• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezkrotná touha po miminku

7. března 2012 
@kukucg
@dreana
baby, mne to nedá, ale ste hrozne fajn a som rada, že som sem napísala :slight_smile: Mám pocit, že ste moja krvná skupina :wink:
25. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 No to sa vam bude zdat asi smiesne :grinning: :grinning: ako hlavne je to koli statniciam a diplomke nechcem ich rieist tesne pred porodom alebo po narodeni alebo tak, lebo si chcem babao aj uzit a tak... tazke keby som etehotnela od jula do septembra tak to hrozi :unamused: takze ak sa to nepodari do juna, tak az potom v oktobri :sweat_smile: no a este jun-jul nechcem otehotniet lebo by to bol baran a s tym mojim je to dost tazke, dvoch radsej nie :grinning: :grinning: :grinning:
Dufam si nemyslite ze mi sibe :grinning:
Aj ja som rada ze sme sa tu tamto stretli :wink:
25. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana no co ideme merat?? :grinning:
25. dub 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg nemyslím si, že si divná, neboj :wink: To by sme boli potom asi všetky :grinning: :grinning:
A merajte, merajte. Inak kamarátka mi hovorila, že to môže odhaliť aj blížiace sa horúčkovité ochorenie :wink: Ale ja si to meriam len tak, lebo mimi zatiaľ neplánujeme, takže aj OVU mi je naprd, že viem, kedy je :grinning: :grinning: Ale tak čo? Z nudy a zvedavosti môžem, nie??? :sweat_smile:
25. dub 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, idem ja už spinkať, tak sa mi tu majte, zajtra ráno merajte, ak chcete :wink: Ale nezabudnite, že to treba KAŽDÝ DEŇ PRESNE V TÚ ISTÚ HODINU PRED TÝM, AKO VSTANETE Z POSTELE, takže teplomery prichystať a ide sa na to :wink: Držím palečky :wink: Potom som zvedavá na vaše grafy :slight_smile:
25. dub 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg dobré ránečko :wink: No čo, merala si, nemerala si?? Ja som namerala 36,7 a teraz je ten graf dobre divný a som zvedavá, či vôbec tento MC OVU bude :angry: :angry:
26. dub 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 este nie :unamused: tuto noc som zato meralala malemu kedze nam ochorel :angry: ale este asi mozem, ked som nevstala z postele... ze?
26. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg nie nie...to treba tesne po prebudení :wink: A zožeň si na to zvlášť teplomer. Asi by bolo divné, keby si si ho ty pchala...no a potom by si ním iný dačo meral :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg :grinning: uz nemozes..teplota sa ma merat hned po prebudeni v klude, aspon po 4hodinovom spanku :wink:
26. dub 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardon baby ze som sa vam tu vtrela :grinning: iba som chcela poradit :sweat_smile:
26. dub 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka presne tak!! :wink: Inak ahoj. Včera sme sa s babami rozbásnili o kočíkoch...nože hybaj a pochváľ sa nám, akú máš predstavu :wink:
26. dub 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no ved som si zobrala zvlast teplomer, mame ich doma habadej :grinning: ale ked som ho v noci potrebovala pre simiho tak bol ruke a predtym som si ho nikam nepchala :grinning: :grinning: :grinning:
@solinkarka Inak som sa zobudila ved predchvilou :unamused: to musim fakt ze hned hned??? :grinning:
A zajtra mam dostat mrchu tak zacnem asi az po nej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

26. dub 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 nooo tak ja mam asi taku predstavu ze mohol by byt zeleny (kriklavejsi), 4 kolesovy alebo nieco taketo, hrozne sa mi paci kombinacia farieb :dizzy_face: http://www.klikshop.sk/produkt/nestor-quenne-nsciernazelene-kruhy/120249276
26. dub 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg začni až po nej. Bolo by blbé, keby si teraz...to by si mala v grafe jednu bodku :grinning: :grinning: Ale potom zobudiť, odmerať a potom pobehovať kade-tade :wink:
26. dub 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ano hned ako ti zazvoni budik ze treba merat :grinning: ja vdzy hodim budik kade lahsie, teplomer vzdy mam na nocnom stoliku pripraveny, davam dole gate a meram a mm vzdy asistuje :grinning:
26. dub 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka pri com asistuje ? :grinning: :grinning: ja ho tam supnem v polospanku a mm ma len zobudi, ze asi by ho uz trebalo vybrat :grinning:
26. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka To máš fajn :slight_smile: Ja som na tom tak, že zazvoní budí, teplomer vždy po ruke, no nemá kto asistovať...ak nerátam plyšový vankúšik s macíkom a nápisom Ľúbim ťa :grinning:
26. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no ved hej, ved hej :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak som to skusila, ja viem ze sa to nerata ked som dlhsie hore, a este som aj zbehla po iny teplomer, ale mam ze 37,8 :astonished: nejak vela, ci to preto ze som sa "prebehla" ?? :grinning:
26. dub 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka No to mas dobre :grinning: tu asistenciu myslim :grinning:
26. dub 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinocka :grinning: no on kontroluje ci je dostatocne hlboko :grinning: a o tom vybrati mi ani nevrav....tak si predstav ze minule mi nepipal teplomer tak ja ho tam drzim ako debil aj 5 minut a moj mi povie ze co tam tolko robim ze uz davno pipal :grinning: no tak ma to nastvalo tak ja som bola hore a nepocula som a on pomali chrapal a povedal ze uz pipal :angry: no normlane ma to urazilo...coze som uz taka hlucha? :grinning:
26. dub 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg treba svedka :grinning:
26. dub 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ono je to tak, že čím neskôr meriaš, tým je teplota viac hore. Ale to je aj tak na nič, dneska, lebo to musíš každý deň v tú istú dobu a tipujem, že o 8:30 si inokedy už dávno na nohách. :wink:

Inak baby, je toto zlý plán do budúcna?? Teda plán...skorej moje snívanie :grinning: :grinning:
19 a pol - matura
20 - svadba a robota (hocičo)
21 - prvé mimi
22 - druhé mimi a VŠ externe (na Bc.)
25 +/- - promócie (Bc.)
26 - stretie mimi + robota v škôlke (kým neotehu a neporodím)
rok pokoj - robota v škôlke
28 - štvrté mimi
29 až dôchodok - robota v škôlke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - samozrejme treba zarátať ešte materskú po poslednom mimi :slight_smile:
26. dub 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka No možno hluchneš :grinning: Ale tak čo už s tebou narobíme?? :grinning:
26. dub 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka ja ortutovy nechavam 10 min, bo na mobile je tak- odlozit budik o 10 min.. ale dakedy ho neodlozim, ale vypnem a potom s nim prespim aj pol hodky :DD
26. dub 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no ked chodi Simi do skolky vstavame o siestej no ale ked nechodi tak veru o osmej na nohach nie som :grinning: :grinning:
Plan mas super :wink: a moc ti aj drzim palce aby ti vysiel, ja uz sice planom moc neverim :confounded: ae ty mozes :wink:
@mon777 heh a tak dik...moja a ty mas kolko rokov ze planujes este len maturu?? :confused:
@lucinocka preco nemeras digitalnym?
26. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 nerob si plany, plany vzdy zlyhaju :slight_smile: hlavne mimi sa neda naplanovat.. ja som chcela otehu po svadbe a uz preslo 8 mesiacov a nic:slight_smile:
26. dub 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka minuly mesiac som ho kupila, a tento mesiac som ho testovala ze ako meria, spolu s ortutovym este.. ale od bud. cyklusu budem digitalnym uz len, dobry je, meraju presne rovnako.. teda ak nebudem tehu teraz:D
26. dub 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka iank pekny kocik :wink: je to ten typ co sa aj mne paci
to je dvojkombinacia??
26. dub 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek