Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

smisek2011
6. zář 2011

@dreana Teda tak s tou chuti na sex potesim manzela 😀 Muj bratranec ma dcerku GABRIELKU a ted ma syna DANIELA...To je nahoda ze???
@pulse vetsi chut na sex???To neni prekazka ale s tou pleti a ruznyma ekzemama pocitam.Muzu se zeptat co jsi mela za zdravotni problemy???

dreana
6. zář 2011

@smisek2011 tak to je krasna nahoda 🙂) mě se ty jmena líbí, to že jsou "tvrda" ale mají i zdrobněliny .))

Ta chut na sex je super ale někdy si připadam jako pubertak 🙂)

smisek2011
6. zář 2011

@dreana Tak to me prave nekdy trapi to ze se nachytam ze to delam z povinnosti a chut nikde.Hodne lidi rikaji ze to je tou antikoncepci.Ja kdyz se tak zpetne divam tak me nic pozitivniho u HA nenapada snad krome ciste pleti a ze nejsem 100krat matkou

dreana
6. zář 2011

@smisek2011 hele jako ja už do HA nikdy nepujdu, davame si pozor x let tak to asi umíme 🙂)) ALe mam pocit že na ní nic pozitivního není...

smisek2011
6. zář 2011

@dreana jo ja kdyz ja chci zkusit pul roku pauzu a pul roku brat ze to tak dela kolegyne u manzela v praci ale beztak si myslim ze jak vysadim tak uz nenasadim....a manzel uz ma olany jak se jestee lepe chranit 😀 to se vzdycky smeju 😀 😀 a pribrala si jak si vysadila???Me prijde ze ja mam spis s HA vice kilo

pulse
7. zář 2011

@smisek2011 mám už dva roky bouli v podpaží, chodím pravidelně na scan a ultrazvuk, je to ucpaná lymfatická žláza. Nepomohli masti, antibiotika nic. Takže s pomocí známého jsem nasadila detoxikaci organismu - bylinkové čaje, tinktury a tvrdé omezení a vyloučení ,,špatných,,potravin,, a díky tomu jsem se rozhodla že vysadím i HA, když se stejně chceme po zimě už snažit. Počítám že to vydržím do zimy a snad budou znát nějaké výsledky.

smisek2011
7. zář 2011

@pulse preju at Vam vsechno vyjde a at bulka zmizi,ja jsem si nic nenahmatala jen to mleyivo mi tece,dokonce mi potvrdily ze je to opravdu mlezivo,braly mi z toho ster....ja az se budeme snayit o mimi tak se z toho asi po...budu se testovat denne asi..hhhh

dreana
7. zář 2011

@smisek2011 Ahojky,

ja jsem vždycky měla velkou nadvahu, takže bohužel nevím zda jsem přibrala 🙂)

smisek2011
7. zář 2011

@dreana ahoj, ja se prave snazim hlidat jednu dobu jsem mela co zhazovat ale ted uz ne a nechci zase nabrat,ale jinak nevim jestli jsem u HA pribrala nebo naopak hubla.Vliv to myslim u me na tohle nemelo.

pulse
8. zář 2011

@dreana ahojky jak ti dopadl pohovor na novou práci 😉 ?

dreana
8. zář 2011

@pulse Ahojky!!

No ten v UT byl dokonaly, moc bych se tam chtěla dostat, bylo to super.. Ten dneska vypadal z jejich strany dobře, ale z mojí jsem na pochybach, uvidíme co druhé kolo. Pak mam další zítra rano a jeden příští patek.. Doufam že do konce zaří něco najdu a vypadnu ze současné práce, protože to je fakt hruza...🙂)

A jak se jinak mate vy holky?

pulse
8. zář 2011

@dreana a co vlastně děláš? Děláš pohovory na stejnou práci nebo zkoušíš něco jiného? 🙂
Já se tenhle týden cítím ,,divně,, vůbec nejsem ve své kůži, hrozně se mi rozjíždí ten ekzém (hlavně na prstech ruky), včera se mi motala tak hrozně hlava v práci že jsem myslela že omdlím musela jsem si jet lehnout k babičce která bydlí kousek od mojí práce.a pobolívá mě v krku, jak když tam mám knedlík, ale jinak se cítím dobře takže na mě nic neleze.
Těším se na víkend asi vyrazíme do Ikei mrknout na nábytek do nového bytu 🙂

dreana
9. zář 2011

@pulse Ahojky,

zkouším něco uplně jineho..lepšího, perspektivnějšího a zajímavějšího.. Hledam v oblasti logistiky .))

Teda, super, akorat ikea je na mě dost draha, ja mam raději Mobelix, přijde mi hezčí a cenově přijatelnější.. 🙂)Jinak doufam, že se z toho vyležíš, to je tím počasím, je hnusně a pod psa...

pulse
9. zář 2011

@dreana já mám v Ikee hrozně ráda doplňky, kytky, květináče, nábytek nemáme z Ikey žádný...ale našla jsem na jejich int.stránkách že dělají skříně hloubky 35 a můžeš si nakombinovat poličky, tyče podle potřeby a to přesně mi potřebujem, protože do nové chodby potřebujem velikou skříň ale bohužel s atypickou hloubkou a když bychom si nechali udělat vestavěnou tak je to kolem 30.tisíc a to se mi za jednu skříň dát nechce tak uvidíme. 🙂
Logistika je fajn,tak budu držet palce 😉

dreana
10. zář 2011

@pulse Hezká nová fotka, sluší!

