Ovulace a sex. Kdy je to nejlepší?

tynka2904
13. lis 2019

Ahoj! Snazime se o miminko uz delsi dobu a zajimalo by me.. Kdy je nejlepsi mit sex v dobe ovulace?
Meli jsme ho den pred ovulaci a v ten den, co jsem mela pozitivni ovulacni test. Dneska uz se to nepovedlo, mamzel byl unaveny. Takze den po ovu uz nic a rikala jsem si jestli to prave neni ten nejlepsi den..?
Bolelo me hodne bricho, tak jsme na to vlitli, mela jsem i pozitivni test no a dneska uz me nic neboli, tak jsem si rikala ze se vajicko asi uvolnilo a ze by bylo dobry mit sex🤷‍♀️ Ale neda se nic delat..
Co myslite?
Omlouvam se predem, pokud uz tu jsou takove diskuze.

tynka2904
autor
15. lis 2019

@snazilka2019 Takze byl sex v utery a pak bude az dnes? Takze nebyl jen ve stredu? To si myslim ze je velka sance! 🙂
Ja mela ovulku v utery. Sex jsme meli nedele, pondeli a utery. Pak uz ne protoze manzel mel nocni. Coz me trochu stve ze jsme to jeste nepojistili ve stredu, ale co nadelam. Snad to vyslo❤️

snazilka2019
15. lis 2019

@tynka2904 Jojo, v úterý byl. 🙂 Pak už ne, bohužel manžel odjel pracovně. Mrzelo mě to, protože to byl první měsíc, kdy mi vyšel pozitivní ovulační test a fakt jsem jí cítila (jestli to bylo tedy ono, ale asi jo). Tak snad vydržely, jsem zvědavá až budu testovat. 😉 Kdy budeš dělat testík ty? Až pokud nepřijde menstruace? 🙃

tynka2904
autor
15. lis 2019

@snazilka2019 Mas whatsapp? Napis mi kdyztak a pokecame 603335552

tynka2904
autor
16. lis 2019

@snazilka2019 Jinak co se tyce testu.. Netusim.. Tal za tyden ho zkusim. Nevim🤷‍♀️ Nechci to uspechat, abych pak nebyla zklamana.. Ale bojim se ze to nevyslo, ikdyz musim rict, ze moje prsa si to nemysli. Ale to vsechno muze souviset jeste s tou ovulaci..

tynka2904
autor
16. lis 2019

@snazilka2019 Tak jsem dneska mela v kalhotkach trosicku hnedy vytok, uplne malinko. Na toaletaku kdyz jsem curala nebylo vubec nic.. Ale v kalhotkach trosicku.
Nevite co by to mohlo byt? Jsem ctvrty den po ovulaci..

snazilka2019
18. lis 2019

@tynka2904 Tak nějaký ženský psaly, že špinily, když se to uhnizďovalo. Tak třeba to vyšlo... 😉 Já zkusím testovat asi za týden, jestli to vydržím. 🙊

snazilka2019
18. lis 2019

@tynka2904 Jinak jsem si tě přidala na tom WhatsApp. ☺️ Můžeme pokecat...

radullah
18. lis 2019

já jsem vždycky otěhotněla buď s jasně pozitivním ovulačním testem (poprvé) - vyšlo to do dvou hodin od provedení testu. A pak po porodu jsem měla hodně bolestivou ovulaci a tak jsme se zasnažili přímo při těch bolestech. Těhotná jsem po 4. Z toho jedna čertice doma a druhý čertík už za rohem 🙂

kytkab5
4. led 2020

@tynka2904 ahoj, môžem sa spýtať ako si dopadla? 🙂

tynka2904
autor
14. led 2020

@kytkab5 Ahoj! Za tri mesice pujdeme do Caru.. Kdyz se to tedy do te doby nepovede diky hormonum. Manzel jde dnes na spermio tak uvidime. Kdyz bude spatne, pujdeme do Caru hned. Tak drzte palecky!❤️

herbinaaa
15. srp 2020

nejlíp těsně před ovulacim nebo počas ovulace. Tehdy je největší pravděpodobnost, že otěhotníš. Jeslti chceš, mužeš použít i nějaké španělské mušky, které ti ještě podpoří chut na sex

snazilka2020
10. zář 2020

Holky co myslíte ? Kdy je nejlepší mít styk? Zatím od 4.9 byl sex každý den..