• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu si vzít Clostilbegyt, i když jsem nedostala menzes?

21. dubna 2014 
@saurer Jo jo, me bylinkove caje docela chutnaj. \gynex bych urco nebrala, bud jedno nebo druhe. Ja taky zkousela bylinkove kapky devatero bylin od gresika a taky dobre
26. zář 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 tak ten kdyžtak zkusím potom...teď mám kontryhele asi tři pytle :grinning: jsem se dost předzásobila :slight_smile:
26. zář 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jika10
@saurer
No tak MS opravdu nedorazila takže zítra hurá k doktorovi na vyvolávačku. Pak počkat na MS a zkusit ten Clostil. Aspoň ať se to trošku hne z místa. To čekání na MS je šílený fakt. Ze mě taky doktor musí mít radost.
26. zář 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav no a nech si vzít krev na ten hormonální profil, ať zjistí, jestli ti nemá kromě clostilu dát i nějaký jiný hormony :wink: neboj, to se povede
26. zář 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saurer a musím dojít na lačno???
26. zář 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav no nevím, já tam na něm byla hned ráno :unamused:
26. zář 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saurer Hm tak to mi neudělá. Za prvé tam půjdu když budu mít po noční. Zachvilu jdu do práce a dojdu v 8 hodin ráno. A za druhé doktor je tu až od 11 hodin. Spát nepůjdu a počkám. Takže mi ho neudělá a nemělo by to vlastně teď ani význam. No nic zajdu si na vyvolávačku. Pokud to dostanu budu brát ty dva cykly clostil a pokud se nezadaří tak si nechám napsat doporučení do CAR a půjdem tam jak se nastěhujem a tak. Takže třeba v lednu. Ale stejně si myslím, že otěhotním až v únoru. Nebo se něco v únoru stane. Cítím to. No a v CARu už mi udělají vše tak uvidím.
26. zář 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Ja myslim, ze na lacno bejt nemusis, ja byla u dr odpoledne a bral mi krev na hormonalni profil a to uz jsem v sobe mela minimalne snidani a obed. Tak drzim palce a zkus ten kontryhel na rust delozni sliznice :wink:
26. zář 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav mně řekl, že s clostilem musím být trpělivá...bere se tři měsíce, pak bávý měsíc nebo dva pauza a pak zase tři měsíce...nebo cykly přesněji řečeno...a pak až kdyby se to nepovedlo, tak by mě poslal do centra
26. zář 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jika10 Zkusím. Doufám, že ta noční dnes rychle uteče a bude už zítřek abych tam mohla jít. Sice si zase nesednu na zadek, protože ta sestra to je šílený. Ta to neumí pichnout a mám pak moncka jako prase. Od jiné sestry ani doktora se mi to nestalo. Ale co, ale budu ráda až MS dorazí!!!
26. zář 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@saurer No mě řekl, že mi to dá na dva cykly a pokud se nezadaří tak mě pošle do centra rovnou. Že to nemá smysl prodlužovat.
26. zář 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav chmmm, ten to teda bere hopem...no tak uvidíš, budu držet palce :wink:
26. zář 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saurer No řekl, že to nemá smysl to do mě prát když by se to nepovedlo. Že potom jsou injekce a že jsou účinější, ale ty mě napsat on nemůže.
26. zář 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav tak každej má asi jinej přístup...řekl mi, že nemusím spěchat, že mi je tak akorát a prej hlavně nemám nic hrotit a nevyrábět miminko..takže to s novým cyklem přestanu všechno řešit a uvidí se...zvýší mi ty dávky a uvidí se...prý se můžou brát i tři tabletky...ale to by hrozilo přestimulování a cysty
26. zář 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saurer No já mám dvě tabletky. A určo je to lepší, ale já mám špatnej ten čípek tak proto mě tam asi pošle dřív.
26. zář 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě clostik pomohl na testu jsou // a ted bych měla začít 4 měsíc btaní ,ale pokud jsou na testu 2 dálnice tak bych ho asi něměla brát,ne?k doktorovi jdu v úterý příští týden :slight_smile:
21. dub 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek