Otěhotnění s nadváhou/obezitou. Komu se podařilo?

31. kvě 2023

Holky, je tu někdo, komu se podařilo otěhotnět s nadváhou, nebo už i lehkou obezitou? Všichni mě straší, že neotěhotním, mám bmi nad 30, jsem prostě vysoká a trochu při těle, ale nic hrozného, řekla bych, snažíme se skoro rok a ovulaci mám, tak nevím, jestli to tedy znamená, že otěhotnět mohu? 😁 děkuji za odpovědi

zmrzlinka
31. kvě 2023

Otěhotněla jsem vždy na první pokus.Obezitu mám.Takze možné to je.... držím palce ♥️

kakba
31. kvě 2023

Nemyslim si, ze obezita ma na to vliv. Proste to jde nebo ne.

pampeliska1313
31. kvě 2023

Jsem obézní. Predtim “jen” nadváha. Otěhotněla jsem. Ale snažila jsem se dobře jist a cvičila.

lencaa11
31. kvě 2023

Pokud to není extrémní obezita tak bych se tehotenstvi nebála

squezy
31. kvě 2023

Jde to. Ale pokud se snažíte rok, možná bych se nechala vyšetřit, záleží tedy na věku. Ale minimálně bych si nechala ověřit tu ovulaci a u partnera spermio, za to nic nedáte.

hezz17
31. kvě 2023

@kakba obezita rozhodne vliv ma.
Neni to samozrejme nemozne, ale sance se snizuji, ovsem pokud ovulaci mas, tak bys otehotnet mohla.

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
31. kvě 2023

Děkuji moc za odpovědi všem, ovulaci mám potvrzenou dr, všechny krevní testy taky v pořádku, je mi 24, takže žádný vysoký věk, doufám, že to opravdu přijde do toho roka, mám ještě chvíli čas 😇 uklidnili jste mě ☺️ já se fakt snažím jíst normálně, zdravěji, celkově tak žít, nejsem ráda, že tu nadváhu mám, ale zhubnout se mi opakovaně nedaří 😁omlouvám se, kdyby tu byla zpráva dvakrát, nějak mi blbne internet 😁

volfikovi
31. kvě 2023

Jde to ☺️ jen to trvalo 7 let. Prostě nebyl asi nakloněn osud. Pak sem zhubla 10 kg a i pořád přes velkou nadváhu se zadařilo.. Moc držím palce.

snahnah
31. kvě 2023

S BMI 31,5 jsem otěhotněla na první pokus. 34 let, 3. dítě.

rnika
31. kvě 2023

Nadvahu mám téměř cely život. Každý kg co se mi povede dostat dolu je vydrenej. Po dětech mi postupně zůstaly kg navíc. Děti mám4,takže u me váha problém s otěhotněním nedělala.

orangutan123
31. kvě 2023

Jsem morbidně obézní, po prvním dítěti to šlo chvilku dolů, pak najednou hódně nahoru a teď jsem těhotná ani nevím jak znovu 😀 Malej oslavil teprve před pár dny rok a o něj sme se snažili cca půl roku. Pyšná na svou váhu nejsem, ale ať zkouším co zkouším tak zhubnu max pár kg a po chvilce i při dodržování toho při čem sem zhubla naberu

autor
31. kvě 2023

@orangutan123 mám to úplně stejně s tou váhou, jako ty ! Tak to je ale super, že to jde 🙈 tak ať je vše v pořádku

orangutan123
31. kvě 2023

Taktéž přeju ať se brzo zadaří 😊