Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ovu test. Míváte pozitivní stejně silně i více dní?

16. led 2021

Holky míváte ovu test pozitivní stejně silně i více dní?

kocila
16. led 2021

Ne,pouze jeden den..

autor
16. led 2021

@kocila děkuji

lachtanice86
16. led 2021

Ne

autor
16. led 2021
inah91
16. led 2021

já to tak měla občas...ale často se mi to stávalo u no name testů za levno, ty jsem pak zrušila a dělala pouze Dr.Max 🙂

tasimia
16. led 2021

Měla jsem občas i na druhý den a dělal mi to Dr.Max asi jsem koupila nějaké špatné.

michaelarousova
16. led 2021

Ja to jednou mela takle..ale uplne stejne silne nebyly☺️

tasimia
16. led 2021

@michaelarousova joo, tak nějak podobně jsem to měla ja, akorát me se zdálo, že jsou stejne.. A pak na třetí den bum úplně slabší čárka.

michaelarousova
16. led 2021

@tasimia me se to stalo ale opravdu jen jeden mesic☺️Pak uz normalne jeden den pozitivni ☺️

autor
16. led 2021

@inah91 já dělám dr. Max

autor
16. led 2021

@tasimia já je měla včera ráno v poledne a večer a dnes ráno všechny stejně. Uvidím co bude dnes v poledne a navečer.

inah91
16. led 2021

a k čemu to je dělat 3krát denně? Prostě když byl včera pozitivní, tak byl pozitivní, dnes uděláš jeden a uvidíš jestli zeslábne, tak je jasno.... myslím, že hrotit tu ovulaci takhle na hodinu až minutu mi přijde zbytečné a zcestné - protože nechápu smysl? že ráno dáte sex, odpoledne, a radši i večer? to nepomůže 😀 nerozumím tomu, no....já dělala vždy jednou denně ve stejný čas - cca 10dopo, druhá moč..... s bohatě to stačilo - a věř, že jsem testy dělala tak 3 roky....

kocila
16. led 2021

Staci delat 1xdenne ve stejny cas