Může proběhnout v novém cyklu ovulace, když nebyla MS?

verlis1
7. pro 2013

Ahoj, mám cca jednou / dvakrat za rok problem, ze mi neprijde menstruace a treba 50 DC musim na vyvolávačku. Dnes jsem 39 DC a stále nic, testy negativní... může ted proběhnout ovulace jakoby v novém cyklu když v předchozím cyklu nebyla menstruace??? Dekuji

verlis1
autor
7. pro 2013

Nikdo nevíte ???

j.a.n.i
7. pro 2013

Dokud není MS, tak není žádný nový cyklus, ale stále ten původní... a jinak se bude nejspíš jednat o anovulační, čas od času ho má snad každá žena. PS: a v kategorii zaměstnání to asi moc lidí nenajde 😉

verlis1
autor
7. pro 2013

@j.a.n.i : jani, děkuji ti...no po pravde jsem strasne dlouho hledala, jak se ta otazka vklada, tak jsem to pak uz nejak nezkoumala, pod jakou kategorii jsem to pridala 🙂 A muzu mit jeste jeden dotaz ?? Kdyz nebyla ovulace, tak zakonite neni ani MS, nebo muze byt anovulační cyklus a pak MS normalne prijit??

j.a.n.i
7. pro 2013

@verlis1 Ne, MS může přijít, ale většinou to trvá déle, protože i blbě roste děložní sliznice a tedy trvá déle, než naroste natolik aby MS začala... ona vyvolávačka není nic jiného než něco na podporu růstu té sliznice.

ratatooy
7. pro 2013

@verlis1 muže ja mam nejspíš anovulačni cyklus každy mesic ale ms mi chodí pravidelně na sekundu po 28dnech,tam jde spíš o to že u anovulačniho sice vajičko je ale neuvolní se a zanikne

verlis1
autor
7. pro 2013

@ratatooy tj mi lito, ze mas anovulační cykly..ale tj nejak divny, kdyz uz mas jedno dite, ne??

ratatooy
11. pro 2013

@verlis1 no ale pomocí ivf a druhy z ketu a momentalně čekam na zitřejšího cisaře

verlis1
autor
11. pro 2013

@ratatooy držííím palce