Nosifol, máte zkušenost?

michalkaj147
23. zář 2014

Ahoj holky,
máte některá z Vás zkušenosti s tímto přípravkem? Už dva roky jsem bez hormonální antikoncepce a 14 měsíců se snažíme o miminko a nic. Doktor říkal, že by mi tento přípravek mohl pomoct. Nebo máte jiné rady jak otěhotnět? Oba s manželem jsme v pořádku.

Děkuji

eva118
23. zář 2014

Já jsem jej užívala a konečně jsem měla pravidelný cyklus i ovulaci, protože po vysazení antikoncepce to byla hrůza. Kamarádka, když ho užívala, konečně otěhotněla po sedmi letech. Zkus ho užívat, rozhodně je to lepší, než hned do sebe cpát hormony na ovulaci a uhnízdění.

pajula
23. zář 2014

Začínám s ním první měsíc. Doporučili mi ho v CARu..tak uvidíme,třeba se nám zadaří přirozeně 🙂 🙂.Po zdravotní stránce jsme oba v pořádku,jen já mám problémy s ovulací,tak jen doufám,že Nosifol ji nastartuje,četla jsem na něj dobré recenze 🙂

uglyduckling
24. zář 2014

Nevím tedy, jestli je to Nosifolem, ale vysadila jsem antikoncepci loni v únoru do října se nic nedělo, tak jsem začala brát nosifol a v únoru poprvé otěhotněla. Pak přišlo zamlklé těhotenství (kvůli zdravotním problémům se žlučníkem), následovala revize dělohy, měsíc na to operace žlučníku a měsíc na to jsem opět otěhotněla. Nosifol jsem znovu začla brát ihned po revizi.

ija1
24. zář 2014

druhe ditko nam rok neslo, nosifol prvni mesic chemicke tehu, hndd jsem zacla spinit a dva mesice pote se zadarilo a mam druhou holcicku...

evcann
24. zář 2014

@michalkaj147 tak já ho pila víc jak 3 měsíce a nic, vůbec nic, ani srovnání ani to nebylo nikde videt, že by něco bylo lepšího, takže jsem ho přestala pít, protože je přeci jen docela drahý a koupila si jiný doplněk stravy se stejným složením a jeste neco navíc za třetinu cenu, tenkrát jsem u něj otehotnela takže se k nemu vrátím

blauen
24. zář 2014

ahojky, taky se s manželem snažíme již už 13 měsíc o miminko. Za celou tu dobu jsem pila v sérii 2 x nosifol po 4 měsících, celkem 8 měsíců a když nepočítám ty výdaje co to stálo zatím to bylo k ničemu ☹ Spíš jsem se doslechla o

Simply You Fertility Blend® pro páry 150 tobolek je to úplně nějaká novinka si o tom přečti a já už kašlu na nosifol a půjdu do tady tohohle......takže za 8 měsíců užívání nosifolu žádný výsledek asi tak k nosifolu ☹ každopádně držím palečky ať se brzy zadaří

blauen
24. zář 2014

@michalkaj147: ahojky, taky se s manželem snažíme již už 13 měsíc o miminko. Za celou tu dobu jsem pila v sérii 2 x nosifol po 4 měsících, celkem 8 měsíců a když nepočítám ty výdaje co to stálo zatím to bylo k ničemu emoticon Spíš jsem se doslechla o

Simply You Fertility Blend® pro páry 150 tobolek je to úplně nějaká novinka si o tom přečti a já už kašlu na nosifol a půjdu do tady tohohle......takže za 8 měsíců užívání nosifolu žádný výsledek asi tak k nosifolu emoticon každopádně držím palečky ať se brzy zadaří

hanndy
24. zář 2014

Ahojky ,tak já pouze pozitivni výsledek ..7 let snažení 2x-IVF, 1x-KET + asi 5 inseminaci a nikdy žádný těhotenství, první měsíc nosifolu a ted uz mam doma krásnou půlroční holčičku 🙂 tak za zkoušku to urcite stoji ..at se zadari 😉

michalkaj147
autor
24. zář 2014

@eva118 Děkuji, slyšela jsem od doktrora, že má dobré výsledky, ještě jsem uvažovala nad tinkturou z jesřábu ptáčího.

michalkaj147
autor
24. zář 2014

@pajula Děkuji

eva118
24. zář 2014

@michalkaj147 Jo tak tu jsem jednu dobu používala taky, mě teda nepomohla, žádná změna nebyla. Ale každému asi zabere něco jiného.

nathercie
24. zář 2014

Ahoj, já ho piju asi půl roku a zatím nic, o mimi se snažíme už asi deset měsíců. První várku (5 krabiček) jsem pila jednou denně, teď jsem začla druhou várku a dávám si ho dvakrát denně, tak uvidím, zda to k něčemu bude... Po prvním měsíci pití dvakrát denně můžu říct jen to, že mi prodloužil cyklus (špinit jsem začla až 27. den, doteď většinou 23.-24.). Tak dopotřebuju krabičky a asi se na něj vybodnu, u mě zatím žádný zázrak nepřinesl (většinou co jsem četla zkušenosti, tak holkám pomohl během pár měsíců), tak je to možná jen zbytečné vyhazování peněz 😉 Ale tobě přeju víc štěstí a lepší zkušenost!

mm8
1. říj 2014

@michalkaj147 Ahoj 🙂 já pila čtyři měsíce inofolic - což je prý hodně podobné jako nosifol a k tomu brala jeřáb ptačí. Po vysazení HA jsem měla nepravidelný cyklus jak blázen, ovu podle testů ani ultrazvuku vůbc nebyla, doktorka už plánovala nasazení dalších hormonů a posílala mě do různých center. Ovšem po inofolicu v kombinaci s jeřábem se zadařilo 🙂 nevím jak, asi zázrakem a ovulaci jsem podle všeho měla až tak 30 DC. Takže za mě doporučuju 🙂

elka2345
17. zář 2015

@evcann
ahoj, o jaký produkt se, prosím, jednalo? můžeš prozradit? 🙂 děkuji

evcann
18. zář 2015

@elka2345 klasika Mamavit, k oboum tehotenstvi mi pomiohl 🙂

lohartep
22. lis 2015

Ahoj holky, doma mi zbyly nějaké sáčky Nosifolu (asi 35ks), min. trvanlivost až do 07/2016. Kdo by měl zájem, pište prosím zprávu do IP. Na ceně se domluvíme. Předání možné v Praze nebo samozřejmě můžu poslat poštou.

lisianne
24. lis 2015

@lohartep na kolik by vyšel Nosil?

lohartep
24. lis 2015

Omlouvám se, ale Nosifol jsem právě dnes prodala.

uhz
24. lis 2015

Přidávám svou zkušenost, u mě zabral Inofolic druhý měsíc... a to jsem předtím měla anovulační cykly a podezření na PCO. Minimálně- určitě neublíží.

radka1999
3. kvě 2021

Zdravim holky chci se zeptat doktor mi odporucil Nosifol forte bez hormonu prosim vas ma nekdo. Nejakou stranku na objednávku nevim to najsttt prosim dekuji moc

ludul
4. kvě 2021

@michalkaj147 po 7 měsících jsem jej začala užívat, užívala jsem 4mesice a nic,pak jsem zkusila po 2mesicni pauze INOFOLIC Premium a hned druhej cyklus jsem otěhotněla,mě pomohl INOFOLIC Premium...ještě mi zvyklo 40pytlicku,kdyby jsi měla zájem...na ceně se určitě domluvime