Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

dreana
19. kvě 2011

@pulse
@misinn

aHOJKY,

přidejte se všema deseti 🙂

pulse: Teda tak to mas za chvilku, ja to mam jeste tak za dva roky. a cekame hlavně kvuli financím, abychom to nějak utáhli. A abychom splatili nějaké pujčky, které nám končí za ty cca 2 roky 🙂

dreana
19. kvě 2011

@kukucg červen je po vašem jun :D Ja to taky nedavam, jeste že je manžel na pul slovak a obcas mi pomuže :D

dreana
19. kvě 2011

Jinak holky, dneska to tu pálí všema deseti to slunko, ale ja sem se včera tak spálila že to dneska asi vidím na stín :D No uvidíme uvidíme :o))

misinn
19. kvě 2011

@dreana ty uz teraz tuzis po babatku a vies ze este budes musiet pockat dva roky? to si neviem predstavit aky to musi byt pocit..

misinn
19. kvě 2011

@dreana kolko mate stupnov? u nas je asi 23 🙂

kukucg
19. kvě 2011

@dreana aj u nas, boli sme so simim na ihrisku a to sme tam dosli az pred piatou a domov som tiez prisla s cervenym vystrihom 😀
@misinn kde je u vas?? lebo u nas v BA je tiez 23 😅

misinn
19. kvě 2011

@kukucg u nas je v leviciach 🙂

pulse
19. kvě 2011

@dreana My právě taky čekáme s ohledem na finance, až doplatíme nějaké půjčky.Teď jsme začali šetřit do obálky s názvem ,,miminko,, 😀 každý měsíc tam dáváme 2-3tisíce. Až se začnem snažit, chci mít našetřeno na výbavičku a už se nestarat o peníze.a taky bychom chtěli vyřešit bydlení, máme 2+1 byt a to se mi zdá na mimčo malé, tak uvidíme. Jen se bojím že člověk pořád na něco čeká a pak to třeba dlouho nepůjde a budu z toho asi pěkně na nervy. ☹

kukucg
19. kvě 2011

@pulse Aj my mame taku obalocku 😀
Cakat na niektore veci sa neoplati 😉 mate kde byvat a to je dolezite a 2plus 1 staci aj pre mimco aj my mame tak a ani viac netreba tak do 4, 5 rokov kym dieta nema, potom uz je dobre mu aj izbicku spravit sam nech ma a tak 😉
ale nikdy nevies co ti zivot prinesie 😉 a je fuk ci mate 1 izbu alebo 4 hlavne ze budete spolu a budete stasny a zdravi, fakt to je najdolezitejsie 😅

kukucg
19. kvě 2011

@misinn aha 🙂

dreana
19. kvě 2011

@misinn Hrozny :D Ale tak musím být rozumná. prostě z něčeho mimčo živit musíme, a hlavně z hlediska věku mam furu času. a jak to mas ty?

U nas je taky 23 ale leze to kažodu minutu takže čekam že to atakuje těch 27 🙂) Takže ležím na zahradce a učím se u bazenu :D

@pulse Teda 🙂) Taky sem si říkala že cca rok dopředu budu davat stranou peníze na mičmo 🙂 abych měla třeba alespon 10 na pleny a 10 na výbavičku... 🙂 Jinak manža vubec třeba čekat nechce ale ja postě tak nějak cítím že je potřeba jeste čekat zhlediska těch financí 🙂

pulse
19. kvě 2011

@dreana u nás manžel chce už tak dva roky, ale nechává finální rozhodnutí na mě, mě je 24 a jemu 31 let tak si myslím že je to tak ideální věk na mimčo, máme tři roky od svatby, tak to zas trošku někam posunem 😉 Ty máš mladého manžela, tak máte ještě čas. 🙂 a ty tedy studuješ? To já si i říkám že už 5let pracuji tak aspoň budu mít nějakou praxi a teoreticky bych mohla třeba i na mateřské dělat částečně pracovat ( jsem účetní).

dreana
19. kvě 2011

@pulse tak učetní je super, to se uchytnes i na mateřšké. Ja dělam v červnu statnice, jinak normalka pracuju. tedka mam 14 dí dovču, hura :D
Ale ja dělam v chem. firmě, administrativa a tedka se zaučuju n a logistiku.. To se moc při mateřské dělat neda..