Jinak doplnky jsou v IKEE super a hlavně dobré i cenově, třeba talíře, sklenky atd...
hm, 30 za skřín je hodně, ale pokud mas atypicke rozměry, tak s tím asi nic neuděláš :((

pulse
10. zář 2011

@dreana jj už se těším jak si nakoupím něco nového,nakonec jsme dnes nejeli, byli jsme na pouti se známýma, Ikea snad vyjde př. víkend. V týdnu to mám vcelku nabyté, každý den něco, tak o víkendu snad už bude čas 🙂

dreana
10. zář 2011

@pulse ja mam v tydnu praic a jeste pohovory, tak jsem rada že si chvilku dachnu.

V tydnu se mi ozvou kvuli te praci co by se mi hrozně líbila, tak snad vyjde, byla bych nadsena...

pulse
10. zář 2011

@dreana tak to ti budu držet palce ať to vyjde 😉 , já v pondělí musím s autem na garančku, jeden den na nehty, ve středu na Policii - přišlo mi předvolání - přestupek motorovým vozidlem, někde mě změřili 😀 a večer první hodina angličtiny na kterou sem přihlásila sebe i Honzu, tak to se moc těším a jsem zvědavá jestli se nám to bude zamlouvat, tak začnem chodit 2x týdně na soukr. hodiny jen my dva.

dreana
11. zář 2011

@pulse Teda, ale kouka že nejsi z Prahy, že by jsi mi doporučila tu AJ.. Jinak předvolani ti nezavidím, to není nic moc..

Jo nehty, mas gelovky? ja mam taky, občas vymýšlím super vzory, ale tedka co hledam praci, tak si nechvam jen klasickou francii a neřeším to. Nehty vypadají upravene a to je dulezty 🙂) Moje puvodni jsou totiž des bes 🙂)

Jo jo, s autem je sranda, nastesni vsechno kolem aut zařizuje Honza, HURA :D

pulse
11. zář 2011

@dreana no ve středu vám napíšu kolik jsem dostala pokutu, nic jiného než rychlost to být nemůže 😀
Nehty mám gelovky, jsem moc spokojená 4 týdny neřešit úpravu nehtů, protože svoje mám lámavý a vroubkatý 😠 Já si většinou dávám barevnou francii, nejvíc u mě vede růžová nebo světle fialová a bílá plus třeba nějaký kamínky.
Auto mám nové takže zatím je to bez starostí a jenom jezdím na garanční prohlídku po ujetých km. Honza se stará o naše druhé auto (takový starší sporťák) a o svoje služební. Já si umím tak natankovat, dolít vodu do ostřikovačů a zajet s autem do myčky 😀

dreana
11. zář 2011

@pulse jeste možná nějaka červená.. no tak doufej že to nebude moc 🙂)

JJ taky si gelovky nemužu vynachvalit.. je to super, jednou za měsíc a pak mam cely mesic upravene nehty..

Ha tak ja umim sotva natankovat, do myčky se bojím :D a odstřikovače dolébá muž. Ale tedka budeme možná jezdit zvlast, do tedka jezdíme spolu, tak jsem na to zvedava jak to vlastne dopadne 🙂) Asi se to budu muset naučit :D

pulse
11. zář 2011

@dreana právě, my každý jezdíme zvlášť takže když mě v zimě dojde nemrznoucí směs tak si jí musím dolít, jinak bych daleko nedojela. 😀
červená to nebude, protože je tam přesně napsáno kde a v kolik hodin byl přestupek spáchán a přesně vím kam jsem jela a žádné semafory tam nejsou, takže tam někde museli být schovaní a měřit. No myslím že jsem jela tak do 65km/hod.

dreana
11. zář 2011

@pulse Jo tak to je fakt, mě to tuhle zimu možná čeka taky.. no uvidíme.

Jinak do 70 v obci to ujde, to je to malé, nad 20 lmitu je to horší 🙂) tak uvidíš 🙂

U mě se tento tyden rozhodne. tak moc bych tu praci chtěla :(( SNAD to vyjde..

pulse
11. zář 2011

@dreana Moc bych ti to přála, abyste byli zas o krok blíže k miminku! 😉

mon777
13. zář 2011

@kukucg
@dreana
Kočeny moje, mám super novinku!!! 😵 😵 😵

pulse
13. zář 2011

@mon777 povídej 😉 jsem napnutá!!! 😵

mon777
13. zář 2011

@pulse od 1.10. budeme mať bytííík 😵 a v nedeľu sme s drahým preberali miminko. Že si ho urobíme keď budem Bc. No a potom mi zahlásil s nádherným výrazom v tváričke vysmiaty od ucha k uchu, že ako sa pozná, "náhodou" príde skorej ako po mojom Bc. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ja toho chlapa milujem stála viac a viac!! A stále viac a viac mám pocit, že chce dieťatko viac ako ja 😀

mon777
13. zář 2011

@pulse a gól je, že som zabudla, kedy som mala poslednú MS, takže nemám šajnu, kedy by mala prísť táto. A kríže ma bolia jak neviem čo a o prsiach radšej ani nehovorím. Dúfam, že príde čo najskôr. 30.9. musím byť tip-ťop 😀 😀 😀

pulse
13. zář 2011

@mon777 jé tak to gratuluju 🙂 my se stěhujem do nového 1.11.už vybírám doplňky, chybějící nábytek a hrozně se těším.

pulse
13. zář 2011

@mon777 MS mám dostat v pátek, mám první měsíc vysazenou HA tak jsem zvědavá jestli přijde včas 🙂 Dneska mě tak divně bolí podbřišek tak uvidím.