Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

evamik
31. bře 2008

Ahoj holky! 🙂
Len, a jak jste se s Campi poznaly?? 😕
Holky, já jsem na tom psych. hodně blbě... Mám zase teplotu, takže teď opět necvičím - když si to sečtu, tak jsem teď minimálně půlku dní necvičila... Myslíte si, že to má takhle vůbec cenu? ☹ Zítra už jdu k dr. a nechám si napsat neschop., ale pochybuju, že to k něčemu bude...

puzzi
31. bře 2008

Evi, hlavně si z toho nedělej nervy, že nemůžeš cvičit. Postup bude pomalejší, ale něco pro sebe děláš a to se počítá. Doma se vyležíš, můžeme teď tady spolu plkat celý dny, aniž bychom si musely dávat pozor na kolegy v práci 😀 A můžem překládat a dělat korektury, abychom si aspoň trochu vydělaly na tu nemocenskou 😉 Ty jsi už s tím u doktorky byla, viď? A neví, co s Tebou je? Třeba Ti pomůže týden klid.JO, to by mě taky zajímalo, jak jste se s Campi poznaly. Možná Campi poznala Len podle tý karimatky 😀

len
31. bře 2008

Evo, my jsme čirou náhodou zjistily, že budeme obě ve stejné době v Británii, pak jsme zjistily, že i ve stejném městě, no a potom že dokonce poletíme domů stejným letadlem 😀 Tak jsme si vyměnily pár mailů a dohodly se, že jestli to vyjde, zkusíme se poznat, no a vyšlo to 😎 Akorát jsem mohla popsat své poznávací znamení - nejzablácenější holka na celým letišti 😀 Jsem ráno ty dva chlapy vytáhla na malý výlet a místní tam radši chodili v holinkách a my už se neměli kde očistit 🤐 No nic, no, až bude www, dám odkaz 🙂

Jinak mě to mrzí, že jsi nemocná ☹ Ale myslím, že cenu cvičit určitě má, sice to není ideální, ale aspoň něco... Tak ať se brzy uzdravíš a můžeš zase cvičit naplno, nebo ještě líp - ať už cvičení splní svůj účel 😉

evamik
31. bře 2008

Já si z toho nervy docela dělám... Nejhorší je, že nevím, co mi je! ☹
Já zítra napíšu, neboj. 🙂

len
31. bře 2008

Jo a jinak - dovča zase spolehlivě posunula ovulaci - na 9.DC 🙄 Já už fakt nemůžu, to bude zase cyklus 20 dní 😝 Naštěstí jsme švagrovi vždycky domluvili samostatný pokoj, takže snažení bylo dost, ovšem s takhle brzkou ovulací nás nikdo nemůže podezírat, že jsme se milovali s vidinou splození potomka 😀

Jo a taky díky cvičení na různých místech jsem zjistila, že na koberci to fakt jde ztuha, taky doporučuju osvědčenou kombinaci karimatka-parkety, tam jde žabák zaručeně nejlíp. No a v některým BaB bylo tak málo místa, že jsem každý cvik musela cvičit jinde, někde jsem potřebovala prostor na ruce, jinde na nohy, no a nikde nebyly 2x2 m volného prostoru, měly jste mě vidět 😀

puzzi
31. bře 2008

Evi, já vím, já jsem někdy taky nervařka. Ono se to dobře řekne: buď v klidu. Ale návod nám na to nikdo nedá.
Len, to je fakt super náhoda to stejný letadlo a tak 🙂 Těším se na www.

evamik
31. bře 2008

Holky, díky... Uvidím, co zítra řekne dr...

ivkapalkova
31. bře 2008

ahojte babenky. Neviete mi poradit nejakeho fyzioterapeuta na Slovensku? Okrem Bratislavy. Je to od mojho bydliska daleko

fiallinka
1. dub 2008

mirinda: já jsem cvičila mojžíšku asi 3/4 roku před ivf a podařilo se, takže doporučuju 😉 , akorát musíš cvičit nějakou dobu předtím, nejméně dva měsíce, i víc

jo holky, pro ty chlapy - jen výjimečně by chlapi mohli cvičit jen ty dva cviky, ale běžně cvičí všechny + dva navíc, jak psala Len. A chci vidět chlapa, co to vydrží...

kay
1. dub 2008

aha, holky já taky myslela že jsou to jen ty dva cviky.. no to teda obdivuju chlapi co to cvičí.. 😉

evamik
1. dub 2008

Ivko, je tu někde diskuze Met. Mojžíšové na Slovensku - tam by Ti snad holky poradily...

