Nepravidelná MS po vysazení HA

hanca1231
3. zář 2018

Ahoj holky, na konci července jsem vysadila HA. MS po vysazení přišla klasicky od 31.7. do 5.8. .. cca v půlce cyklu začaly bolesti v podbřišku. Ovulace dle testu byla 16.8. a další MS už nedorazila. Měla dorazit někdy 28.8. TT negativní. Pobolívá mě podbřišek - někdy o něm ani nevím a z toho celkem velké bolesti. A bradavky mám strašně citlivé - při dotyku až nepříjemně. Do kdy mám čekat, že MS dorazí "přirozeně" nebo mám jít k doktorovi na vyvolávačku? Díky za Vaše rady a zkušenosti 🙂

ange_de_la_morte
3. zář 2018

já čekala vždy do 60 dne cyklu než jsem šla na vyvolávačku - měla jsem hormony hodně rozházené a běžně mi chodila MS klidně 45-50 DC .... vyvolávačce jsem se bránila vždy zuby nehty - je to přece jen zásah do těla

priefi
3. zář 2018

@hanca1231 pokud ovulka byla 16.8., tak ms teoreticky mela dorazit 30.8., pockej jsste dva dny a testni znovu. Po vysazeni HA muze byt cyklus nepravidelny.

hanca1231
autor
3. zář 2018

@priefi No já jsem právě myslela, že je to spíš nepravidelný cyklus, když ty testy vyšly negativně. Takže ještě možnost těhotenství je, jo? No tak uvidíme..🙂 spíš si ale myslím, že neee ....