Otěhotnění po prodělání covidu. Zadařilo se? Mělo to vliv na zdravý průběh?

21. únor 2021

Dobry den, chci se zeptat zda tu ma.nejaka maminka zkusenost po prodelabi covidu. Nakazila jsem se asi pred 4 tydny, me jiz je dobre, muzi se covid projevil asi pred 14 dny, jiz se zotavuje ale porad je trochu unaveny. Chteli jsme se tento mesic pokusit o miminko, mate prosim nekdo zkusenost, zda se zadarilo, a nemelo to vliv na zdravy prubeh tehotenstvi? Mockrat dekuji, anonym, nechci zatim oficialne rikat ze se snazime🙂

adelakasova
21. únor 2021

úplně v pohodě pokud už vám oběma je dobře 🙂 já prodělala covid v září, na testech nebyla ale manžel, jeho bratr a rodiče byli pozitivní takže není pochyb že jsem ho také měla a v listopadu jsem otěhotněla ani jsme se nějak extra nesnažili 🙂

mamikry
21. únor 2021

Kamaradka covid prodelala na podzim, lehci formu, otehotnela hned a tehotenstvi ji nasledne zamlklo, ale souvislost s covidem to mit nemusi, tezko rict.

vikinkav
21. únor 2021

Ja mela covid a 2 dny pote zjistila ze jsem tehotna, zatim vse v pohode, i Dr rikala ze zadne studie neprokazaly nejake potize v souvislosti s covidem

rosa106
21. únor 2021

Otěhotněla jsem jako covid pozitivní, manzel byl též pozitivní, takže na tohle to asi úplně vliv nemá 🙃 hodně štěstí 🍀

monii007
21. únor 2021

Co se tebe tyce je to v pohode, co se ale muže mohlo dotknout, jsou spermie. Rekli nam to na ivf klinice v Olomouci. Asi 3 mesice trva, nez se dostanou, snad, dk normálu. Samozřejmě muze a nemusi. Z jejich studií to tak ale vyplývá. Každopádně drzim palecky, at se zadari co nejdříve 😉

ruzova_pastelka
21. únor 2021

Manžel ho měl určitě, já pravděpodobně. V tom cyklu jsem otěhotněla (prodělala jsem ho mezi ovulací a pozitivním tt). Byli jsme téměř bez příznaků. Zjištěno až zpětně z protilátek. Teď jsem ve 20 tt a zatím je vše naprosto v pořádku.

huggieska
23. únor 2021

@mamikry Já mám bohužel stejnou zkušenost.