• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Metoda podle Mojžíšové

5. března 2016 
tak zejtra jdu na vstupní vyšetření před začátkem mojžíšky-tak jsem zvědavá..uvidíme, co mě čeká :sweat_smile:
6. pro 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
macik: neboj nejspíš s Tebou budou jen tak hejbat :slight_smile:
6. pro 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes rano jsem byla poprve na Mojzisce. Doporuceni od obvodacky ji uplne stacilo a hned mam par cviku. Nastesti neshledala zadne dramaticke problemy. Rikala, ze drobne blokady zeber odstranime a ze cviceni by mi pak zada melo udrzet v poradku. V lednu mi udela mobilizaci. Tak jsem rada, ze jsem se dokopala k obvodacce pro doporuceni a ze zacinam neco delat pod dohledem zkusene rehabilitacky.

GREJ: dekuji moc za doporuceni. Jsem taky u pani Kolaci. Prijde mi fakt zkusena a sikovna, coz jsem presne hledala. takze dekuji :slight_smile:
7. pro 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
GREJ: prosim o radu. ted jsem si vsimla, ze na karticce, kde mam terminy dalsich navstev je napsano, zse s sebou rucnik a prezuvky. Nosis to s sebou? Rucnik je jako pod sebe na lehatko?? Diky J
7. pro 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka - jsem ráda, že ti pí Kolací vyhovuje tak jako mě:slight_smile: Tak držím palce ať se ti záda jen lepší a ať ti to pomůže!
Já s sebou nic nenosím, kartičku mám taky, ale nějak jsem se do ní ani nepodívala :wink: Teda - kartičku mi dala jen při první návštěvě a pak už ne, protože jsem se vždycky domlouvala na termínu telefonicky.
Nosím si jen gumičku, abych si mohla sepnout vlasy, aby jí nepřekážely...
7. pro 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dneska byla na vstupní prohlídce a na cvičení mě objednali až na leden a navíc prvně tři týdny dvakrát týdně normální rehabka a pak teprve mojžíška...pan doktor doporučil mobilizaci kostrče i žeber-když mě žebra promačkával, tak jsem jen hekala, bolelo to jak blázen...jsem si po tom jeho vyšetření a okomentování připadala jak chodící troska :confused: ..říkal, že pánev můžu mít zablokovanou v důsledku problémů s močákem, které mám už léta (nálezy žádný, jen prostě často chodím a po mírném prochladnutí hned pálení a štípání)a taky i z prodělaných kvasinkových zánětů, že tím se ta oblast sevře a je třeba to zas uvolnit...tak čtvrtýho ledna začínáme uvolňovat
7. pro 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maciku tak super... oni asi naordinuj ty rehabky před Mojžou každé.. a ke komu teda budeš chodit? S tím močákem to mám podobné.. a ono to může být opravdu s tím spojené..
7. pro 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nevím ke komu, to mi pan doktor neřekl :slight_smile: jinak sranda je, že včera jsem měla hoooodně plodný hleník, tak jsme si s manžou říkali od rána, že na to večer hupnem, no a večer se nám oběma udělalo docela blbě, ale přemohli jsme se.....no a dneska pan doktor, že by snad s tím plozením i počkal a to mi shodou okolností řekla i léčitelka, tak teď nevím, jestli si přát, aby to včerejší snažení zabralo nebo ne :confused:
7. pro 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, když se zadaří, tak zasebudeš dělat všechno pro to, aby to bylo v pořádku, a když se nezadaří, budeš dělat všechno pro to aby se zadařilo :slight_smile: tak to mám alespoň já..
7. pro 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
macik: když se podaří, tak neboj, vždyť to tělo si to samo zařídí
7. pro 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo, já si taky říkám, že když by se zadařilo, tak to troskoidní tělo asi má pocit, že to zvládne :slight_smile: ...ale asi bych se cítila líp s dobrými výsledky, ať na mimi zbytečně nepřenáším nějakou zátěž (jsem uprostřed detoxikačního programu, mimojiné)....