Jinak manža by chtěl hnedka 🙂

My máme od svatby tři roky tedka v červnu to to hrozně letí 🙂 Taky by se mi líbilo to někam dál šoupnout 🙂

kukucg
19. kvě 2011

baby my uz mame 26,5 😎 😎 😎 😎

@dreana a ty vlastne co studujes??? ak si hovorila tak prepac 😅 mam blbu pamat na take veci
Inak mam zajtra dalsiu skusku 😝

pulse
19. kvě 2011

@dreana Já dovču až v létě. teď mám dovolenou v pondělí, čeká nás pohřeb mojí prababičky, včera zemřela...a pak na začátku června nám budou dělat okna tak si vezmu dva dny dovču. Tak 14 dní dovču v kuse ti závidím, to my si můžem s manžou vzít tak týden v kuse, kvůli práci. A vy máte domeček? to ti teda upřímně závidím 😀 už se taky vidím u domečku se zahrádkou a bazénem, snad nám to vyjde 🙂

dreana
19. kvě 2011

@pulse No u nas v práci si jednou za rok musíme vzít 14 dní v kuse a zaroven nesmíme mít dovolenou ani v červnu ani v červenci, takže tím se to dost redukuje protože se musíme vystřídat 🙂

Ano máme domeček, nový 🙂 koupili jsme ho loni a bydlíme tu od 1/11/2010. Proto taky ty dva roky abychom to tu krásně "zajeli" a zabydleli 🙂)

dreana
19. kvě 2011

@kukucg Jeee :( Ja jsem studovala Chemii životního prostředí ale v červnu mam statnice a pak hura pryč.. fuj. 🙂 Chci se vrhnout na jazkyky protože na ně mam talent 🙂) Tedy myslím :D

kukucg
19. kvě 2011

@dreana Tak to ja nemam ☹ zato moj drahy teda ma ale ja nechytam na neho 😅 Ked ho mas tak do toho, treba vyuzit jazyky vediet je strasne dobre, pre takych ako ja skoro nemozne 😠
Inak neuveris ale uz mame 29 stupnov 😎
I

dreana
19. kvě 2011

@kukucg Hele u nas máme 25 stupnu ve stínu, an slunku určo přes třicet ale přesně to raději nechci vědět, nebo bych chcípla :D

jinak jazyky jsou fajne a potřebne, ja umím anglicky a mam zaklady francouzstiny 🙂)

pulse
19. kvě 2011

@dreana já maturovaĺa z němčiny a ještě jsem měla angličtinu, ale teď to v práci nepotřebuji a myslím že tak polovina už se mi z hlavy vykouřila 🙂 v bývalé práci jsme měli hodiny aj to bylo super.
Taky bychom chtěli koupit dům už hotový, asi bychom neměli nervy, síly ani čas stavět celý dům a dohadovat se se s firmama.

zuzikboc
19. kvě 2011

@pulse
@misinn Vitajte kočky 🙂
@kukucg 😅 😅 😅 Som vás tu trošku v posledných dňoch zanedbávala, sa hlboko ospravedlňujem 😅 , ale prvé dva májové týždne sú u nás v rodinke veľmi perné (4 narodenín počas 1,5 týždňa, vrátane mojich 😀 ) tak som si vás len sem-tak kukla cez iPhone, čo máte nové, ale odpisovať moc nebolo kedy... 😀 Čo máte nové? Okrem @dreana ponožtičiek a nádhernej čiapočky? 😀 Ja som krsniatku kúpila v Tescu vianočné oblečko tiež, také bielo-stieborné bodynko s papučkami. Narodila sa síce až koncom apríla, ale kúpili sme veľkosť na 6-9 M, tak jej to na tieto sviatky bude dúfak akurát 😀
U nás nové nič...situlácia nezmenená, ja stále nezamestnaná (aj keď s celkom priaznivou perspektívou od budúceho mesiaca, držte mi palce), takže o miminku naďalej len snívam... ☹

dreana
20. kvě 2011

@pulse přesně!! Doporučuji určo koupit postavený, ma to i své mouchy, ale rozhodně menší než stavění, tam ti potom vyrustají nové a nové investice...

kukucg
20. kvě 2011

@dreana trosku nesuhlasim a moj muz by sa tiez asi hadal s tebou 🙂 ked si stavias vies si najviac vyregulovat ceny, prekvapive investicie nehrozia, to skor pri prerabkach stasich domov, tam ano, to ta moze vselico prekvapit, my by sme tiez najradsej stavali len tie pozemky su drahsie ako nam treba na dom ☹ ja by som brala aj hotovy keby najdeme taky aky sa nam paci, ale hold lacnejsie to vyde postavit

@zuzikboc tak si mala veselo 😀 Inak dodatocne vsetko naj prajeme 😉
Budeme drzat palce s tou pracou 🙂

ja som dnes mala skusku celkom v pohode, snad bude ok, inak z tej zo stredy mam B 😎 bola som si po vysledky z krvicky mama vsetko ok, aj zrazanlivost to mi odlahlo 😅

pulse
20. kvě 2011

Ahojky, tak jsem si konečně vytvořila album, které mi snad už nesmažou, nebo nebudou vadit fotky, které tam mám, pořád mi to blokovali 😒
Dnes je divné počasí, hrozné dusno a pořád to vypadá na bouřku, bolí mě pěkně hlava, tak jsem doma a odpočíváme 😉 jen jsem se byla podívat u kámošky na dvouměsíční holčičku a dvouletého prcka, jsou to miláčkové 🙂 Malou bych pořád chovala 😀

dreana
21. kvě 2011

Ahoj holky, mam tu na víkend tchýni zítra večer napíšu, jen mě hodně zaujal tenhle članek, tak ho sem davam a pak mi písněte, co si o tom myslíte 🙂

http://ona.idnes.cz/blog-mit-ci-nemit-dite-0t4-...

