Ovitrelle. Jaká je pravděpodobnost, že by po ní neproběhla ovulace?

vandand
21. bře 2021

Jaká je pravděpodobnost, ze by po ovitrelle neproběhla ovulace?
Píchala jsem když už měl něco malinko pres 20mm. Pátek pichnuto, bolest podbrisku, sobota ráno nic a odpoledne začala zas bolest na pravem vajecniku, tak jsem si rikala super, už bude pak po ovulaci, jenže dnes ráno zase bez bolesti a teď odpoledne po obědě zase bolest. Je možné ze by neprasknul? Nebo ze by to už byly jen nějaké opakované bolesti po ovulaci?

petulles
21. bře 2021

Měla jsem ovitrelle 2x a bolesti jsem měla až do ms, je to i v příbalovém letáku, že nežádoucí účinky bolest břicha.. takže to může být spíš to 🙂

vandand
autor
21. bře 2021

@petulles hledám blbosti, tam kde nejsou, zase😀😬 díky za uklidnění. Já měla ovitrelle naposled tak půl roku zpět, ne-li víc, tak jsem už pribalak nečetla a nepamatuju si ze bych bolesti měla, tak mě to nenapadlo. Děkuji 😊

kvetuska145
21. bře 2021

@vandand taky jsem mela bolesti nebo spis v pichani v podbrisku pred injekci, po a az do ms🙂 myslim si, ze je to vedlejsi ucinek a je to normalni🥰

vandand
autor
21. bře 2021

@kvetuska145 uff, tak snad v tom hledam zbytečnosti a zbytečně si privolavam cystu a kdesicosi 😀 zajímavý ze ráno vždycky nic a až odpoledne jsou bolesti. Před chvíli jsem rychle vstala a úplně mě rizlo tam kde měl být folikul. Tak teď dlouhé čekání..😀

kvetuska145
21. bře 2021

@vandand je pravda ze potom mne nasel dr cystu, ale do 14 dnu zmizela 🙂 rekl mne, ze po aplikaci se mam chovat jak tehotna a zbytecne netahat nic tezkeho. Jako nakup vylozit a nalozit to jo, ale ja delala normalni veci, i jsem bruslila a vsechno bylo v pohode🥰 potom akorat rikal jak ji nasel vic odpocivat a zmizela.☺️

vandand
autor
22. bře 2021

@kvetuska145 ale když si měla cystu, tak ovitrelle nezafungoval a folikul neprasknul, nebo? 🤔

kvetuska145
22. bře 2021

@vandand Když jsem dostala injekci, tak tam žádná cysta nebyla. Po 14 dnech jsem zjistila, že jsem konečně po dvou letech těhotná, takže folikul prasknul a vše zafungovalo, byla to moje první zkušenost s ovitrellem, pak jsem šla za týden v 5tt na utz a viděl tam váček a na druhé straně cystu 7cm. Musela jsem se víc hlídat a odpočívat. Potom za dalších 14 dní v 7tt už tam nebyla. 🙂 A celou dobu jsem mela píchání v podbříšku, až než jsem to měla dostat a bolelo mně i tak bricho, myslela jsem si, že to nevyšlo, ale měly přijít kamrádky, tak jsem si udělala test, jestli mužu pit no a bylo to tam. 🙂

vandand
autor
22. bře 2021

@kvetuska145 jo takhle, až později byla cysta. Tak to jsi měla super 🙏🏼🤞🏼🍀😊

kvetuska145
22. bře 2021

@vandand Možná se mi udělala tou stimulací, mela jsem vše po prvé clostík injkekce atd.. Ale měla jsem ze začátku strach, ale dr říkal, že ty cysty se dělají hodně ženám a většinou se jenom sledují a zmizí. Tak budu držet palce 🍀 ❤