Nekonečné snažení - jak zaháníte špatné myšlenky?

lilienelli
11. pro 2018

ahoj holky, zajímalo by mě, jak prožíváte tyto adventní chvíle ty z vás, které se už opravdu dlouho jako my snaží o mimino (my cca 4 roky ) a jedno dítě už třeba máte jako já a to druhé stále nic....
Já jsem se na prosinec těšila, moc ho miluju, ale jako každé vánoce si s manželem říkáme, že by to byl krásný dárek a zase nic.. přichází menstruace... asi je u mě velká chyba, že pracuji z domu a to se změní od ledna- února, tak snad mě přejdou i ty nekonečné myšlenky, navíc jdeme v lednu do CAR kam se mi moc tedy nechce, ale alespoň budeme vědět zda jsme oba v pořádku.

lilienelli
autor
12. pro 2018

@vineta no chci ať nám udělají testy v čem to tkví... umělé nechci moc... inseminaci klidně zkusím.

zuzekk
12. pro 2018

LÁZNĚ! 🙂 po 6ti letech celkem klasického průběh od prostého vysazení antikoncepce přes všechny možné taktiky po otázky po nevydařených IVF "Proč??"
Odpověď vlastně nevím, ale hlavně že se kulí (zatím v břiše).

lilienelli
autor
13. pro 2018

@zuzekk a přes koho ty lázně vyřídit, prosím? a jak dlouho jsi tam byla? kdybych měla první dceru v druhé třídě, tak bych do toho šla...

lilienelli
autor
13. pro 2018

@zuzekk kdybych NEMĚLA dceru v druhé třídě, tak jsem to myslela, že jako učení, kdyby byla ještě ve školce třeba...mám tam překlep

gransgirl
13. pro 2018

Snažily jsme se 7 let pak konecne hned první IVF se povedlo. V 17tt bohužel přestalo bit srdíčko takže porod a teď čekám až se budu moct začít zase snažit. Už to neberu nějak tragicky prostě tu asi měl být jen chvilku a přinést mi naději a sílu do dalšího boje. Už vím že mužu být těhotná že se dítěte snad dočkám. Vždycky je naděje a pomoc umělého bych nezavrhovala. Kdybych s tím nečekala tolik let už jsem možná mohla být dávno máma.

zuzekk
13. pro 2018

@lilienelli první cesta gynekolog, obvoďák, pojišťovna. Jezdí se na tři týdny, ale je fakt, že nevím, jestli by ti to schválili , když už dítě máš a plodná tedy jsi. Za zeptání však nic nedáš 🙂 Za své penízky můžeš jet kdykoliv a na jak dlouho můžeš.

mistroo
16. pro 2018

@lilienelli zkuste EAV diagnostiku, u nas teda pomohl s jinym problemem a od te doby klid. Kdybych u toho nebyla a nevidela to, tak tomu nevěřím. Pritel sr dusil kaslal krev, doktori nevedeli, nic snim nedelali a tak jsme zkusili toto a do mesice byl klid a uz je to temer dva roky co neni nemocny a tak. Rikala ze pomaha i k miminkum a tak.

enbeee
16. pro 2018

Můžu doporučit Jonášovu metodu plodných dnů. nikdy jsem na to nevěřila, ale po 2 letech snažení nám to vyšlo na druhý pokus. Kamarádce dokonce na první pokus.

lilienelli
autor
17. pro 2018

@enbeee zkusila jsem už a nic.ale díky.