Motání hlavy na začátku těhotenství

kopretina2408
31. led 2018

Ahoj holky, měla jste některá z vás, že se vám na začátku těhotenství motala hlava???

rickym
31. led 2018

Ano, hlava se mi občas motala - nízký tlak. Nejvíc se mi zamotala hlava týden od oplodnění, to jsem nebyla schopna 3hodiny vstát z postele. Tenkrát jsem si řekla, ze jsem bud těhotná nebo nemocná. Naštěstí to bylo těhotenství.

kopretina2408
autor
31. led 2018

Já právě mám virózu, ale nikdy se mi nestalo, že by se mi při ní motala hlava a navíc jsem i od motání hlavy upadla...a o mimi snažíme... tak nevím co to je..

verusky
31. led 2018

@kopretina2408 nevim, jestli to nazvat primo motanim hlavy, ale vsechna tehotenstvi jsem mela pocit JINEHO stavu, nejistota, divnost, dobre mi proste nebylo. skoncilo to vzdy az porodem... jakoby motani hlavy v pocatecnim stadiu 🙂

syrinxka
31. led 2018

Ano, mě se na začátku motala hlava. Jelikož mívám nízký tlak tak jsem to přisuzovala tomu, než jsem přišla na to, že jsem těhotná. Bylo to každopádně o dost častější než normálně. Jo a taky se mi začala spouštět krev z nosu jetšě než jsem zjistila že jsem v tom 🙂 ale tak tohle má každý jinak.

kopretina2408
autor
31. led 2018

Při prvním těhotenství jsem zvracela 😀 Ale hlava se mi nemotala a teď jsem to trochu přisuzovala té viroze, ale už je mi líp a hlava se motá stále, tak mě napadlo těhotenství 😀 😀

rickym
31. led 2018

@kopretina2408 no mi se tenkrát tak zamotala hlava, že jsem ani z postele vstát nemohla... tak držím palce, ať valm to výjde🍀

luj89
31. led 2018

Ahoj, je to nejspíš nízkým tlakem, kafe nepomůže? ;). Jinak příznaky těhotenství to být může stejně jako být nemusí, na to bych se neupínala.

kopretina2408
autor
31. led 2018

@rickym děkuji, kéž by, už je to třičtvrtě roku co se snažíme a přijde mi to nemožné 😀 uvidíme co se z toho vyvrbí...ale nějak na to nechci myslet...

mku
31. led 2018

Me se motala hlava cele tehu, bojovala jsem s velmi nizkym tlakem a zvracenim.

kopretina2408
autor
31. led 2018

No tak uvidíme jestli to je jenom nízký tlak nebo těhu

majinka1981
31. led 2018

tohle těhotenství mi dává zabrat, dříve v pohdě a tohle jsem v 11t a motá se mi hlava, že si musím i v krámě rychle sednout abych neupadla, lehnu do postele a jsem jak na kolotoči. Nemůže se ani pro něco sklonit,protože jdu rovnou do kolen. Připadám si jak když mám celodenní kocovinu. Celý den na zvracení.

kopretina2408
autor
31. led 2018

@majinka1981 no to mě ani nestrašte 😀 já teď docela doufám, že to je opravdu k té viroze 😀 i když při zjištění, že jsem těhu by bylo super.. já teď dva dny nedokážu stát 15 minut na vlastních nohou, jsem jak na kolotoči..

janablizka
31. led 2018

Myslím si že je to nízkým tlakem. Pokud možno měř si často tlak.

majinka1981
31. led 2018

@kopretina2408 no já se třeba bavila pět minut s kamarádkou a stála jsem u toho a pak jsem se sesunula a pozvracela. Taky jsem vůbec nečekala, že by se mi tohle stávalo :D DOufám že to do dvou týdnů přejde. Mám dceru 5 let a musím fungovat :D

priefi
31. led 2018

@rickym Motani hlavy muze byt zpusobene tim, ze Ti chybi horcik (nedostatek horciku je casto i na zacatku tehu). Kdy mas termin ms? Udelej si testik, pokud ms bude mit zpozdeni,.driv to opravdu nema cenu.

janabrozova
31. led 2018

Ano, mne se točila také hodně hlava a bývalo mi na omdleni. Ale také mám nízký tlak 😉

kirinka2013
31. led 2018

Ano, motala, kolísal mi tlak, párkrát to se mnou i švihlo.

kopretina2408
autor
31. led 2018

Myslím si, že to je moc brzo, abych měla nějaké příznaky, spíš to souvisí s něčím jiným, menzes budu mít až za 15dni, ale člověka to prostě jenom napadne..

janabrozova
31. led 2018

@kopretina2408 vím jistě, že jsem takové motání měla ještě než jsem zjistila tehu, už tak po týdnu a určitě to byl kvůli tomu, to člověk vycítí. Držím pěsti 😉

priefi
31. led 2018

@kopretina2408 mmnt a kdy jsi mela ovulaci, kdyz ms ma byt az za 15 dni? Motani hlavy a dalsi priznaky nejcasteji prichazi kolem terminu ocekavane ms, nevolnosti a podobne az pozdeji. Rekla bych, ze motani v hlave bude tou nemoci,.anebo nizkym tlakem, nebo horcikem, ale tehotenstvim nikoli. Avsak nerikam, ze na konci cyklu misto ms nebude pozitivni test, ale motani hlavy v polovine cyklu s tim urcite nesouvisi.

kopretina2408
autor
31. led 2018

Též se víc přikláním k té viroze 😉 bylo by to až moc brzy 🙂 to je mi jasný... mě jenom zajímalo jestli se někomu na začátku motala hlava...

kockakacka
31. led 2018

@rickym ja to mela presne 5DPO nemohla jsem ani stat, jak jsme se preklapela :D tak me taky napadlo, ze se neco deje :D

kockakacka
31. led 2018

V ten moment i manzel rekl udělej si test :D jsi tehotna a ja ne jw moc brzy 5dni po ovulaci :D jo a tehotenstvi to je

priefi
31. led 2018

@kopretina2408 jj, je to mozny priznak zacatku tehu, nektere zeny i omdlivaji 😉 kazda to ma jinak, nektera bez priznaku a kazde tehu stejne zeny taky casto probiha jinak 😊

rickym
1. únor 2018

@priefi odpověď byla asi pro autorku otázky 😉 U mě to těhu bylo, máme doma už 9m holčičku 😁

priefi
1. únor 2018

@rickym jj, pro autorku 😅

kopretina2408
autor
2. únor 2018

Holky test jsem sice ještě nedělala, ale mám to k viroze 🙂 ale i dr řekla ať si test udělám, ale i kdyby byl pozitivní tak by to bylo brzo na to, že by se mi motala hlava..

priefi
3. únor 2018

@kopretina2408 Test jeste nedelej, kdyby byl naznak, ze je pozitivni a prisla by ms v terminu,.nebo kolem terminu, byla bys zbytecne zklamana. Test udelej az po vynechani 😉 drzim pesti

hlanesenezblaznit
21. únor 2020

@kopretina2408 motala se mi hlava den po oplozeni cely tyden.. nikdy pred tim ne..v den ocekavane ms jsem mela pozitivni tt. Nekecam