Ovu test. Myslíte, že je už pozitivní?

kristyna2002
3. led 2021

Holky přítel mi šel koupit nové ovu testy
Gs ovultest 3v1
Podle návodu první čárka kontrolní
A druhá testovací
Mám ho brát jako pozitivní ??tuhle značku skousim poprvé děkuji za rady 😀
První testy na Fotce jsou dělane testy dr.max
včera
na druhé Fotce test dělaný dnes Gs ovultest

kristyna2002
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kristyna2002
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ema90
7. led 2021

@kristyna2002
Za 1. Nemam deti, jsem tehotna a dokud se nenarodi zdrave a v poradku, tak nikdy neni v tehotenstvi jistota.
Za 2. Tvrdila jste, ze jste zdrava a najednou se k nepravidelne/ nebo nekvalitni ovulaci pridala obracena deloha.
O tom nic nevim, takze tu nebudu sirit nejaky bludy.
Za 3. Nic z toho nemeni nic na tom, ze nejenom v tomhle prispevku vam bylo vysvetleno jak vypada pozitivni ovulacni test.
Za 4. Jak vite, ktera z tech ovulaci je slaba a ktera silna?
Pisete strasne zmatene, dodavate docela dulezity informace postupne a je to celkem tezky se ve vasem zdravotnim stavu tedy vyznat 🤷🏼‍♀️
Za 5. Pokud mate problem s ovulaci, proc nedochazite ke svemu gynekologovi, ktery by vas sledoval a urcil tak, zda-li ovulace zrovna dany mesic probiha nebo jestli se aspon blizi?
Za 6. Jestli jste navstivili reprodukcni centrum a podstoupili umele oplodneni, tak prece TOHLE VSECHNO musite vedet. A nepovazujte se za zdravou, kdyz mate ovulaci s prominutim uplne v hajzlu. Ovulace je zaklad, tudiz mate problem a zdrava nejste.

Tech bodu bych mohla vypsat jeste x dalsich.
Nicmene proste stale nechapu vase dotazy, na ktere uz bylo odpovezeno (nejen v tehle diskuzi, mela jste zalozenou i dalsi).
Strasne se v tom placate a tak touzite otehotnet, ze se vubec nedivim, ze to nejde a ani nepujde, dokud znovu nenavstivite gynekologa, ktery vasi ovulaci rozpozna a pokud nerozpozna, tak sup znova do centra asistovane reprodukce.
Tady ani na jinem foru vam nikdo nepomuze.

leeeeeena
8. led 2021

Také zkouším ovu testy a zda se že síli🤷‍♀️

leeeeeena
9. led 2021

@kristyna2002 já to mám teď takto a myslím že u mě to každý den sílí 😍