Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

niikkyy
4. únor 2008

sluni no rajskou bych si dala!!! 😵 😵 😵 mňam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tanity já měla termín 17.8. 😅

tanity
4. únor 2008

vidis to...niikkyy...nam vychadzal termin na den, ked smom porodila Adamka...presne....tak som si vravela, ze tentoraz je to dobry datum a vsetko bude dobre a ze o jedno dietatko sme prisli, no v ten den najdeme stastie v druhom babatku....august je mi osudny...skoro vzdy mi ten august priniesol nieco nedobre, az na tu nasu uzasnu svadbu a svadobnu cestu....

tanity
4. únor 2008

asi si ten den budeme pripominat dlho, vsak niikkyy?

niikkyy
4. únor 2008

tanity to budem ☹ 😔

sluninka
autor
4. únor 2008

tedá já chci dovolenou 😖 jsem v práci 7h a už jsem na prášky 🙄

niikkyy
4. únor 2008

sluni vydrž zlato ještě chvilku a jdeš domůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!

Já v práci nemá net,to umřu ☹

sluninka
autor
4. únor 2008

niky..než Tě dr pošle do práce tak budeš už zase těhu,tak klíííd 😉

niikkyy
4. únor 2008

no to nevím,v březnu těhu ještě nebudu ☹

niikkyy
4. únor 2008

to budu ještě v 6ti nedělí ☹ 😠

tanity
4. únor 2008

niikkyy, nejak tomu nechapem, 6ti nedeli ja len po porodu, tak aj ty si musela rodit?......

niikkyy
4. únor 2008

ne ne nerodila,ale i po potratu máš 6ti nedělí

tanity
4. únor 2008

to som nevedela, niikkyy....vies, ked sa nam to stalo poprve, ked som musela rodit, tak mi vraveli, ze je to 6to nedelie, a ze na kontrolu az po 6 tyzdnoch a tak podobne, ale teraz mi lekar vravel, ze na kontrolu uz za 3 tyzdne a ze mam fungovat ako normalna zena....srandista, nie? ze vraj normalna zena....tiez som na PN zatial len do tych 3 tyzdnoch.........ale ved to je jedno, aj tak nemozeme tak skoro snazilkovat...

sluninka
autor
4. únor 2008

no a já blbec jsem šla do práce 😖

tanity
4. únor 2008

a to hned sluni?

sluninka
autor
4. únor 2008

tanity.... ve støedu jsem byla na revizi a dnes je pondìlí, tzn. po 5dnech a strááášnì bych spala 😔

tanity
4. únor 2008

sluni, to je taaaak strasne kratko po.....moja, to si mohla este ostat doma a pospat si trosku, ved telo sa vycerpalo. A mozno by si este mohla k lekarovi, ze si predsa len chces oddychnut po tom, co sa ti stalo....

niikkyy
4. únor 2008

no mě říkal že nesmím sport,sex,nic tahat atd!!!!!
mám 6ti nedělí!jako po porodu!!!!!!!
chci být doma co nejdéle to půjde!!!no a 6ti nedělí odpadne a konečně hupsnu na manžu 😀

sluninka
autor
4. únor 2008

tanity..chtěl mě nechat doma,ale nechtěla jsem PN,protože to jsou teď hrozný částky,bych zase byla bez peněz 😅

tanity
4. únor 2008

aj mne vraveli, ze telesny klud a setrenie...no a na ten sex 😉 to ze vraj mozeme po 2 tyzdnoch na co ja ze AZ??? a on, no mozete aj skor, ale s kondomom, nech sa predide infekcii.....kosilku neeeeeeeeeeee!!
Takze presli 2 tyzdne a vcera som mala strasne eroticky sen, takze sme aspon "rucne-strucne" ponacvicovali, na "styk" sa este necitim....ved ani ked som bola tehu, tak sme pre sitotu v tom 1.trimestri abstinovali a teraz je tomu uz je 3 mesiace!! Strasne!!
No viem, ze to bude psycho po prve....po prvom potrate sme az po 6tonedeli, asi tak na ten 7mi tyzden a velmi som plakala....proste psycho....mam depku, ze moje telo zradilo a preto ho teraz nemam rada....vravim vam, psycho
😎

