu že je to náhrada za něj, prostě on umřel a já 14dní potom otěhotněla
22. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hezký. to je opravdu osud. asi to je někde takhle napsaný a ted se jen plní "plán". hihi.člověk musí vidět ve všem něco pozitivního, jinak by se zbláznil. znám hodně lidí, kteří to maj hodně těžký a jdou dál se vztyčenou hlavou. tak holt nám nezbývá nic jiného.
22. črc 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Matěj má svátek 24.února. kdybys přenášela :sunglasses:
22. črc 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme na začátku února slavit 9let spolu, ted máme 3roky od svatby. :slight_smile:
22. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoba....jojo přesně tak, ono občas by se člověk měl zastavit a podívat se i kolem sebe aby si uvědomil, že má vlastně štěstí, že je živej :wink:
22. črc 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, Matěj je manžel :wink: my budem mít v září 2 roky od svatby :slight_smile: to jsme na tom hodně podobně :grinning:
22. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek