Nezostal prosím vás niektorej Gonal?
29. kvě 2012
Ak niektorej z vás zostal gonal, prosím vás ozvite sa mi, ďakujem s pozdravom 😅
Ahoj holky,
sháním injekce zibor, pokud už je nepotřebujete, budu ráda za každý kousek.
Ak niektorej z vás zostal gonal, prosím vás ozvite sa mi, ďakujem s pozdravom 😅
Ahoj holky,
sháním injekce zibor, pokud už je nepotřebujete, budu ráda za každý kousek.
zůstala mi tak jedna až dvě dávky v peru,pokud budeš mít zájem písni do IP