Ovu test. Míváte pozitivní stejně silně i více dní?

16. led 2021

Holky míváte ovu test pozitivní stejně silně i více dní?

kocila
16. led 2021

Ne,pouze jeden den..

autor
16. led 2021

@kocila děkuji

lachtanice86
16. led 2021

Ne

autor
16. led 2021
inah91
16. led 2021

já to tak měla občas...ale často se mi to stávalo u no name testů za levno, ty jsem pak zrušila a dělala pouze Dr.Max 🙂

tasimia
16. led 2021

Měla jsem občas i na druhý den a dělal mi to Dr.Max asi jsem koupila nějaké špatné.

michaelarousova
16. led 2021

Ja to jednou mela takle..ale uplne stejne silne nebyly☺️

tasimia
16. led 2021

@michaelarousova joo, tak nějak podobně jsem to měla ja, akorát me se zdálo, že jsou stejne.. A pak na třetí den bum úplně slabší čárka.

michaelarousova
16. led 2021

@tasimia me se to stalo ale opravdu jen jeden mesic☺️Pak uz normalne jeden den pozitivni ☺️

autor
16. led 2021

@inah91 já dělám dr. Max

autor
16. led 2021

@tasimia já je měla včera ráno v poledne a večer a dnes ráno všechny stejně. Uvidím co bude dnes v poledne a navečer.

inah91
16. led 2021

a k čemu to je dělat 3krát denně? Prostě když byl včera pozitivní, tak byl pozitivní, dnes uděláš jeden a uvidíš jestli zeslábne, tak je jasno.... myslím, že hrotit tu ovulaci takhle na hodinu až minutu mi přijde zbytečné a zcestné - protože nechápu smysl? že ráno dáte sex, odpoledne, a radši i večer? to nepomůže 😀 nerozumím tomu, no....já dělala vždy jednou denně ve stejný čas - cca 10dopo, druhá moč..... s bohatě to stačilo - a věř, že jsem testy dělala tak 3 roky....

kocila
16. led 2021

Staci delat 1xdenne ve stejny cas

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru