Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Negatívny ovulačný test, i napriek príznakom ovulácie

brufinka2
18. dub 2015

Ahoj dievcata. Nikdy som nemyslela, ze budem prispievat s podobnou otazkou, pretoze som vzdy zastavala nazor, ze dieta sa plodi z lasky a viac z nahody, ako rozumu. Ale zrazu zacali hodinky tikat a ja zacinam riesit (asi prehnane) detaily. Robim si pravidelne OT uz 2 cykly a ziadny nevysiel pozitivny (vzdy len slabsie ciarky). Napriek tomu mam vsetky priznaky ovulacie - BT, bolest ako pred menzesom, hlien, bolestive prsia...

Trosku chaos mam v tom, ze podla BT a hlienu mam ovulaciu 12DC, podla ostatnych priznakov az 17DC (27 dnovy pravidelny cyklus). OK, uznavam, nie som najvzornejsou zapisovatelkou hodnot - nie som v tom tak "zazrana",len sledujem na vlastnom tele, ako sa meni. (priznaky ovulacie mi zacali vyrazne az po porode - predtym som ani netusila, ze ovulujem).

Mam za sebou uz 2 otehotnenia, obe vysli na 1. pokus. Teraz sa nie a nie zadarit - skusame 3.mesiac (ano, viem, ze vela z vas skusate uz dlhsie, ale vzhladom k historii ma to znepokojuje).

Zacinam si mysliet, ze sa moje cykly zmenili na anovulacne a prekonzultujem s Dr. Len nechcem u doktora vyzerat ako blazon, co "nahana kazdu spermiu". Myslite, ze mozem ovulovat, aj ked nemam pozitivny OT? V pripade, ze by som mohla ovulovat, riadili by ste sa podla BT, hlienu (12DC), alebo podla bolesti v podbrusku (17DC)? Diky moc - snad som to nenapisala ako tatar.

veronika1603
20. zář 2015

Ahoj ako sa ti to teda zadarilo?dala si na ovu testy alebo si verila vnurornemu pocitu ze mas ovu?

brufinka2
autor
20. zář 2015

Ahoj😉 . Zadarilo sa hneď, keď som prestala riešiť OT. Proste na mňa nefungujú a svoje telo poznám lepšie, ako nejaký prúžok papiera 😉 . Teraz som už v 7.mesiaci 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli