• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otehotnění při injekcích na úpravu menzesu. Jde to?

29. srpna 2007 
Ahoj chtela bych se zeptat jestli nekdo nevite zda bych mohla otehotnet i kdyz nemam pravidelnou MZ a ted sem zacala brat injekce na upravu.Nevim jestli cekat az se cyklus upravi po case nebo uz muzu normalne hned otehotnet a jestli treba injekce nejak neskodi aby se plod uchytil??Zeptala bych se i sveho lekare ale jdu tam az za tri tydny na dalsi injekci!Diky :slight_smile:
22. srp 2007 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:astonished: :confused:
23. srp 2007 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak toto by mě taky zajímalo. Já jen vím, že pokud by si byla těhotná, tak injekce ti neuškodí.
27. srp 2007 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj holky,mě se stalo minulý rok, že mi dali injekci na vyvolání MS a pokud jsem pak dobře počítala "podařilo" se nám v den injekce miminko - no ale nevydrželo. Bůhví, co to mohlo způsobit.
27. srp 2007 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem dostala injekci, když už sem byla těhotná, ale nebylo to ještě vidět na UZ a bylo mi řečeno, že jestli jsem těhotná, tak ta injekce to těhotenství podpoří. No podpořilo :grinning:
27. srp 2007 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže se otěhotnět dá i když nemám pravidelnou menstruaci? Jsem 3 měsíce bez antikoncepce. První byla předpisová, druhá přišla 39. DC a teď jsem 43. DC a pořád nic. Těhotenský test byl negativní. Myslela jsem, že když není menstruace tak ani ovulace. Nevím si rady.
27. srp 2007 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tím, že nevím kdy menstruace přijde, tak nevím kdy zkusit použít ovulační testy.
27. srp 2007 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JA jsem napriklad mela po vynechani HA zpozdeni poprve 47 dni a ted pred tou injekci 55 dni,min.tyden jsem to dostala,ale mela jsem to jen 3 dny a od te doby me porad boli podbrisek jako bych to mela zno¨vu dostat.Jsem porad precitlivela,chce se mi sem tam brecet,ale nevim cim to muze byt??Je mozne ze jsem tehotna a jeste to nebylo poznat,jelikoz mi delal doktor test jen na sklicku a ne podle krve,anebo mam nejakou poruchu,nebo srusty nebo uz vazne nevim co se deje a docela me to uz stve ze nevim kdy muzu otehotnet.Asi zmenim lekare tenhle nic nevi a neporadi.Pokud to pobolivani neprejde pujdu tam bez objednani abych neco nezameskala.NA normalni kontrolu mam jit v zari,ale asi to risknu driv,nebo se ztoho uz zblaznim ze nevim co se deje???
28. srp 2007 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jen napíšu,co se stalo mi. Po druhém těhotenství jsem chodila na injekci, protože jsem menstruaci nedostávala. Měla jsem pak i antikoncepční tělísko. No a když jsem si šla zas na injekci,dr se mě ptá, tak co Vás trápí, já s úsměvem, že si jdu zas na injekci, on já se ještě na Vás podívám, pak se divně zatvářil, pojďte ještě na UZV a pak mi řekl, že jsem v 2 měsíci..Šoky tedy pořádné!!! Nechali jsme si to, takže máme tři děti a po 9letech čekáme další, ale celkem plánovaně.. :wink:
29. srp 2007 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek