Někdo 5. DPO? 🙂

miskatus
24. lis 2020

Ahojky holky, je tu někdo kdo je 5DPO cca a čeká na pozitivní test? Pojďme čekat spolu! 🙂

miskatus
autor
23. led 2021

@jade85 no máš pravdu že asi pozná... 🙂 já počkám na úplně pozitivní test alespoň 🙂 mám taky v plánu jít kolem 8-9 týdně na první kontrolu, abych viděla srdíčko, teprve potom tomu asi uvěřím 🙂

siima12
Autor odpověď smazal
Zobraz
siima12
23. led 2021

@miskatus Já byla v 6+4 a krásně srdíčko tlouklo 😊

miskatus
autor
23. led 2021

@siima12 jo? Tohle bude teď můj největší strašák... překonat den kdy jsem před 4 měsíci začala krvacet... a jelikož to bylo v Baumaxu tak tam už asi nikdy nepojedu🤣

siima12
23. led 2021

@miskatus A co se stalo?

miskatus
autor
23. led 2021

@siima12 no byla jsem 5+3 a začala krvacet, v nemocnici ultrazvuk - nebyl vidět ani vacek ani embryo jen vejce, řekla mi ze je to Ok, nabrala krve, krev Ok, dala hormony, po týdnu, byl vidět jen vacek, hcg 11tis, po dalším týdnu jen vacek a embryo 1mm,hcg 27tis jen srdeční akce žádná, 7+3 revize, bylo to nejhorších 14 dni co jsem zažila... jen nervy... teď už je na rade štěstí

siima12
23. led 2021

@miskatus Tak to mě mrzí, teď budete mít určitě štěstí 😊

miskatus
autor
24. led 2021

Tak jsem si je dala pod sebe, dnes je ten spodní... tak se už mužu trochu těšit co?♥️

siima12
24. led 2021

@miskatus To rozhodně můžeš 😉🤗

hellblau13
24. led 2021

@miskatus 👏👏👏👏můžeš slavit

martinie88
24. led 2021

@miskatus Krasa😍

hajglish
24. led 2021

@miskatus to si pis a tise gratuluji ❤️

miskatus
autor
24. led 2021

Holky dekuju♥️♥️ “Srackama” jsme si prošly... je na řadě štěstí 🙂

jade85
24. led 2021

@miskatus krásně to leze nahoru 🙂 ms už bych nečekala 🙂 na kdy ti vychází termín? Myslím termín porodu, o ms už se nebudeme vůbec bavit 😊

miskatus
autor
24. led 2021

@jade85 já si prave říkala kolik musím mít hcg aby ms nepřišla, termín mám úterý/streda a termín porodu podle dne početí je 6.10. 🙂 co tobě?

jade85
24. led 2021

@miskatus na výši HCG to podle mě nezávisí, vždyť jsou ženy, co mají pozitivní test až po termínu ms, předtím bílo. Hlavní je, aby bylo embryjko zdravé a správně uhnízděné, pak nemá tělo důvod se ho zbavovat 🙂 mně termín porodu vychází podle ms na 15.9., myslím, že to tak +- bude, se synem jsem měla podle ms 1.3., podle utz 4.3. a narodil se 28.2. 🙂

miskatus
autor
24. led 2021

@jade85 tak to budeme mít kousek od sebe🙂
Vidíš já si myslela ze to závisí na dostatečně vysokém hcg, tak to jsi mě docela uklidnila 🙂 bolí te občas břicho nebo už vůbec? Mas nejaky příznaky?

jade85
24. led 2021

@miskatus tak HCG by mělo růst, ale ty hodnoty jsou individuální, zvlášť ty první dny/týdny těhotenství, každý tělo tvoří jiné množství HCG 🙂 břicho už mě nebolí, jako občas mě píchne v podbřišku nebo mě pobolívaj bedra, ale nějak tak normálně. No, příznaky - strašně citlivej čich, plus když si ráno nedám kafe, tak mega unava. Když si ráno dám kafe, tak zas celej den žaludek na vodě a pocit na zvracení. Ale celkem se to dá, moc si to nepřipouštím, za měsíc má klientka termín porodu, musím to zvládnout 😊

miskatus
autor
24. led 2021

@jade85 A rodíte v nemocnici nebo doma? 🙂

jade85
24. led 2021

@miskatus v porodnici 🙂 klientka je lehce riziková, na DP to úplně není 🙂 ale aspoň na začátek chce být co nejdéle doma. Uvidíme, jak to půjde...

miskatus
autor
24. led 2021

@jade85 doma je to můj sen🙂 syna jsem porodila v nemocnici ale bez doktora, sestra tam byla jen jako divák da se rict, odmítla jsem monitory atd, porod nádherný, porodila jsem si ho jak jsem chtela,... oproti prvnímu kdy jsem si nechala diktovat... vyrvala jsem si polovinu vlasu bolestmi v leze na monitorech... 🤦🏼‍♀️

jade85
24. led 2021

@miskatus já chci taky rodit doma a doufám, že to vyjde. Hned po prvním utz chci oslovit komunitní PA a domluvit se s ní, mám už jich pár vytipovaných 🙂

fajas80
24. led 2021

@hajglish já tady taky jsem 😁

adelaa1234
24. led 2021

@miskatus tak to jsem ráda ☺️
Vůbec netuším , mám takové dilema 🤷🏻‍♀️ U malé jsem nevěděla , že jsem těhotná , nebylo mi vůbec nic a jedla jsem hodně sladký ..a teď ? Teď mi je špatně, chutě na slaný i sladký 🤷🏻‍♀️😀 takže vůbec netuším , chtěla by jsem chlapečka , když už jednu cácorku doma mám 😊

miskatus
autor
25. led 2021

Tak holky dnes takto... ale... ráno hnědé spineni, úplně lehce, po utreni... bolesti žádné... jenže hnědým spinenim mi po revizi začala ms... cítím se dobře ale mám strach... a celkove jak se vám podařilo zvládnout strach holky po revizi? Jak jste to překonaly?

martinie88
25. led 2021

@miskatus Ta je krasna😍 Hele ja spinila i lehce krvacela v den ms. No ja mam strach porad😔 Ve stredu jdu na kontrolu a zase se bojim, ze rekne, ze nevidi srdicko. Obavam se, ze toho strachu se nezbavim. Jako hruzu nemam, ale ten neprijemny pocit strachu jo. Ale ted to urcite vsechny zvladneme💗🥰

siima12
25. led 2021

@miskatus Krásná čárka 😊 volala si na gyndu nebo chceš počkat až bude úplně jasná? Tohle je už hezká čárka 👍☺️

jade85
25. led 2021

@miskatus parádní čárka, HCG roste krásně. Já jsem v prosinci začala špinit, když mi čárka slábla - byl to konec. Pokud sílí, je to v pořádku, může to být cokoliv - uhnizdovani, prasklá žilka na více prokrvené děloze/čípku. Jinak bude to znít jako blbost, ale mně pomáhá pít vodu s citronem 😃 jako prevence krvácení, je to podobné ascorutinu, co na krvácení v těhu občas předepisují doktoři. Hlavně klid - špinění/lehké krvácení je v prvním trimestru naprosto fyziologické, někdo to tak prostě má. Co se týče boje se strachem, prošla jsem si tím v prvním trimestru se synem, kdy jsem měla za sebou vyvolávaný potrat a revizi kvůli vrozené vývojové vadě. 14. týden, žádná sranda. Myslela jsem si, že budu umírat strachy minimálně do prvního screeningu. A ono ne. Jako jo, měla jsem trochu nervy, ale pomohlo mi "napojit se" na miminko v břiše a ujistit se, že je vše v pořádku, poslechnout instinkt, který mi říkal, že je prostě vše ok. Původně jsem kvůli tomu zvažovala i psychoterapii, ale bylo to zbytečné. Bude to znít asi trochu "ezo", ale důvěřuj své ženské moudrosti a moudrosti miminka 🥰😊

hellblau13
25. led 2021

@miskatus
@martinie88 holky, já kvůli tomu chtěla včera psát, jak to zvládáte psychicky, ale nechtěla jsem být za hysterku. Mám úplně hrozné stavy, pořád se kontroluji, zda nevymizely nějaké příznaky, třeba včera se mi zdálo, že mám o dost menší břicho. Mám úplnou hrůzu z toho, že mi na další kontrole řeknou, že už nebije srdíčko. Bojím se každého toaletního papíru, že na něm bude krev. Vím, že to neovlivním, musím se hodit do klidu, ale nějak to nejde. Jinak já ZT zjistila, když jsem začala krvácet jasně červenou krvi. Nejdřív jen takové nitky a pak krev. Nebylo ji ani hodně. Ale plod byl už 14 dní mrtvý. Bylo mi řečeno, že tmavá krev většinou tolik nevadí, že to může být hematom, ale ta jasně červená je špatná.

hajglish
25. led 2021

@fajas80 Tak snad pojedes semnou dalsi mesic,ja zkousela dnes jen tak tt a samozrejme bilo,takze opet nic