Odejítí oplod. vajíčka při menstruaci. Stalo se vám to?

doli1
3. únor 2009

Máte někdo tento problémek.Myslíte si že jste těhu i máte pozitivní test nebo došlo k spoždění ms,bt se drží krásně nahoře a pak přijde ms a pravděpodobně došlo k tomu že oplodnění ale vajíčko se neudrželo?má někdo taky takoví problém jak to u vás probíhá?co se stim dá dělat?

adellaide03
3. únor 2009

Doli já jsem tento problém měla v listopadu, dokonce už mi lékař řekl, že to vypadá na těhu, ale bohužel dopadlo tak jak dopadlo. Ty máš takový problém?

doli1
autor
3. únor 2009

no asi jo.trochu jsem se radila s jednim dr na netu a ten mi řekl že je to docela normální že některé maminy na to ani nepřijdou že se to stalo.vždy když se trefíme do ovulace tak mám krásné teplotky BT pak začnu špinit a další den strašně krvácet ale fakt děsně.po temlhe dnu mi teprve spatne BT a mám dá se říct normální ms.jednou jsem měla i pozitivní testík a 5dní vynechání a pak přišlo tohle.stalo se mi to dvakrát ted se nesnažíme a čekám jaká přijde ms.jestli zas tak hrozná tak se spíše jedná o rozhozený cyklus než o tady tohle.

doli1
autor
3. únor 2009

fakt nevim proto bych chtěla vidět jak to probihá u jiných

adellaide03
3. únor 2009

Jo bohužel se to prý stává. Některé mimi odejde samo práve s MS a některé se přestane vyvíjet, ale neodejde prý je to docela velké procento a je to proto, že by prý mělo mít nějakou genetickou vadu tak nevím. Mě se to teda stalo jen jednou. Jo a při tom co se to stalo jsem nejdřív špinila, pak to bylo OK doktor říkal ať jsem opatrná, že se to stává, ale nic víc se nedělo no a pak jak jsem krávcela tak to byla bolest daleko větší než při MS a dost silná. A kdy máš teď dpstat MS?

strouzek
3. únor 2009

doli takových případů je tu na koníku plno, mě se to stalo taky, na testech slabé // a pak mrcha, říká se tomu chemický potrat a doktor říkal že takhle končí každé druhé oplodněné vajíčko a prý nemáme testit dopředu a pak nervačit a jediný na co snad dávat pozor je na vyživení sliznice, stačí pít kontryhel a nebo ať ti dr. nasadí něco na udržení, určitě bych to nebrala jako tragedii, většinou to neřeší ani doktor protože se říká že tohle v životě potká každou ženu a ne jenom jednou,vajíčko zanikne dřív než se usadí a to z různých příčin.

jiná věc ovšem je zda si opravdu byla těhu protože i tohle se mi stalo měla jsem 2 pozitivní testy v měsíci kdy sex ani nebyl, protože mám pocit že některé druhy testů ukazují čárky snad i chlapovi 🙄 mě ten falešný výsledek ukázali značky hcq strip a 7 days

doli1
autor
3. únor 2009

13 února zrovna ted mi proběhla ovulka.měla jsem nutkání pěkně zadělávat ale vydržela jsem to.jj taky jsem slyšela že je to tim že to mimi by bylo špatný.je fakt lepší at to odejde hned než pak později

doli1
autor
3. únor 2009

já už to podruhé taky netestila.vim že je to normální ale přesto nevim proč se tostalo dvakrát za sebou.jak budu mít ted ms tak to aspon s dr proberu at mám klid na duši

doli1
autor
3. únor 2009

best 2 ta to snad ukáže i chlapovi.je to fakt blbí testík

strouzek
3. únor 2009

no mě to třeba nepoučilo a testuju dopředu ale už to beru s rezervou, k nidaci (uložení vajíčka) dochází zhruba kolem toho 10 dpo a tak když se testuje někdy kolem té doby a na testíku jsou slabounké čárky je nutno to brát z rezevou , většinou jak už čárky sílí a překoná se třeba to období 16 dnů po ovulaci a víc tak už je na tohle téma vyhráno, to už by prý mělo být vajíčko chytlé a už by neměl hrozit chemický potrat. věc je ale jiná že pak hrozí jiné potraty (samovolné a nebo zamklé) ale to už je jiné téma

doli1
autor
3. únor 2009

díky holky za rady.jsem ráda že v tom nejsem sama a potvrzení že je to dá se říct normální vážně uklidnuje.kantryheloví čaj už piji tak snad zabere

strouzek
3. únor 2009

doli určitě to zamrzí ale zase víte že jste plodní a příští měsíc to vyjde. radši dřív než později, já zažila zamklý potrat ve 12 tt takže tohle už beru s "úsměvem". nemusí se na revizi prostě snaženíčko jde dál a jen chce podchytit tu sliznici aby mělo mimčo peřinku 😉

doli1
autor
3. únor 2009

zamklý potrat je horší to je jasný a i se musí nějaký čásek čekat než se může začít znova.tohle je proti tomu nic.