Nízká děložní sliznice

katakabrt
22. říj 2018

Ahoj máte někdo zkušenosti s nízkou delozni sliznici?

hermij
22. říj 2018

@katakabrt Užívala jste HA? Pokud ano, kdy jste vysadila? Pokud ne, míváte dostatečně dlouhé cykly a pravidelně menstruaci? I kdyby slabší.

katakabrt
autor
22. říj 2018

@hermij AHOJ užívala jsem ha hodně dlouho.vysadila jsem ji loni.pak se mi po drmku podarilo otěhotnět,ale bylo to zamlk.těhotenství a od toho zákroku mi to hapruje.trva to od května

hermij
22. říj 2018

@katakabrt A teď něco užíváte?

katakabrt
autor
22. říj 2018

@hermij
@hermij dnes jsem byla na kontrole u doktorky a ta mi predepsala clostilbergyt

hermij
22. říj 2018

@katakabrt A vyšetřila Vás vůbec??? Zjistila, že k ovulaci nedochází, když ji chce vyvolávat? Tohle není lék na nárůst sliznice :(
Zkuste nějaký produkt s mateří kašičkou. Znám Sarapis Plus+ (nelekněte se, že je pro ženy v klimakteriu, má výborné složení s vitaminy a Q10), ale klidně se poohledněte po něčem jiném, když neseženete.

katakabrt
autor
22. říj 2018

@hermij jo vyšetřila.Moc děkuji za podporu a za radu.v lékárně byi mohly teke neco poradit?

hermij
22. říj 2018

@katakabrt Jo, mohli 🙂 Ten Sarapis podporuje ovulaci i zdravý růst děložní sliznice a je čistě přírodní (vitaminy, minerály, koenzymy a kašička). Pak vím o kladech pupalky (olej vnitřně nebo kapsle). Osobně se vždy přikláním nejdříve k přírodnější cestě, až pak chemie. Ale klidně užívejte, co Vám předepsala doktorka, ale i k tomu můžete zvolit doplňky stravy. Hodně zdaru ;)

katakabrt
autor
22. říj 2018

@hermij moc děkuji

bera28
22. říj 2018

Clostilbegyt sliznici snižuje

leymea
22. říj 2018

Doporucuji kontryhelovy caj 🙂

cinam
23. říj 2018

Měla jsem hodně nízkou, MS prakticky jen 1,5 dne špinění. Brala jsem gynex a pila červené a vyšlo to (první těhu bylo předtím také zamlklé).

gruyerre
23. říj 2018

@katakabrt Doporučuji kontryhelový čaj, po jednom cyklu užívání se mi sliznice zlepšila z naprosto marných 0,8mm na 6,5mm!

raj09
23. říj 2018

Taky doporucuju pit kontryhelovy caj, od prvniho dne ms do ovulace, rano a vecer. Ja 2x otehotnela hned, bohuzel podruhe hned potratila a pak pul roku snazeni a nic. Zacala jsem pit kontryhel a hned jsem byla v tom. Verim, ze mi pomohl vyresit problem, ktery v mem tele byl. Shodou okolnosti jsem v dobe ovulace byla u doktora a ten mi rekl, ze sliznice je krasne narostla( uz si nepamatuju, jestli mi rikal nejake cislo).

leymea
23. říj 2018

@raj09 ja v dobe ovulace u doktora mela sliznici 9mm. Tezko rict kolik bych mela bez kontryhele. Bez kontryhele jsem na ultrazvuku nebyla.

katakabrt
autor
23. říj 2018

@leymea mě doktorka napsala costilbegyt a homeopatika foliculinum 5.tak uvidím.jinak děkuji za podporu a rady

leymea
23. říj 2018

@katakabrt drzim palce 🙂

katakabrt
autor
24. říj 2018

@leymea moc děkuji snad se brzy zadari