Ms 2 dny. Můžu za téhle situace brát kontryhel a maliník?

kvetuska145
18. kvě 2020

Ahoj holky, potrebuji radu, tenhle mesic jsem si objednala kontryhel, malinik a ovulacni testy. Chtela jsem stim zacit od prvni dne ms, ale vcera rano me probudila bolest v pobrisku a dostala ms. Dnes, uz ji skoro nemam. Chtela jsem se zeptat, jestli to neni divne. Minule jsem mela takhle ms 2 dny a zjistila jsem za tyden, ze jsem tehu, ale nedopadlo to. Tenkrat by me to vubec nenapadlo, ale ted po zkusenosti nevim no. Ja myslim ze jenom plasim po te zkusenosti ale minuly mesic jsem mela normalne 4 dny ms. Proste jsem se chtela zeptat jenlm, jestli muzz brat ten kontryhel i malinik za téhle situace. Kazdy mesic to mam fakt jinak. Minule pri ms natekle citlive prsa bolely a ted nic. Krom bolesti v pobrisku a zad, ale jenom vcera. A to jsem si rikala, ze od tehle ms to nebudu resit. No a uz sem pisu😂😂😂🥰

lenickamimi
18. kvě 2020

@kvetuska145 no tak já bych s tím vším ještě počkala jestli se MS ještě rozjede nebo ne a udělala bych raci tt než něco po...t 😏

kvetuska145
autor
18. kvě 2020

@lenickamimi prave, potom bych si to vycitala. Jako treba je to blbost, ale fakt jsem to tak minule mela. Mam strasne nepravidelne a dlouhe cykly. Takze dr rikala, ze muzu klidne i pred nebo po ms otehotnet. Dekuji za radu🥰

lenickamimi
18. kvě 2020

@kvetuska145 já pila kontryhel 3 cykly a úplně mi blokl MS teď už druhý měsíc chodím k doktorovi pro Duphaston na přivolání MS 😓

kvetuska145
autor
18. kvě 2020

@lenickamimi mne prave duphaston pomohl. Mozna nevim. Brala jsem ho 3-4 mesice v listopadu posledni. S dr jsme si rekli ze na to prdime. A potom jsem mela ms 2 dny a za tyden ruzove spineni a tehotna no ale potom jsem samovolne potratila. Bylo asi spatne, kdyz jsem krvacela, takze si myslim ze z toho nic nebude. Ja pila k tomu duphastonu jeste i nosifol, a ten mne mozna zkratil ms. Zkuste ho. Je sice drazsi ale treba pomuze. Taky si ho budu kupovat na leto, pokud se nezadari😊

lenickamimi
18. kvě 2020

@kvetuska145 já mám teď gynex beru ho 3 týdny 3x5 kapek tak doufám že mi aspoň pomůže nastartovat cyklus

lenickamimi
18. kvě 2020

@kvetuska145 na co je ten nosifol na růst děložní sliznice no já beru ten femibion 1 už 4 měsíce

kvetuska145
autor
18. kvě 2020

@lenickamimi no ja ten gynex taky tenhle mesic brala a ms mi dorazila problizne stejně. Mozna je to i nim, ze mam tak slabou ms😊 je to na prd no. Nejhorsi je ze, ze uz me to fakt sve. Jini otehotni hned a ti kteri, si to zasluziju tak nic🥺😣

lenickamimi
18. kvě 2020

@kvetuska145 to mě taky mrzí že kolikrát té kundy (pardon za ten výraz) co děti nechcou porodí to a odhodí do babyboxu a nebo doslova vyhodí do kontejneru takový maj štěstí a my co by jsme za dítě dali i život tak nás to nechá tak dlouho se trápit není to vůbec spravedlivé 😔💪

kvetuska145
autor
18. kvě 2020

@lenickamimi Presne tak 🥺 ale jednou to vyjde všem🥰 ja v to verim. Tenhle mesic mam posledni, kdy merim ovulku. Pak si chci chvilku od toho vseho dát pauzu, nebo kazdy mesic mi je hur a hur 😌😔

lenickamimi
18. kvě 2020

@kvetuska145 to je nejlepší se odreagovat vím že je to moc těžké cítím to stejně