Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

jajkaz
22. črc 2010

Týjo, 5 - 10 km. To bych pak ušetřila za autobus do práce. Jen nevím, jestli by pro mě nebylo výhodnější tam i přespávat 😀
Aby pak zbyly síly na snaženíčko 😉

svoba
22. črc 2010

hihi. snažit se zatim nemůžem. ale počkejte na podzim. to z postele nevylezem 😝

jajkaz
22. črc 2010

Bylo to myšleno časově volně, ne teď hned... 😉 A na podzim, kdo by lezl z postele, až spustí to hnusné ubrečené a chladné počasí... to je přece v postýlce nejlíp 😀

svoba
22. črc 2010

v říjnu prosím džet palce! to bude dobrá konstelace hvězd 😀 to z tý postele vážně nevylezem, ať bude počasí jakýkol 😝

alienka24
22. črc 2010

svoba....připomeneš mi to prosím ještě na konci září? 😉

svoba
22. črc 2010

hihi. určitě. páč na začátku října se budem děsně snažit a to sem nebudu vůbec chodit. musim myslet pozitivně a doufat 😉

alienka24
22. črc 2010

tak tě beru za slovo ju? 😉

svoba
22. črc 2010

já si už i říkala, že snad půjdu zapálit svíčku do kostela, aby se to povedlo. nikdy jsem nikomu neublížila a snažim se pomáhat, tak si říkám, že by se nad náma mohl tam někde nahoře někdo smilovat. je to prostě osud!

alienka24
22. črc 2010

svoba...no hele ještě můžu doporučit knížky typu, jak si správně přát... a podobně, je toho ted hodně

svoba
22. črc 2010

kamarádka už mě na jedno takový sezení (meditaci) vzala. učili nás tam neříkat CHCI, ale PŘEJU SI. a důvěřovat ve Stvořitele....já pokorně čekám. jen si občas postesknu.

alienka24
22. črc 2010

no tak až na toho stvořitele bych to asi zkousla 😀 ale já do týhle literatury občas koukám, ono na tom něco je 😉

alienka24
22. črc 2010

jo a ty už máš tu ureoplasmu doléčenou? teda jestli nevadí že se ptám

svoba
22. črc 2010

já nejsem věřící. něco jsem si z toho vzala, něco hned vypustila. ureaplasma - čekám na výsledky. ty budou příští týden. tak snad je dost času na přeléčení atb. ještě zkusim tu štítnou žlázu a dám už se všim pokoj. kamarádka se mě onehdá zeptala, kdy už půjdem na ivf. že nám to nejde. bylo mi z toho smutno. jako bysme byli nějací vadní. ☹

alienka24
22. črc 2010

tak budu držet palce aby ta urea dopadla negativně, no a mě taky část kamarádů posílala na ivf a část mi zas udělovala cenné rady typu, to sspolu musíte hodně souložit, nesmíš na to myslet, atd. občas fakt na pěst, zvlášt od těch který s tím v životě problémy neměli a ani nevědí o co jde 😒 ale těm to ani nevysvětlíš

alienka24
22. črc 2010

svoba....i když ted mi došlo že nevím jestli to jsou první testy na ureu nebo už kontrolní 😅 pardon

svoba
22. črc 2010

jojo. taky mám kamarádku, tkerá otěhotněla měsíc po vynechání antiko a ted mi klidně řekne: nemysli na to, ono to půjde pak samo...musíme si projít hodně bolestí. já jsem zase ale díky tomu silnější. i ten potrat jsem zvládla bez velkýho litování a bulení.

svoba
22. črc 2010

@alienka24 první. proč? je to důležitý?

svoba
22. črc 2010

myslíš, že jinak nezvládnem podzimní snažilkování? já se asi picnu. a to jsem si to vydupala sama, nikdo mě nikam neposlal. ba ani mě moc po revizi neprohlíželi, žádný testy, vyjma hcg-zbytkovýho a utz.

alienka24
22. črc 2010

no já zas vidím na té kamarádce, že sice otěhotněla hned, ale zase neměla štěstí na partnera a zůstala s dítětem sama, on každý máme nějaký osud, já třeba věřila tomu že se povede,ale že holt to nebude hned no, že mám užasnýho chlapa s kterým jsme dlouho a jsme si vzájemně oporou tak holt jsme si museli na to další štěstí krapet počkat aby jsme to asi neměli tak jednoduchý 😉

alienka24
22. črc 2010

no já jen jestli víš že jí máš nebo nemáš, tak jsem to myslela, a neboj kdybys jí měla tak léčba je tak na 20dní atb pro oba partnery a pak po 3týdnech od dobrání kontrolní test, někdy dřív, takže to stíháte 😉

alienka24
22. črc 2010

ježiš doufám, že jsem tě ted nějak nevyděsila nebo tak něco 😅

svoba
22. črc 2010

nevyděsila. uvidim příští týden. ono problémů může být víc.
to je hezký. taky mám skvělýho chlapa. budu si tedy myslet, že je to stejné i u nás. já zase věřim celý život na to, že vše zlé je k něčemu dobré. má nás to něčemu naučit. mě to opravdu posílilo.

alienka24
22. črc 2010

svoba....jo tohle zastávám taky, člověk se opravdu stává silnějším a opravdové problémy pak dokáže řešit a nezhroutí se z toho 😉
a určitě to tak je, prostě holt si máte ještě chvíli užít a vážit sami sebe a osud vás trochu potrápí a o to krásnější pak pro vás to miminko bude a já věřím, že přijde 😉

alienka24
22. črc 2010

hele a u nás je to takový uplně magický jak já tvrdím 😀 páč 16.2. budeme mít s manželem 10let výročí a porodit bych měla nějak v únoru takže takovej krásnej dárek k tomu že spolu jsme tak dlouho štastní 😉 no prdlá no 😀

alienka24
22. črc 2010

a navíc matějovi když jsme byli na islandu zemřel dědeček, takže já i věřím tomu že je to náhrada za něj, prostě on umřel a já 14dní potom otěhotněla

svoba
22. črc 2010

to je hezký. to je opravdu osud. asi to je někde takhle napsaný a ted se jen plní "plán". hihi.člověk musí vidět ve všem něco pozitivního, jinak by se zbláznil. znám hodně lidí, kteří to maj hodně těžký a jdou dál se vztyčenou hlavou. tak holt nám nezbývá nic jiného.

svoba
22. črc 2010

a Matěj má svátek 24.února. kdybys přenášela 😎

svoba
22. črc 2010

my budeme na začátku února slavit 9let spolu, ted máme 3roky od svatby. 🙂

alienka24
22. črc 2010

svoba....jojo přesně tak, ono občas by se člověk měl zastavit a podívat se i kolem sebe aby si uvědomil, že má vlastně štěstí, že je živej 😉

alienka24
22. črc 2010

já vím, Matěj je manžel 😉 my budem mít v září 2 roky od svatby 🙂 to jsme na tom hodně podobně 😀