Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Opožděná ms a sněhobílé TT

s_elianna
4. srp 2018

Zdravím a moc prosím o vaše zkušenosti nebo rady.
Dnes jsem 29 DC, zároveň cca 15dpo (podle kalendáře, ale ze zkušenosti s ovu testy dělané v minulosti, mám ovu o pár dní později).
Poporvé v životě je ms opožděná už o 3 dny (normální je pro mě cykl 25-26dnů).
Čtvrtý den mám strašně zvláštní pocity v podbřišku, chvíli mě bolí jako kdyby měla přijít ms, chvíli mě píchá zprava nebo zleva, potom nic, potom zase celoplošně tlak, pořád takový pocit mokra tam dole.
Máte s něčím podobným zkušenost? Myslíte, že můžu doufat v těhotenství?
Mamatest 10 i digitální Cleaublue neukázal nic, může to být tím, že je ještě brzy i když den očekávané ms už je za mnou?

Předem děkuji za jakékoliv komentáře. 🙏

pavlabrucm
4. srp 2018

Myslím si, že se moc hlídáš a čekáš kde tě píchne.. Asi se snažíš otěhotnět co jsem pochopila. Chápu jaké to je... já čekla 3 roky a ani jeden náznak jsem neměla, že bych byla těhotná... Nejhorší je pořád se hlídat myslím si, že to neslyšíš poprvé nehlídat se ale je to pravda. Přeju hodně štěstí ať jsou brzo // 🙂

tycinkatwix
4. srp 2018

Zdravím. Můžu napsat zkušenost, kterou jsem si teď prošla. Já jsem si dělala test 4 dny od zpoždění MS, a dvě čárky 😊😊 ... Podbřišek mě bolelo úplně lehce, vím, že je to normální. Bohužel ... Den na to MS přišla a čárka mi zmizela. Zítra doktor .. 😞 určitě těhu být můžeš 😊 bolely mě prsa, podbříšek, a smrděla mi voda z kohoutku 😃 Ještě zkus chviličku vydržet a pak další testík 😊 držím palce!!! 🤗

simanov
4. srp 2018

@s_elianna mám to vše přesne jak píšeš Ty...ms mi meska zítra druhým dnem,též digital a jiný test negativní,předtím duch na testu,též doufám v těhotenství...držím Ti palce... Myslím,že to ještě trhu být může....

simanov
5. srp 2018

Tak ráno jsem to dostala

s_elianna
autor
5. srp 2018

Tak já večer strašný bolesti, ráno na testu duch a pak se mi to taky spustilo:( No nic, tak snad příště, držím palce.
@simanov

tycinkatwix
5. srp 2018

Taky holky držím palce 😊 ... Mě se taky čárka ztratila hned po MS, byla jsem zklamaná ale aspoň vidím, že po 4 měsících snažení nám to jde, takže nezoufáme a zkoušíme dál 😊

Sem začni psát odpověď...

Odešli