mirinda10
1. dub 2008

ivka ja viem iba o Bratislave a Trencine, je to dost tazke niekoho najst ale ja som bola na skoleni na 2 hodky a viem , ze k tej mojej dochadzaju ludia z celeho Slovenska aj z Ciech je velmi dobra a uz ma 8 narodenych babetiek od svojich cviceniek to je celkom dobry uspech no nie

ja chodim k nej aj na pilates tak sa mozem pytat ked mi nieco nie je jasne a aj na pilatese cvicime Mojzisovej cviky aj ked nie v tolkych opakovaniach ako to cvicim doma

ivkapalkova
1. dub 2008

evamik....len to neviem najst tu diskusiu o Slovensku....

ivkapalkova
1. dub 2008

mirinda 10....a kde chodis ty? Ja skusim asi ten Trencin, nieco som na internete nasla.
Cviky poznam, cvicila som ich uz na lieceni, ale treba nejaku kontrolu alebo prip. napravenie od niekoho skuseneho.

smejka
1. dub 2008

ivka je to na strane 4...nazov mojzisovej metoda na slovensku🙂

ivkapalkova
1. dub 2008

smejka...velka vdakaaaaaaa

smejka
1. dub 2008

ivka odkial si?..na zilinu som tam nasla kontakt

ivkapalkova
1. dub 2008

smejka som z Partizanskeho...tipujem ze u nas priamo nebude nikto, ale take anovce n/B alebo Trencin by mi vyhovoval

len
2. dub 2008

Ahoj ahoj, hlásím, že jsem dala fotky z dovolené na náš web, kdo ho nezná a chtěl by fotky vidět, písněte do IP, přeci jen tu chci být aspoň trošku anonymnější 😉

alicka27
2. dub 2008

Ahojte, vie niekto kde sa cvičí v Trnave? Dík, dík!

barik
2. dub 2008

tož holky kde jste všechny?

puzzi
8. dub 2008

Ahoj, nějak nám to tady usnulo 😉
Jak se máte, jak jde cvičení? Já mám problém se žabákem, protože jak ležím na břiše a trochu se u toho otáčí tělo, tak je mi to děsně nepříjemný na prsa. Bolí každej den trochu víc. Včera jsem cvičila žabáka jenom půlku. Nemáte nějakej typ? Mně napadá postel s dírou pod prsama, ale nechce se mi dělat si kvůli žabákovi do postele díru 😀
Fial, co Ty? Jak Ti je? Co nevolnosti atd.? Doufám, že se cítíš fajn 🙂

len
8. dub 2008

Ahoj Puzzi 🙂
Mě bolí prsa většinou před MS, tam pomáhá si pečlivě lehnou, "uspořádat" si je pod sebou tak, aby bolely co nejmíň a odcvičit to, aniž by se mi trup příliš pohnul. Ale tenhle cyklus je (až na jeho délku 😝 ) super, poprvý po dlouhý době prsa vůbec necítím, nebýt toho, že jsem ovulovala 9.DC, bych si skoro myslela, že moje tělo dostává rozum 😀 Jinak začnu devátý pokus při cvičení Mojžíšové, už by to sakra mohlo přinést nějaké výsledky 😝

puzzi
8. dub 2008

Ahoj Len 😉 Tak jo, zkusím si je "uspořádat". I když ty moje skoro jedničky se blbě uspořádávaj, jakmile přitahuju nohu k sobě, tak se hnou a potom auau.
Devítka je moje šťastný číslo, tak ať Ti přinese štěstí. Ještě k tomu ovulace 9. DC 😉

len
8. dub 2008

No, tak ta zrovna nevyšla a pevně doufám, že v dalších cyklech dorazí o něco později 😉
To já se před MS dostanu i na trojky, to už se při cvičení trochu porovnávat musím 😀

puzzi
8. dub 2008

Len, tak to si neumím vůbec představit. Já lehnu na břicho a ležím rovně 😀

len
8. dub 2008

No, než jsem zhubla, bývalo hůř 😉
V pondělí jdu po dvou měsících k fyzioterapeutce, tak uvidíme, co mi pěkného poví 🙂

puzzi
8. dub 2008

Já jdu v úterý asi po měsíci půl. Taky jsem zvědavá, jak mě bude protahovat nebo jestli nebude. Zatím mám od ní info, že do konce třetího měsíce mám cvičit úplně normálně plnou sestavu každý den.

len
8. dub 2008

Já jsem to taky takhle četla, tak pokud to prsa dovolí, aspoň budeš mít snazší porod 😉

puzzi
8. dub 2008

Jo, to si taky říkám. Že každodenní cvičení v těhu je určitě super i pro porod a že nebudu tak moc povislá atd. A taky mám takový lepší pocit, že když cvičím, že prckovi pomáhám, aby se u mě udržel.