pulse
22. kvě 2011

ahojky
@dreana co se týče článku - mám dvě kamarádky, které toužily po dítěti: té první je 27let takže měla ještě relativně čas, partnera žádného, pěkná ženská, takže si užívala jen ,,občasný sex s kamarádem,,. No a v lednu mi oznámila že je těhotná....ano s kamarádem, a ten nechce slyšet o dítěti ani slovo, chtěl aby šla na potrat.To ona samozřejmě neudělala, takže bude matkou samoživitelkou a otec v rodném listě bude neznámý, domluvili se tak, protože on jí ani nebude přispívat na miminko, prostě nic. Tak se jen ptám sama sebe, protože vím že toužila po dítěti, jestli to náhodou neudělala ,,naschvál,,aby měla dítě??Ale neodsuzuju jí, je to její rozhodnutí, jen to asi nebude mít lehké.
No a druhá kamarádka, té je 36, opět žádný partner, dokonce bydlí s tátou v bytě, je opravdu hezká ženská, ale bohužel její nároky na chlapa jsou tak vysoké že prostě žádný neodpovídá jejím měřítkům.....no a teď už nechce nic jiného než aby jí nějaký chlap udělal dítě...že po něm nic nebude chtít, našetřeno má dost....ale její ,,kamarádi na sex,, si dávají pozor.....myslím si, že ta opravdu bude bez dětí...už se ani ńechce moc vídat s ostatníma kamarádkama, protože oni mají malé prcky a jí to asi vždycky hrozně rozhodí.
No tak to můj názor na článek

pulse
22. kvě 2011

A my včera večer byli na nočním výstupu na Bezděz, bylo to super, noční prohlídka hradu, všude svíčky a louče, a zpátky trošku dobrodružná cesta lesem, s jednou malou baterkou 🙂 Dnes už od rána peru a poklízím, Honza ještě spí 🙂

dreana
23. kvě 2011

Ahojky holky 🙂) Jak pak se dneska mame? nam začal 2 tyden dovovlene a hrooozně to letí :((

Včera mě chytla takova migrena že jsem nebyla schopna vubec fungovat, protože to vypadalo že konečně dojde bouřka a ona se nam vyhla, takže bylo akorat dusno :((

@pulse Jinka ja jsem z toho članku byla docela "nadsena" že těžké rozhodování kdy a zda mít dítě nemam sama..A jsem važně rada že mam partnera, protože to je to nejduležitější. Docela my bylo těch žen líto i těch co píšeš ty, ale podle mě je to častečně i jejich vina, ono by možná chtělo vzpomenout si na rodinu dřív a ne 5 minut po 12.. a ta co je těhotna, no přeju jí to, jen aby toho nelitovala, dítě potřebuje otce, není to věc co si koupí v krámu. a ja zastavam nazor že pokud ve vychově chybi mužsky element tak je to jen a jen spatně, protože mama ho prostě vše nenaučí...

Noční a v lese?? Bych se teda bala :D Ale musel to byt zažitek :D

pulse
23. kvě 2011

@dreana j byla včera večer taky úplně vyřízená, musela jsem si vzít brufen a bouřka tady pak byla pořádná.
Určitě je to z části jejich vina, protože jak jsem psala jejich nároky na chlapa byli šílené....musí být krásný, bohatý, mít pořádné auto, svobodný a ne rozvedený, no děs.
Já jsem se taky bála lesem, ale bylo tam spousta lidí s baterkama a nás bylo šest tak to bylo dobrý.
my jedem po 12.hod na pohřeb mojí prababičky, už teď mě bolí břicho.... ☹

dreana
23. kvě 2011

@pulse jé to mě moc mrzí, tak to nějak zvládni...

Jinak mě prostě přijde hrozny že žensky si vzpomenou že by ve 40 chtěly první dítě. a pak hrozně brečí že to nejde. To je takovy.. no divny 🙂)

Jinak my budeme za chvili s manžou grilovat 🙂

Jo holky koukala jsem na aukto a da se tam koupit kočarek za 1 Kc!! že ho mají od 1 a nikdo ho nedraží. a do 1 000 kc je jich tam tuna, takže jsem se definitivně rozhodla pro "ojety" alespon mě na něm nic nepřekvapí 🙂)