Může to být ovulace?

girls64
15. říj 2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. 2.10.se mi rozjela silná menstruace (měla jsem měsíc po vysazeni dlouhodobě brání antikoncepce)a přišla den po očekávaném termínu. MS trvala do 6.10. Poté hned toho 6. Jsme měli s přítelem sex. Od té doby asi 5×. Od soboty mam pruhledny táhly hlen který nezápacha. Ale včera jsme měli sex a i v tu sobotu. Tak nevím, jestli je to zbytek Sperma ale nezdá se mi protoze to tak ani Nezápacha je to bez zápachu. Do toho stupnujicici se bolesti v podbřišku (levá strana pak práva(na vaječníků) nakonec celý podbřišek) při zatnuti svalů nebo i při chůzi. Jelikož jsem v neděli měla noční tak ty bolesti začali v noci. A teď už teda v pohodě ještě to cítím takový tlak. Ale už to není takové. Hlen už taky není. Ráno jsme měli s přítelem sex. Myslíte že je to ovulace? Děkuji za odpověď. 😐 Snad mi někdo řekne o co šlo.

sudylichozrout
15. říj 2018

@girls64 ano, je to velmi pravdepodobne 🙂 Hlen i bolest je pro ovulaci typicka. Navic to odpovida i dnum v cyklu.

girls64
autor
15. říj 2018

@sudylichozrout ovulaci nepoznám, tak jsem se zeptala. Protože mě znepokojily ty bolesti a ten čirý hlen co vypada jak bílek. Minulý měsíc jsem měla také podobné příznaky. Ale k tomu se přidala i bolest zad a bílý hustý vytok. Tak děkuju za odpověď. 😊 Myslíte, že by byla šance otěhotnět?

sudylichozrout
15. říj 2018

@girls64 urcite 🙂 Drzim palce!