Ovulace ano či ne?

jasemin26
16. říj 2018

ahoj holky,,snažíme se o miminko,tak si delam poctive ovulacni testy,ale tento měsíc je to nejaké divne,,co myslite? Byla ovu nebo bude? Moc děkuji za odpověď

lazuli35
16. říj 2018

@jasemin26 vypadá to na ten 15.DC, ale nevím, jestli čárka nemusí být stejně silná jako kontrolní 🤔

jasemin26
autor
16. říj 2018

@lazuli35 no právě,taky mi přišlo ze to ještě není úplně ono,,tak jsem si říkala že dnes by mohla byt silnější,,ale dnes je ještě slabší😟

ha_ja
16. říj 2018

Ta čárka může do pár hodin ztmavnout, chtělo to testovat ještě znovu o něco později.

jasemin26
autor
16. říj 2018

@ha_ja můžu delat pp desáté? Mam dnes odpoledni...ale uplne jsem se lekla,,,kdybych byla tento mesic bez ovu tak by se mi to ani nezbarvilo nr?

leymea
16. říj 2018

Vypada to na 15DC. To je dr.max? Jestli jo tak u nich jsem nikdy nemela stejne silnou carku jako kontrolni.

jasemin26
autor
16. říj 2018

@leymea ano dr max ...takze myslite ze ovu probehla

leilinka1234
16. říj 2018

Já testovala 3 měsíce ovulaci. Vyhodila jsem za to peněz jako šlupek a nikdy se mi 2 čárky neobjevily... Ani jeden test pozitivní. Těhotná jsem, tak nevím :D já bych se na to zbytečně neupínala, prostě se mějte každý den rádi :D

jasemin26
autor
16. říj 2018

@leilinka1234 my uz se snažíme osm měsíců😟 a porad nic tak zed druhý mesic testuji

jasemin26
autor
16. říj 2018

@leilinka1234 my uz se snažíme osm měsíců😟 a porad nic tak zed druhý mesic testuji

leilinka1234
16. říj 2018

@jasemin26 já jsem tím jen chtěla říct, že ono ne vždy a všem vyjdou dvě stejně silné čárky... ;) držím palce ať to vyjde!

jasemin26
autor
16. říj 2018

@leilinka1234 děkuji snad se brzy zadari

jaaaninda
16. říj 2018

@jasemin26 a i ten první měsíc jste testovala testy Dr.Max? A čárka se vybarvila jak měla? Jsou ženy,kterým Dr.Max nesedí a čárka se jim ani při ovulaci nevybarvuje jak by měla. Ale jestli minulý cyklus byl test pozitivní (Dr.Max), tedy stejná či silnější čárka, tak k těmto ženám nejspíš nepatříte a jen jste nejspíš nevychytala nejvyšší hladinu LH, u někoho trvá opravdu jen chvíli. Příště zkusit testovat za pár hodin ještě jednou, když se čárka začne vybarvovat jako teď v 15DC.

leymea
16. říj 2018

@jasemin26 souhlasim s @jaaaninda . Pokud se Ti objevi carka jako ted pri 15DC tak za par hodin zkus testovat znova. 🙂

jasemin26
autor
16. říj 2018

@jaaaninda no minuly mesic nebyl silnejsi nez testovací,ale silnejsi nez tento mesic ano

leymea
16. říj 2018

@jasemin26 tady jsou moje testy kdysi. Ten cyklus jsem otehotnela.

jasemin26
autor
16. říj 2018

@leymea děkuji moc

ha_ja
16. říj 2018

@jasemin26 Řekla bych, že byla ten 15dc, takže jsi klidně mohla testnout v deset večer... já to měla stejně, testovala jsem večer a i druhý den z ranní moči a ovu byla.

katule1990
16. říj 2018

Na mě třeba ovulační testy nefungují vůbec, vždycky jsem měla jen ducha, max úplně světlounkou čárku. Přitom podle ultrazvuku i bazální teploty ovulace normálně probíhá. Jinak bych řekla, že ovulace dle fotky testů proběhla 16 DC (den po nejsilnější čárce).

petulejan
16. říj 2018

Mě se taky nikdy neobjevily dvě silný čárky,už jsem propadala panice. testy letěly do koše a koupila jsem bazální teploměr. Skus ho raději místo testů. Díky němu jsem se uklidnila,že ovulace probíhá jak má 😉

jasemin26
autor
16. říj 2018

@katule1990 děkuji

hanulkaha
16. říj 2018

@jasemin26 ja mela presne takoveto ovulacni testy a pokazde jsem ten cyklus otehotnela 👍
Ten tvuj je ukazkove pozitivni 😊 cubec nevadi, ze carka neni stejne silna, jako kontrolni, chytit vrchol LH je umeni! Dulezite je, ze carecka 14. a 16. den je slabsi nez ta 15.den, takze si troufam rict, ze ovu urcite probehla 😉
Drzim pesti, aby mimi vyslo 🍀🍀🍀

vladuska29
17. říj 2018

Ahoj holky poradite mi? mám dotaz včera proběhla nejspíš ovulace měla jsem táhly hlen a hrozně mě bolelo v podbřišku. Sex byl 13.10 a pak 15.10 včera nebyl myslíte že když bude dneska že je bude ještě šance že by se zadařilo? :nevim:

jasemin26
autor
17. říj 2018

@hanulkaha děkuji moc 😉 uz jsem se hrozila ze ovu nebyla😉 a gratuluji..snad i nám se brzy zafari 🙂..ještě jednou díky

leymea
17. říj 2018

@vladuska29 klidne to jeste dneska muzete pojistit 🙂 tim nic nezkazite 😀

evamarusakova
17. říj 2018

Ahoj Já jsem si stáhla aplikací a po zapisování údajů me to ovu samo vyoacitalo dnes jsem v 7 tydnu 🙂 hodně štěstí aplikace se jmenuje Můj Kalendář

vladuska29
17. říj 2018

@evamarusakova tuhle mam taky ovu mi to tam ale píše až na čtvrtek ale podle příznaků byla včera. Protože po hlenu a bolesti podbřišku dneska ani pamatka už 🙂

hanulkaha
17. říj 2018

@evamarusakova jen to jen aplilace, slouzi spise pro orientaci, urcite se na ni nelze spolehat! Zadas urcita data a appka to zprumeruje a vyhodi nejaky vysledek... Mozna ze nekomu to sedi, ale ne kazdemu slape telo jako hodinky. Nejlepsi je spolehat se na vlastni telo, priznaky 😉
Kdybc se ridila podle aplikace, dodnes jsem bezdetna, ovu mi to pravidelne pocitalo o cca 5-6 dnu driv, nez skutecne byla 😕

leymea
17. říj 2018

@evamarusakova podle aplikace jsem mela ovulaci 14DC a ve skutecnosti 17DC 🙂

evamarusakova
24. lis 2018

Holky, ahoj Já jsem nikomu nechtěla nařídit nějaký pokyny pouze jsem psala svou zkušenost. Me to s aplikací vycházelo, prostě jsem to zkusila a super , kdyby mě to nesedělo (což se muže uplne vklidu komu koli stát ) logicky zkusím něco jiného nebo se poradim s odborníkem. Všem přeji hezký den a mnoho úspěchů Ahoj Eva.