No chápete to někdo?

smetanovak
8. čer 2016

Ahoj holky takže můj graf je následující......ms prostě stále nikde. K doktorce se prostě nedostanu jelikož má dovolenou a v den kdy bych tam měla jít musím prostě do práce. Že já musím mít vždy něco extra...

elvira
8. čer 2016

No, sice z jednoho grafu se nedá udělat žádný závěr, ale vzhledem k prudkému poklesu teploty bych menstruaci očekávala každou chvíli... No, ale cykly máš hodně dlouhé. To máš po vysazení antiko nebo "normálně"?

jirikova
8. čer 2016

@smetanovak ty hvězdičky znamenají, že neměříš stále ve stejnou dobu, že? Pak bych výkyvy i chápala..

luciebx
8. čer 2016

@jirikova hvezdicka znamena sexik 😀 😀

lrg
8. čer 2016

Ty bláho to je frekvence, klobouk dolů 😀

jirikova
8. čer 2016

@luciebx aha tak to je mazec 😲

pak bych to viděla na anovulační cyklus a pokud máš alespoň trochu pravidelné cykly, čekala bych až ms sama dorazí, protože anovulační mohou být o něco delší.

smetanovak
autor
8. čer 2016

Ahoj holky. No minulý cyklus jsem měla 38 dnů. Teď tedy meškám. Třetí cyklus beru clostilbegyt. No doufám, že tedy mrcha už dorazí....
No co říct k těm hvězdičkám:D na manžela asi taky platí moje ovulace:D:D:D:D

evusa2
22. čer 2016

Tak opět posilam foto zda je to vůbec možné ovulaci jsem rok nic moc neměla tenco cyklus jsem brala Clostilbegyt a teď jestli si dobře myslím 3 dny po sobě je to normální? Už jsme z toho zoufalí.

jirikova
22. čer 2016

@evusa2 a proč jsi testovala až od 34DC? Co předtím, neproběhla ovulace už dřív? Zkusila bych těhu test.

evusa2
22. čer 2016

Jo testují od 14 dne cyklus mám většinou 42 dni. Myslis že by to ukázalo těhotenství?

gepe
22. čer 2016

@evusa2 viz @jirikova spis si udelej tehotensky test. Pokud tohle je po zpozdene ms, tak to tipuju na tehotenstvi. Ja si jednou udelala po pozitivnim testu tehotwnskem, i ze srandy ovulacni zda to ukazuje dle pover taky, no a ovulacni dve silne carky viz Tvoje.

jirikova
22. čer 2016

@evusa2 no pokud se ti až teď ukázaly dvě stejně silné čárky, tak by to mohla být ovulace, i takhle opožděná.

evusa2
22. čer 2016

Já tu ovulaci asi mám takhle ke konci ale proč tři pozitivní za sebou

pajiskazemlyna
22. čer 2016

Posnažte se dnes. Podle grafu ovulace ještě nebyla, proběhne přibližně do 24 hodin podle posledního ovulacniho testu. A držím palce, ať se zadari!! ♥

hanafaustyna
22. čer 2016

Ovulacni test ukazuje i tehu. Ty homony si jsou podobny

pajiskazemlyna
22. čer 2016

@hanafaustyna to je samozřejmě pravda, ale graf na těhotenství spíš nepoukazuje - i když stát se může nemožné 🙂

Zkusila bych těhotenský test pro jistotu a pokud by byl negativní, pojistete si tu ovulaci 🙂

jirikova
22. čer 2016

@pajiskazemlyna ten graf ale patří někomu jinýmu..

luciiinka87
22. čer 2016

@evusa2 Presne takhle jsem mela ovulacni testy, pak z toho vzeslo tehotenstvi. Mela jsem jeden den o malinko slabsi nez kontrolni, pak stejne a pak silnejsi... Ctvrty den jsem uz nedelala, ale vim, ze probehla ovulace, mela jsem ten den fakt ukazkovy hlen. Takze ovulka bud v den silnejsi carky nebo max druhy den.

hanafaustyna
22. čer 2016

To jsem si u sebe taky rikala a dnes jsem rodila. Ale na BT nejsem odbornik ani pouceny laik

evusa2
23. čer 2016

Tak jsem po 3 pozitivních ovulacnich testech zkusila těhotenský a vyšlo mi toto. Ale nevím zda to třeba není náhoda jelikož jsem před tím opravdu neměla pozitivní ovu test. Třeba je jen zvysena nějak hladina hormonů zkrz Clostilbegyt a ovulaci.

zuzinka6
23. čer 2016

@evusa2 Já bych řekla, že už je asi zaseto!! Gratuluju!

jirikova
23. čer 2016

@evusa2 ani omylem, jsi těhotná, gratuluji 🙂

evusa2
23. čer 2016

Jelikož jsem ráno tomu nevěřila zkusila jsem ještě teď a asi jsem opravdu konecne těhotná huraa!!! A stačí když půjdu k doktorovi až koncem srpna?

zuzinka6
23. čer 2016

@evusa2 to asi by chtělo dřív, aby vyloučil mimoděložní a tak...

denousek
23. čer 2016

@evusa2 ty bláááhooo to je dálnice!! gratulka!a k dr bez co nejdriv ...zavolej tam oni si tě pozvou jak potřebují

evusa2
23. čer 2016

@zuzinka6 no bojim se aby mě neposlal marodit jelikož mám posledních 14 dni v srpnu dovcu tak bych chtěla až pak zacit

zuzinka6
23. čer 2016

dovča bude, když se budeš cítit dobře🙂 radši bych určo šla! Krásná dálnice!!!

jipe
23. čer 2016

@evusa2 proč by tě posílal marodit? Pokud budeš práce schopná, nechá tě chodit do práce až do nástupu na MD, pokud ne, tak snad zdraví a mimčo je přednější než dovolená

zuzinka6
23. čer 2016

@evusa2 a už bych se těšila na fotku z UTZ

evusa2
23. čer 2016

@jipe no jelikož pracují v hotelu kde masiruji 16-20 lidí denně, tak do konce to určitě nezvladnu

zuzinka6
23. čer 2016

@evusa2 do konce třeba ne, ale do dovči určo🙂