Nevolnosti hned po ovulaci a pokaždé potrat

reenik
20. čer 2016

Už delší dobu mi vrtá hlavou jedna věc. Než se mi podařilo úspěšně donosit syna, 4 x jsem potratila, vždy velmi brzy - pouze jednou bylo na utz již srdíčko a muselo se to řešit revizí, jinak to vždy odešlo samo. Ačkoliv logicky vím, že na sobě příznaky těhotenství můžu pozorovat až těsně před vynecháním ms nebo po něm, u všech těhotenství jsem to věděla snad už druhý - třetí den po oplození, měla jsem šílené nevolnosti. Výjimkou bylo jedině těhotenství se synem, u kterého jsem brala poprvé Prednison a injekce na ředění krve. Jedno vyšetření na protilátky kvůli opakovaným potratům mám za sebou a údajně mi nic nenašli, ale ten papír jsem bohužel neviděla. Pořád mi to vrtá hlavou... nechápu, jak je možné, že tak brzy zaručeně poznám, že jsem těhotná... že by mé tělo nějak reagovalo na plod třeba snahou o vypuzení? Asi dva měsíce zpátky (kdy jsem si řekli, že bychom se nezlobili, kdyby přišlo druhátko) opět stejný scénář.... testy pár dní pozitivní, snad dva dny po ovu šílené nevolnosti a migrény, následně druhá čárka na testu začala mizet a nevolnosti taky... Nechápu to a logicky si to vůbec nedovedu zdůvodnit... Nemáte někdo podobnou zkušenost? Děkuji... 😒

elchacz
2. črc 2016

mně se stalo něco podobného. V podstatě 2. nebo 3. den po oplození (aspoň si to myslím), se mi udělalo dost nevolno ráno při čekání na tramvaj. Ale připisovala jsem to pánovi vedle mě, co mi kouřil pod nos. A také jsem měla jakoby chřipkové příznaky, ale jen jeden den a pak ještě v den očekávané ms. To už jsem si byla skoro jistá, že to vyšlo, protože jakoby náběh na chřipku popisovalo i víc holek. Plus ještě extrémně zlepšený čich 😀. No a pak to dopadlo stejně jako u tebe, asi za 2 týdny ještě před první návštěvou u doktora samovolný potrat. A od té doby už nic...ale čím to je, těžko říct 😒

kristyn.g
2. črc 2016

viděla jsem podobný případ v pořadu extrémní těhotenství, tam zjistili problém že pár měl podobné geny a tělo ženy tak vždy vypudilo. Pomohla až imunologická léčba... třeba to může být... 😒

tady jsem to viděla

https://www.youtube.com/watch?v=HiCbT-pXtxc