Na všech ovulačních testech duch, kdy byla ovulace?

klaaaara
17. lis 2014

Holky, už jsem tady zakládala před pár dny otázku, nemůžu tam už samozřejmě přispět proto zakládám novou diskuzy. Dělala jsem si ovulační testy posledních 6 dní každý den jsem tam měla ducha, jen předevčírem byl silnější (jeho fotku mám v otázce, kterou jsem zakládala před 2 dny) druhá čárka nebyla ani silná jako kontrolní. Mám to chápat tak, že v to značilo ovulaci? Máte zkušenosti? Díky

slivci
17. lis 2014

ovulace spíš teprve příjde,ještě bych testovala. Taky jsem měla duchy a pak to najednou stouplo a byla krásná čárka 😉

nonacek
17. lis 2014

@klaaaara něco máme zpolečneho a to to, že ovu. testům nerozumíme 😲

klaaaara
autor
17. lis 2014

@slivci nemyslím si, že ještě bude, dnes jsem 19DC tak uvidíme.

misula29
17. lis 2014

@klaaaara a jak dlouhé máš cykly? Je fakt,že jsem hodně často četla ,že na některým holk´ám ty ovu testy nevychází a přitom ovu mají. Testuješ správně? Neděláš test třebas z ranní moče?

klaaaara
autor
17. lis 2014

Cykly mám 30-31 dní. Dělám si je první měsíc, vždy kolem 16-17 hodiny a 2 hodiny před testem nepiju aby se nezředilo. Tak nevím, myslím že je dělám správně. Dávám fotku testů.

teenyel
17. lis 2014

@klaaaara heleď já také měla některý měsíc jen silnější čárku na ovulaci, ale test nebyl úplně pozitivní, ale ovulka skutečně byla 😉 třeba má testík jen málo barviva 😉 myslím si, že ten 17.dc ovu byla 😉

klaaaara
autor
17. lis 2014

@teenyel taky si to myslím, protože k večeru mě hodně bolely vaječníky jako před ms. Vlítli jsme na to ráno ten 17DC a pak 18DC k večeru tak snad se zadaří. Spermie by měly přežít až 3 dny tak snad.... 🙂

teenyel
17. lis 2014

@klaaaara budu držet palce 🙂 určitě pak dej vedět, jak to dopadlo 😉

klaaaara
autor
17. lis 2014

@teenyel moc děkuji. Moc bych si přála aby to vyšlo, po 2 letech snažení s jedním zamlklým už by mohlo. Tento jediný dar si přeju od Ježíška. Určitě dám vědět.

klaaaara
autor
18. lis 2014

@teenyel tak dnes jsem si udělala další test a duch je silnější než včera, tak nevím co si o tom myslet. Asi se na testy vykašlu, akorát mě to stresuje. Ale znám se ziptra už budu zase sedět na wc s testem v ruce. :D

loafeer
18. lis 2014

taky bych zkoušela testoat ještě dál, zatím jsou negativní....nebo možná jsi natrefila zrovna na nějaký anovulační cyklus

kasparka1
18. lis 2014

jsou negativní .

teenyel
18. lis 2014

@klaaaara za me jsi mela ovulku po tom 17dc...je tam fakt velky rozdil a zazila jsem to uz take i takhle...myslim si, ze spatna sarze testu a malo barviva...ale rozdil oproti beznym dusikum je jasne viditelny.

klaaaara
autor
18. lis 2014

@kasparka1 když jsou negativní jak si mám vysvětlit toho nejsilnějšího ducha 17 DC?

kasparka1
18. lis 2014

@klaaaara četla jsi příbalový leták ? tam píšou, že pozitivní ovu test vypadá tak, že čárečka je minimálně STEJNĚ SILNÁ nebo SILNĚJŠÍ jako kontrolní čárečka. Nechci ti brát iluze, ale vypadá to na anovulační cyklus.

ni_ki
18. lis 2014

@klaaaara ...... pokud u tebe k ovulaci skutečně dochází a nemáš anovulační cykly (což by si zjistila měřením bazální teploty), tak bych brala ovu test 17.DC jako pozitivní a pro jistotu ještě zkusila testovat třeba do 22.DC. Já mám stejně dlouhý cyklus, ovu testy dělám druhý měsíc a ani jednou jsem čárku neměla stejně silnou či silnější než kontrolní, hodně záleží i na hodině testování (já třeba měla dopoledne hodně silnou čárku a večer už slabší), takže nemusíš chytit ten vrchol, tenhle měsíc jsem začala i s měřením BT, která ovulaci prokázala přesně podle ovu testu

klaaaara
autor
18. lis 2014

@ni_ki BT neměřím, protože pracuji na směny a neměřila bych ve stejný čas. Takže to nejde. No uvidím, nechám to do konce roku a pokud nic tak v lednu jdu k dr ať se podívá jestli vůbec ovuluju, ale podle bolestí každý měsíc tak si myslím že ano, stejně tomu bylo i ten 17DC. Jinak testuju vždy tak kolem 16 hod, akorát dnes kolem 13hod. Budu dál testovat a uvidím.