Může se to ještě změnit v pozitivní test?

marble93
14. lis 2023

Dobré ráno.
Potřebuji slyšet názor ostatních 🙂
1.11 16DC jsem měla pozitivní ovulační test
2.11. 17DC byl ještě stále pozitivní a k tomu hrozné ovulační bolesti
3.11 18DC už byl negativní a bolesti mírné

Dnes 14.11. 29DC 12DPO je těhotenský test stále negativní ☹ křeče v podbrisku mám už týden..
Taky jsem brala zase Clostillbegyt 1-0-1 5 dní a potom po ovulaci Gynprodyl 10 dní. Ten jsem si vzala naposledy předevčírem.

Je ještě nějaká šance na pozitivní test? :(

kadz
14. lis 2023

Ja bych počkala do zpozdeni menzes... A moje rada - nehrot to tak. Nech to volne plynout.

lencaa11
14. lis 2023

@marble93 počkala bych na Ms jinak všechny bolesti muzou bejt od léků jsou to hormony atd ..

misha31
14. lis 2023

Ja uz 10dpo mela jasne pozitivni tt. Ale pokud nemeris bazalni teplotu, ovu klidne mohla probehnout jeste trochu pozdeji a kazda znacka tt ma jine mnozstvi barviva. Treba Mamatest ho ma opravdu hodne a ukaze brzy, ale radeji neverit na uplne duchy

lilian2111
14. lis 2023

To, že ovulsce opravdu probehla máš potvrzené ultrazvukem? Já brala clostil a měla po něm 7cm velké cysty, taky pozitivní ovulační test a přitom k žádné nedošlo. 🤷🏻‍♀️ gyndoprodyl byl nasazen až opravdu po ovulaci? Pokud ne, dokáže jí zablokovat.
Asi bych si našla v první řadě doktora, který ti bude ovulaci opravdu hlídat i dle utz, než na slepo nasazovat hormony.
Jinak já měla vždy // na testu už od 9dpo.