Ovitrelle a sílící ovulační test. Jak je to možné?

rejzekl
27. srp 2021

Ahoj 😏 jdu s dotazem
V úterý jsem si pichla 250. Ovitrelle a druhý den zkoušela ovulační test,že budu kontrolovat za jak dlouho začne slábnout. Z extrémně pozitivního testu,byl po dvou dnech test o jehož pozitivite už jsem maličko pochybovala. Čárka krapet zeslábla a clearblue ovulační negativní. ( 3 hodiky jsem nepila ani nešla na WC) dneska ale druhá čárka opět extrémně silná a clearblue pozitivní... Jak je to možný ? Já to fakt nechápu 🤦

kocila
27. srp 2021

@rejzekl ovitrelle bohuzel zkresluje jak ovulacni,tak pozitvni test,protoze obsahuje HCG,s ovitrellem se bohuzel na testy spolehat neda..jak velky folikul jsi mela pri aplikaci ovitrelle,jinak injekce je casova,tzn.ze vetsinou k ovulaci dojedo po 36hod po aplikaci,kdyz je velikost folikulu spravna,takze,nejlepe je snazeni druhy den a pak jeste aspon 2dny…testovat tehu test nejdrive za 12dnu po aplikaci , ovitrelle se drzi v tele dlouho a tim padem muze ukazat pri brzkem testovani pozitivni test i bez tehotenstvi..

rejzekl
autor
27. srp 2021

@kocila děkuji. Tohle všechno vím :D mám ho každý cyklus 🙂 ale ptala jsem se,jak je možné,že začnou testy slábnout a během jednoho dne zase takhle narostou ? 🤷 Když už jednou slábne,tak by měl slábnout dál,ne ? Koncentrace v těle se jentak přeci nezvýší ? 🤷 Folikul 19 každý měsíc téměř stejně ☺️ jinak mě se ovitrelle v těle nedrží nikdy déle jak osm dní 🤷

anpineapple
27. srp 2021

@rejzekl Tak se treba zadarilo ne?😊 to je divny, ze by to jinak takhle kolísalo, kdyz uz to jednou klesne.

kocila
27. srp 2021

@rejzekl protoze hcg z ovitrelle v tele ruzne kolísa + urcite se zvysuje LH hormon s blizici se ovulaci…

katule1990
27. srp 2021

@rejzekl Absolutně nechápu, k čemu je dělání ovulačních testů po píchnutí Ovitrelle. Je to lék, který načasuje ovulaci na cca 36 hodin po aplikaci, takže testování je k ničemu. Hladiny hormonů prostě můžou trochu kolísat, moč může být různě naředěná atd. Těhotenství by po 1-2 dnech po ovulaci test určitě nezachytil.

rejzekl
autor
28. srp 2021

@katule1990 dělám to každý měsíc,protože mi vždycky ukážou,jak hladina klesá a když klesat začne tak už většinou nezesilí. Vím že je nemožné zachytit těhotenství 2 dny po ovulaci 😏 takže vůbec netestuju kvůli ovulaci ☺️ ale díky za radu

rejzekl
autor
28. srp 2021

@kocila to jsem právě potřebovala slyšet. Všude jsem se právě dočetla že nekolísá,proto mě to rozhodilo. Já se spíš lekla jestli jsme ji nepichli brzo nebo něco.. díky ☺️

lilian2111
28. srp 2021

@rejzekl kolísá a fest. Mě kolísal i na tt do 13dpo. Bacha na to.

rejzekl
autor
28. srp 2021

@lilian2111 testovat budu stoprocentně až po 14 dnech,je mi jasný že dřív to cenu fakt nemá. Jen mě zaskočilo že jsem tenhle měsíc ovulaci fyzicky vůbec necítila kór po ovitrelle. Snad došla jak měla

lilian2111
28. srp 2021

@rejzekl No, stát se může, taky mi parkrat nedošla ani po ovitrelle. Ale držím palce 🍀🍀

rejzekl
autor
28. srp 2021

@lilian2111 moc díky ❤️

rejzekl
autor
28. srp 2021

@kocila každopádně je divný,že by ovulace od ovitrelle přišla po 5 dnech přece 🤷

tasimia
28. srp 2021

@rejzekl výjimečně se to stát může, četla jsem to na jedné diskuzi 🙂. Mozna to dohledaš.

rejzekl
autor
28. srp 2021

@tasimia jakože nepřijde,nebo že přijde později ..? 🙂

tasimia
28. srp 2021

@rejzekl no ze přišla pozdeji, proto ti ten test kolísá

kocila
29. srp 2021

@rejzekl ono ale neni vubec zaruka,ze jsi ovulovala po 36hod,jako ovitrelle pomaha s ovulaci,ale nazaruci ji,takze anoi,ovulace mohla probehnout treba az za 3-4dny anebo vubec…