pro jistotu ještě pošlu manžíčka na spermio, dostali jsme žádanka...abych se já nedávala pár měsíců dohromady a pak jsme neřešili další problém....
7. pro 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Můžu se zeptat po jak dlouhé době cvičení vám dělali mobilizaci páteře? Já už měsíc cvičím doma podle knížky, ale ještě jsem u žádného odborníka nebyla. A jak dlouho vám trvá než zacvičíte celou sestavu?
7. pro 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lesnenka: mně asi po necelých dvou měsících. Ale jak jsme to tu už probrali, podle mne nemá moc cenu to začít cvičit jen podle knížky, i když uškodit si tím asi nemůžeš... ale já jsem tu knížku taky nejdřív měla a když jsem se o to pokoušela, skoro nikdy jsem to necvičila tak, jak mne to rehábka pak naučila, ona tě to naučí, zkontroluje, a hlavně ti to trošku přizpůsobí. Jo, celá sestava trvá jak komu, ale asi tak hodinu by určitě trvat měla, spíš tak hoďku a čtvrt prý podle mé rehabky a u mně to tak fakt je.
7. pro 2007 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lesneka: mě teda dělala mobilizaci kostrče 2x hned druhý a třetí týden rehabilitace (přípravy na Mojžu - ale já s ní mám problém).. Normálně se dělá ten první nebo druhý měsíc, podle potřeby.. co se týče cvičení, jsme asi ve 3/4 opakování a trvá mi to cca 40 - 50 min . podle toho jak jsem unavená, nebo jestli ráno víc spěchám a tak.. ale dnes jsem se domluvila s rehabkou, že si to můžu rozdělit a cvičit ráno jen ty posilovací cviky + kolíbku a vytlačování kolen.. a večer ten zbytek. to jsem ráda.. Tarána mě opravdu stresují :slight_smile:)) ale nevím, jestli to podle knížky bude to pravé ořechové.. já bych teda taky nepochopila, co se má cvičit, navíc se ty cviky upravují a prochzejí vývojem, a taky ti rehabka řekne co je nejlepší pro Tebe.. a bez té nápravy celého tla je to spíš o ničem, ale to už se tu psalo hodněkrát..
7. pro 2007 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, neviete niekto kontakt na dobru fyzioterapeutku v Bratislave? Dakujem moc.
19. pro 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zunno, čtvrtý kontakt shora je do Bratislavy:
http://www.volny.cz/novacka/mojzis/seznam.htm
19. pro 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zunna, napisala som ti IP :slight_smile:
19. pro 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem dievcata. Skusim, dam vediet, ak by to niekoho potom zaujimalo.
19. pro 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak se vám cvičí? Já byla minulý týden na kontrole, tak prý lepší. Ta vůle trochu opadává, ale pořád se snažím :slight_smile: Jak jste na tom vy?
19. pro 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kay: ahoj, snažím se už osmý měsíc a přes vánoce a silvestra nebudu doma, takže cvičení odpadá :slight_smile:, ale snažit se budu dál, v únoru jdu na ivf, tak ať tu šanci zvýším .
19. pro 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fialinko, tak to Ti budu držet moc pěsti.. Já vždycky jdu na tuhle diskuzi s nadějí, že tu konečně někdo zvolá, "hurá" jsem těhotná, tak třeba budeš první Ty :slight_smile: Já se o vánocích právě chystám být doma a cvičit opravdu pravidelně :slight_smile: no hlavně si přes svátky odpočiň :slight_smile:
19. pro 2007 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kay: kdyby si tuhle diskuzi procetla celou, tak by si zjistila, ze nas tu uz par uspesnych je :grinning: tak preji hodne vytrvalosti ve cviceni i ostatnim :wink:
19. pro 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvičím, cvičím, hoďku každý den... Nijak zvlášť mě to nebaví, ale vytrvávám :grinning:
19. pro 2007 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: len tobe to tu preji asi uplne vsichni :grinning: vzdyt ja se na to cviceni prihlasila, az kdyz sem si tu precetla, ze si se aktvine prihlasila ty :confused: takovej tajnej vzor, hi hi, i do Caru k apolinari sem byla objednana - jo vlastne to musim zrusit! sem na to uplne zapomnela...
19. pro 2007 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: No tak díky, to potěší :grinning: Tak teď bych pro změnu já ráda následovala tebe :wink: Všichni nás zavrhli, už mi zbývá jen můj věrný teploměr a Mojžíšová :grinning:
19. pro 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nimmo, jejda, no je fakt, že jsem ji nečetla celou, ale jsem moc ráda.. Spíš jsme to myslela tak, že to bude někdo z těch, které jsme tu "poznala"(len, lemulca, campi, macik...) Ale díky za přání, vidím, že má fakt úspěch. Můžu se jen zeptat, jak dloujho jste se snažili a po jak dlouhé době cvičení s vám to povedlo?
19. pro 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kay: snazili jsme se rok a ctvrt a cvicila sem necely tri mesice, kdyz se zadarilo :wink: jsme oba zdravi a cekala me laparoskopie, kam se mi vubec nechtelo jit, tak sem to furt odkladala
19. pro 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nimmo, tak to je moc pěkný, já te´d cvičím druhý měsíc, takže doufám, že v lednu to klapne :slight_smile:
19. pro 2007 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, krásný štědrý den :slight_smile: jo a dneska mi to akorátvyšlo, že začínám cvičit plnou Mojžu :slight_smile: tak třeba to něco přinese.. držte se :slight_smile:
24. pro 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky opět já :slight_smile: chtělajsem sejen zeptat, jestli sem ještě někdo někdy nahlídne, holky, jak tocítíte, když jste po milování a druhý den máte cvičit Mojžu? Já cvičím ráno typosilovací cviky a mám strach, že to ze mě všechno odejde aže když už tam něco zůstane, těma cvikama to pěkně zničím nebo posunu dál něž má :frowning2:
29. pro 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek