Nízké počáteční HCG po IVF a šťastný konec?

mijatka
28. črc 2010

Holky prosím je tu některá, která měla na počátku nízké HCG a dotáhla to do konce?
14DPO - 9 po ET HCG35, 17 DPO-12po ET 128, 19 DPO- 14 po ET 316
Má to mimejš šanci dohnat nebo je něco špatně?
Díky za všechny odpovědi

w_h
28. črc 2010

myslim, ze uplne nezalezi na cislech, dulezitejsi je tendence, a mam takovej pocit, ze hodnota se ma cca zdvojnasobit za 2-3 dny..tak nejak

mijatka
autor
29. črc 2010

Holky fakt žádná z vás nemělq nízké hcg?

marketa137
29. črc 2010

@mijatka hlavně aby se zvyšovala tak jak má. každýmu roste jinak, ob den by se mělo dvojnásobit což odpovídá. Osdobně si ymslim že to bude ok. Mě se násobilo hezky a pak mě doktor sám řek že ani to neni zárukou úspěchu 😒 . Dlouho nebylo na UTZ nic vidět a tak napřed ymsleli že ej to mimoděložní, nakonec se objevil po dlouhém hledání gestační váček až při HCG 4400 😉 a za další týden mě zase posílali na revizi že se těhu nevyvíjí, jen rost gestační váček. HCG rostlo pořád tabulkově, nekrvácela jsem tak sjme v pátek revizi odmítla že nastoupim v pondělí a v pondělí už tam byl mimís a i srdíčko 😀 , Nezbývá než čeakt do UTZ ale zatim je to ok, hlavně že roste jak má 😉

petrita83
29. črc 2010

@mijatka já myslím, že je u Tebe všechno v pořádku..vždyť 14den po ET máš 316 😀 já měla 13den po ET 378 to je dost podobné..buď v klidu určitě je vše jak má..kdy pak jdeš na UTZ?

mijatka
autor
29. črc 2010

Petritko ale já měla pětidenní kultivaci. Jsem na spodní hranici, vím že to může být ok, ale neznám téměř nikoho kdo měl tak málo jako já, holky měly většinou dvojnásobné hodnoty))

petrita83
29. črc 2010

@mijatka no tak pak jsi měla 3denní kultivaci a je to ale úplně v pořádku jukni na tenhle odkaz:
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
Podle toho by jsi měla mít 14dne od ET 111-514 (tak že jsi úplně v poho)😀
A co ti řek doktor, kdy jdeš na kontrolu?

kessinkaa
29. črc 2010

@mijatka já si myslím,že máš HCG normální.I se každé dva dny zvyšuje jak má.Hlavně buď v klidu

elana
29. črc 2010

souhlasím s kessinkou, to hcg je úplně normální a odpovídá, přestaň se stresovat a buď ráda, že to vyšlo 😉 stejně to nijak pozitivně neovlivníš, maximálně negativně, když budeš vyšilovat 😎 .