Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ms zpožděná 8 dní, test negat., vysoká sliznica a žluté tělísko... 🤔. Zkušenosti?

rootham
4. únor 2021

Ženy raďte... Našla sa niektorá v horeuvedenej situácii? Uz ani lekarka nechápe zo mňa... 😕

levandulka_fialova
4. únor 2021

@rootham Ovulace proběhla později, než si myslíte? 🤔

rootham
autor
4. únor 2021

@levandulka_fialova neviem až ako pozdeji mohla, ked som pichala ovitrelle 11.1.... 😕To by musela strašne neskoro. Neviem, ci je to možné, ked toho 11.1. bol folik 22mm... Cize ak nepraskol v ten deň, tak určite den, ci dva po 11.1. 😕 Nemohol tak veľký folik sa tam držať moc dlho. Som z toho jeleň... Aj moja lekárka

levandulka_fialova
4. únor 2021

@rootham Mně jednou podle bazální teploty proběhla ovulace až 4.den po píchnutí Ovitrelle... Jiný cyklus jsem měla folikul 26mm, ten den Ovitrelle a ovulace až za 2 dny. No držím pěsti, ať to vyjde, nezbývá stejně než čekat 😉

levandulka_fialova
4. únor 2021

@rootham Koukám teď na kalendář, i kdyby proběhla teda až 4. den po ovitrelle, tak jsou to už 3 týdny... No tak to už je opravdu dlouho....

rootham
autor
5. únor 2021

@levandulka_fialova no... Veď práve... Inak to nevidím, len, ze bola ďalšia ovu neskôr. Neviem, ci žlté teliesko by tam mohlo byt tak dlho...

levandulka_fialova
5. únor 2021

@rootham 2 ovulace nemohou být týden po sobě, je to mýtus. Max. do 24 hodin... A co vzít krev?

rootham
autor
5. únor 2021

@levandulka_fialova vzala krv. Vraj u mňa nikdy nevie... Minulý mesiac sa jej zdalo, že dve ovu 😕

levandulka_fialova
5. únor 2021

@rootham Krev na HCG? Jak dopadla? A jinak, pokud se. tvrdí, že po týdnu byla druhá ovulace, tak to navrhuji změnu doktorky...

rootham
autor
5. únor 2021

@levandulka_fialova jo hcg. Výsledky budúci týždeň. Ach, a robi v CAR... Ale nechápem teda... 11.1. 22mm folik, ovitrelle pichnuty, styk 11.1., potom uz nie, teraz meškanie vyše týždňa a na sone žlté teliesko, vysoká sliznica. A par dni dozadu hnedy vytok... Moze sa tak dlho držať teliesko? Je to z toho foliku ešte? Véd to uz bude mesiac 🤔🤔🤔

rootham
autor
5. únor 2021

@levandulka_fialova pozerám teraz, ze som prehliadla správu o 26mm foliku... Ako viete, že tie foliky praskli az tak neskoro? Bolo potom sono? Joj, a teraz začínajú bolesti... Doteraz som nemala nijaké príznaky ani ms ani tehu...sem tam pichnutie v podbrušku. Ach, jedine počkať. To viem, ale človek je zúfalý a hľadá radu od žien v podobnej situácii. Dik za ochotu... Vidim, ze nik iný nepíše 😕

levandulka_fialova
6. únor 2021

@rootham Byla jsem na utz a ten den byl folikul 26mm, pichla jsem večer ovitrelle a podle bazální teploty proběhla ovulace za 2 dny.

rootham
autor
6. únor 2021

@levandulka_fialova aha. Ved aj ja tak. Na sone videla, potom ovitrelle atď 😊. Co si teda myslíš o tomto mojom Kocúrkove? Vyzerá to reálne podľa teba nejaké tehu s tymi datumami a hodnotami?

levandulka_fialova
6. únor 2021

@rootham To nevím, hádala bych. Říká se, že pokud po potvrzené ovulaci se drží teploty nahoře 18.dní a více (ale ty asi neměříš), je těhotenství pravděpodobné... Takže (ale opravdu jen hádám), jsi těhotná, ale dr. má špatný utz nebo bylo moc brzy na utz nebo jsi těhotná mimoděložně (ale zase bys měla pozitivní testy...) nebo ani ovitrelle nepomohl k prasknutí folikulu a místo něj vznikla cysta (mohla si dr. myslet, že je to žluté tělísko), a proto je MS zpožděná.. Ale fakt nejsem žádný odborník, jen co tak čtu od jiných.....

rootham
autor
6. únor 2021

@levandulka_fialova jasné. Dik aj tak. Ved len názor som chcela. Kopec báb uz tu má neskutočné vedomosti, skúsenosti... Tiez mi napadla cysta, ale fakt to nevyzeralo tak. Ukázala mi to... Cystu som na sone uz nejednu videla. Ti je taka machulľa čierna... Toto bol fliacik. Ale uz je to jedno... Počkám. Akosi som len chcela ukludnit do pondelka, ci utorka 😕. Tebe sa podarilo otehu s tym 26mm folikulom?

levandulka_fialova
6. únor 2021

@rootham Ne, nepodařilo. Snažíme se skoro rok a nic, trochu komplikovanější to je. Ale před 10 lety jsem otěhotněla, když na utz byl folikul jen 15mm, dostala jsem injekci Pregnylu (dříve se víc používal, teď ovitrelle), jen sex ten den a povedlo se. Zázrak.

No a taky to prostě může být jen hormonální nerovnováha.. Ale držím pěsti, ať je to těhotenství! Test už jsi teď nezkoušela?

rootham
autor
7. únor 2021

@levandulka_fialova to ma mrzí. Držím ti palce. Máš pravdu, asi hormóny. Robili mi HP... Amh je veeelmi nízke, uz vraj jedine darovane vajíčko... Uz idem do prechodu asi 😕. Uz som nerobila test. Ani ma nenapadlo, ked mi vtedy ukázal negat. Keď som predtým otehu, tak skoro po tyzdni ukázal //. A teraz od 11. januára ze by nič? Tak sa nejdem ani nádejať.

levandulka_fialova
7. únor 2021

@rootham Já mám taky nízké AMH 0,2. Je mi 41, takže naděje... 👎

rootham
autor
7. únor 2021

@levandulka_fialova moje 0.09 😪😪😪... A minulý týždeň mi bolo 42...😪😪😪

rootham
autor
7. únor 2021

@levandulka_fialova takže... Nefrajer!!! 😊Si na to o rok a par desatinnych cisel lepšie 😉

levandulka_fialova
8. únor 2021

@rootham 😂 super vítězství 😂
Myslím, že jsem tu hladinu měla nízkou už několik let, četla jsem, že první známkou je, že jsou krátké cykly a ty jsem měla, najednou se mi zkrátily z 29 na 22-24 dnů. A dr. to tehdy řešil jen Utrogestanem. Kdybych to věděla, snažila bych se o dítě aktivněji mnohem dřív, tak jsem to nechávala na přírodě.

Ale četla jsem tu i o paní, která s 0,1 otěhotněla přirozeně.

rootham
autor
8. únor 2021

@levandulka_fialova ved ja viem... Smiech cez slzy. Ja tiež keby som vedela skôr... Meriam teploty, rátam dni, chodim k dr merať foliky atď... Už je neskoro 😕

levandulka_fialova
8. únor 2021

@rootham Doufám, že ne... Jen to prostě potrvá...

rootham
autor
8. únor 2021

@levandulka_fialova uz sa zmierujem s najhorším...

levandulka_fialova
9. únor 2021

@rootham No já v podstatě taky. Jak se říká, počítej s horším, doufej v lepší 😉

rootham
autor
9. únor 2021

@levandulka_fialova tak tak tak 😊😉

rootham
autor
9. únor 2021

@levandulka_fialova potom informuj co a ako postupujes 😉

levandulka_fialova
9. únor 2021

@rootham 😉 Jestli to tento měsíc neklapne, tak klepne mě 😂

rootham
autor
9. únor 2021

@levandulka_fialova 😊 fajn humor. Ktorý dpo si? Ci kde v cykle sa pohybues?

levandulka_fialova
9. únor 2021

@rootham Já jsem 15.DC, dnes pozitivní ovulační test, tak snad nejpozději pozítří stoupne teplota a ovulace se potvrdí.

rootham
autor
9. únor 2021

@levandulka_fialova výborne. Ja dnes 41dc 😕. Stále nič 😕... Zajtra snáď budú výsledky z krvi

Sem začni psát odpověď...

Odešli