Ovulace 2 dny před MS. Je to možné?

byra
8. čer 2020

Je možné mít ovulaci 2 dny před MS? Cyklus mám pravidelný 30 dní, většinou jako hodinky. Minulé pondělí jsem byla na kontrole a mudr. říká, že zítra nebo ve středu bude ovulace, že vidí zralá vajíčka 😨...jenže MS přišla už v pátek, tj. 2 dny po ovulaci. Krvácení trvalo 4 dny a pak další 3 jsem špinila (hnědo růžová)... Překvapilo mě to. Nechráněný sex byl ve středu a v sobotu. Jde to posunout zase "zpět" do poloviny cyklu např. pitím čaje z kontryhele?

cherie24
8. čer 2020

Mě moje dr řekla, že MS je vždy 2 týdny po ovulaci. Já si podle toho hlídala, kdy to dostanu, protože jsem to měla fakt hodně nepravidelně. Bylo to přesné jak hodinky teda. Vždy když mě píchalo v boku (vždy na střídacku), tak 14 dní na to jsem to dostala bez ohledu na to kdy byla poslední MS.

blondynka400
8. čer 2020

@cherie24 určitě to není vždy. Je to za ideálního stavu

@byra bohužel to možné je. "Normální" to ale moc není. Velmi krátká luteální fáze pak obvykle brání otěhotnění

byra
autor
9. čer 2020

No mě to právě hooodně překvapilo, protože poslední rok mám cyklus jako hodinky, na den. Miminko neplánujeme, ale kdyby se zadařilo tak nevadí. Mám tu ten kontryhel, tak zkusím.

blondynka400
9. čer 2020

@byra kontryhel ti za mne s tímto nepomůže....