Můžu být těhotná pár dnů a v krvi se to neukáže?

ivetkadzurkova
25. lis 2017

Zdravím holky je to rok co jsem byla mimo delozne těhotná vzali mi jedem vejcovod a Tet nemůžu otěhotnět roste mi bříško,jsem stále unavená ale těhotná nejsem brali mi v práci krev ale těhotná nejsem. Můžu být těhotná par dnů a v krvi se to neukaze? Nebo se to ukažte i kdybych byla den? Předem moc dekuji

shine2015
25. lis 2017

@ivetkadzurkova Ahojky - moc mě mrzí co se ti stalo ... a ohledně krve to neuspechas... já vím ze by jsi chtěla moc moc moc.... drz se a moc ti přeji ať brzy otěhotnís a miminko donosis a jste všichni zdraví a spolu ❤️

odula
25. lis 2017

@ivetkadzurkova dojdi si na sono, jestli nemas treba cystu nebo tak neco. Myslim, ze z krve se tehotenstvi da poznat docela spolehlive.

luciebx
25. lis 2017

Taky si myslím ze kdybys byla těhotná třeba jen den tak z krve se ta hladina ukáže.

ivetkadzurkova
autor
25. lis 2017

Děkuji určitě dojdu k lékaři

pavca1982
25. lis 2017

Kombinace rostoucího břicha pro těhotenství a negativních krevních testů nejde dohromady.Pokud se Vám zvětšuje břicho a není to třeba jen váhou může se jednat o myom apod.nechte se určitě vyšetřit😉

ivetkadzurkova
autor
25. lis 2017

@pavca1982 a mají nake příznaky ty mimomy je mi 23 tak vůbec nemám tucha.
Menstrulovala jsem minulou sobotu a každý druhý den jsem přestala krvácet ale následující den sem opět krvácela může to znamenat ze mám ty miomy?
Předem moc děkuji

pavca1982
25. lis 2017

@ivetkadzurkova Myom může mít i mladá žena a může mít vliv i na průběh menstruace může jich být víc a různé velikosti, ale to jsou jen spekulace tady.Lepší bude gynekologické vyšetření.