niikkyy
4. únor 2008

no nám to zakázali a taky jak mi bylo zle tak celý těhu skoro nic 😅
já jdu na kontrolu už ve středu!!týden PO přesně!!nevím co uvidí,ale chce mi udělat UTZ!!Tak aspoň mě bude hlídat!Jen mám strach,z toho vnitřního UTZ 😅 au

sluninka
autor
4. únor 2008

heleďte zjistím teď kdy mám ovulku? Když jsem měla MS naposledy v prosinci změnilo se to po zákroku? Nebo je to pořád stejný? 😒

tanity
4. únor 2008

nemaj strach niikkyy, myslim, ze po tom, co si zazila uz z tychto veci strach nemusis mat....ja si satle hovorim, zazila som aj horsie veci, tak toto prekonam lavou zadnou....vnutorny uzv mi este nikdy nerobili, ale ze vraj je to skor smiesne nez vazne! ved to tam nanho nanesu "cepicku" a nageluju a ide sa....do lesa! (inak, u mna teraz do dzungle skor, som sa nejak opustila a nestaram sa o .....iste veci...... 😉 😉 😉 )...........ale dnes to zmenim!! 😀

sluninka
autor
4. únor 2008

😀 prej džungle 😀

niikkyy
4. únor 2008

tanity 😀 😀 džungli jsem měla taky 😀 😀 😀 al už nemám,ale taky musím udělat upravu!!
Tobě nikdy nedělali vnitřní UTZ??a jak ti potvrdili těhu?? 😲

Sluni to taky nevím,já jí měla v půlce cyklu,tak snad to tak i zůstalo!!

tanity
4. únor 2008

sluni asi to bude stejny...neviem....
No, niikkyy...k tomu uzv, prve tehotenstvo sme prezivali v Londyne a to neviem, ci to poznate, ako to bezi tam....ka-ta-stro-fa....je tam vela pacientok, takze sa na prvy uzv dostanete strasne neskoro....my sme mali termin na 19tt!!!!! no bola som tam a moje napnute nervy a rozburene hormony sposobili, ze som sa rozrevala a tak mi hned dali termin na 15tt.........aj tak neskoro, ale skor nez niekto iny 😵 a to sme nase malinke videli uplne nadherne uz ako male babatko...ta fotka je tak dokonala...len ta nam zostala...no a v 15tt sa uz vnutorny nerobi.
Teraz pri druhom mi uz tu na Slovensku lekar robil len vonkajsi a normalne sme tam videli najprv len bublinku, o 2 tyzdne vsak uz aj babatko a srdiecko....aj to len vonkajsim....mozno mal kvalitnejsi uzv! 😀

niikkyy
4. únor 2008

aha tak to jo!!to je celkem mazec teda 😖

sluninka
autor
4. únor 2008

tak to byl dobrej utz 😒

tanity
4. únor 2008

sluni, som strasne rada, ze si zalozila tuto temu...v tych uz existujucich to nebolo ono.... 😅 😵 🙂
myslim, ze pomaly budem musiet aj koncit, dievcatka....musim tu hlavu umyt a postarat sa o "dzangl"...zajtra ideme s manzelikom na "vylet"...ide uz aj na pohovor do Bratislavy, tak pojdem s nim a spojime prijemne s uzitocnym...niikkyy, to ty si pisala, ze tvoj manzel dava vypoved??

niikkyy
4. únor 2008

jdu nahodit obličej a zakrýt bedáky a jedem na navstevu!!

tak zatim pa holky moje a pusu na delohu 😅 😀 at se rychleji hodí a druhou na srdícko 😵 😅

tanity
4. únor 2008

tak dievcata, zasa dopovidani 😉 🙂 🙂 som rada, ze som sa s vami zoznamila a tesim sa opat, ked si pokecame. Zatial sa opatrujte a skusme hlavne mysliet pozitivne....bude dobre!! Papa a hezky vecer 😵