Ovulace - graf. Zkušenosti? Co si o tom myslíte?

ell94
4. únor 2022

Holky, je tu někdo, kdo si měří bazalni teplotu a řekl by mi svůj názor? Ovulace podle grafu i bolestí a testu byla 17DC, viz graf. Dnes jsem 11DPO, a teď jsem si všimla, že jsem malinko zašpinila. Mám 3 dny do ms, a bazalni teplota dnes 36,7. Moje předovulační teploty jsou 36,4… Dnes jsem tedy 28DC, ovulace 17DC, ta opravdu proběhla, ale já nemám luteální fázi 11 dni. Nemáte některá zkušenosti, nebo jste to měly podobně? Děkuji předem za rady.

themuffin
4. únor 2022

@ell94 tělo není stroj a luteátní fáze nemusí být vždycky stejná. Navíc špinění ještě není MS, můžeš pár dní špinit a pak to dostaneš 🙂

petradt1986
4. únor 2022

@ell94 ahojky, mela a u me padla teplota z 37, na 36,6 a prislo spineni, trocha krve a druhý den // na testu.
Jinak ja spinila porad pred MS tak mi to nepřišlo divné. Ale šestý smysl radil udelej test. A tam dve carky.

ell94
autor
4. únor 2022

@petradt1986 Tak já měla pokles ze 36,8 na 36,7. A test jsi dělala před ms? Já stále váhám, jestli nepočkat do termínu, to je v pondělí. Mám v lékárně ten krevní test, ale vzhledem k ceně. 🙂

petradt1986
5. únor 2022

@ell94 delala jsem den po poklesu. Byl to pocit a vyšel. Jinak bych ani nevedela, ze jsem v tom. (Nemerila jsem potom uz). Mela jsem to jak slabou MS. (Asi uhnizdeni, implantace miminka).

andelka
5. únor 2022

Všechno je možné. Já zas jediné cykly kdy nešpiním před mám ty těhotenské. Lf mám 10-13 dní, obvykle 11-12, není to prostě úplně na den přesně stejné. A test jsem vždycky dělala 13 DPO.